Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Singapur Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Singapur Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Singapur Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Singapur Tanıtımı (ülke)
Donuk, steril ütopya olarak Singapur görüntü Hendek - yuzeysel ve Çince, Malay, Hint ve Batı kültürleri, bir şey ama sıkıcı bir zengin sosyal güveç garip demlemek keşfedeceksiniz. Tabii, grafiti ücretsiz trenler zamanında, trafik sıkışıklığı varolmayan ve herkes kesim temiz ve sağlıklı görünüyor koşmak, ama kim kirliliği, yoksulluk ve kaos ihtiyacı var?

Singapur'un ağız sulandıran gıda numaralı drawcard. Açık bir Tiger bira çatlak ve Asya sevindirdi bir munificent aralığında kendinizi, bir işportacı merkezi yeralmak yukarı çekin, ağır lezzet, cüzdan ışık. Savurganlık ister misiniz? Singapur Güneydoğu Asya'nın en iyi alışveriş ve yenilikçi, şık restoranlar, artı birinci sınıf otel bir sargı sunar. Ağacın üst Raffles, sömürge zenginlik zamansız bir sembolüdür.

Tabii ki, tüm verandada alışveriş, yeme ve G & Ts ilgili değil. Yürüyüş, bisiklet ve su sporları - - açık hava etkinlikleri ile terledikten veya bir sanat merkezi olarak Singapur hükümetin teşviki altında gelişen, çağdaş sanat mahallini kontrol. Eğer kentsel sınırlarından bir mola isterseniz, adanın merkezi köpüklü rezervuarları ve duyarsınız tüm dalları ile clattering monkeys'dir ormanın yapraklı yolları vardır.

Lion City mide ve dalış hemen içeri başbakan, kredi kartı kapalı toz - Beklediğinizden daha fazla

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Orangutans arasında kahvaltı var
15 gün içinde Singapur Bangkok seyahat
21 günde bir parayla Güney Doğu Asya keşfedin
Yarım günlük bir tur Singapur manzaraları görmek


Singapur'da yapılacak yerler (ülke)

Plajlar, Adaları ve Limanları
Pulau Ubin
Changi Village Changi Point Feribot İskelesi'ne fondip 10 dakikalık bumboat yolculuğu Pulau Ubin kıyısında sizi toprakları. Hiçbir zaman çizelgesi yok; 12 kişi gitmek için hazır olduğunuzda tekneler kalkıyor. Ubin en kampung atmosferi ve kenara küçük bir tesisi hakkında nostaljik balmumu gibi Singapurlular, o zamana kadar paraya-up geliştiriciler cazibesine direndi.


Doğa ve Yaban Hayatı
Gece Safari
Kapı yanındaki ama hayvanat bahçesi tamamen ayrı Night Safari. Sen 40 hektarlık ormanlık parkta üç yollar etrafında yürüyebilir ama iyi deneyim, biz sizin için ödemek zorunda biraz arsız (ve açgözlü) olduğunu düşünüyorum olsa bile, tramvay (yetişkin / çocuk TL 10/5) üzerinden 120 farklı nokta aydınlatılmış gece türlerin bir geçit geçmiş atmosferik 45 dakikalık orman turu.


Müzeler ve Galeriler
Baba House
Sen Baba Evi ziyaret prebook var, ancak ayrıntılı Peranakan tarzında inşa edilmiş bu savaş öncesi teras evin bir saatlik rehberli tur Singapur'un en iyi biridir. 1890'larda ve eski taşımacılık devi Wee Kutusu'na ev inşa evin Singapur Ulusal Üniversitesi bağışlandı. Bir iki yıllık restorasyon Eylül 2008'de tamamlanmıştır.


Doğa ve Yaban Hayatı
Singapur Hayvanat Bahçesi
Üst Seletar Rezervuar içine uzanan bir yarımada üzerinde yer alan, Singapur Hayvanat Bahçesi dünya standartlarında olduğunu. Onun 28 peyzajlı hektar ve açık konsept (yok kafesler), bazı hayvanat bahçeleri korumak üzücü beton sınırlarından çok farklıydılar. Orada fazla 2.530 sakinleri burada ve gezmeye kullanılan fillerin olası istisnalar dışında, çoğu oldukça mutlu görünüyor.


Müzeler ve Galeriler
Peranakan Museum
Peranakan (Boğazlar doğumlu yerliler) Lion City kültürel canlanma için bir kanıtıdır. 2008 yılında açılan, 10 tematik galeriler ve tarihsel ve çağdaş Peranakan kültür ziyaretçilere tanıtmak için tasarlanmış multimedya sergileyen bir çeşitlilik vardır.


Müzeler ve Galeriler
Asya Medeniyetleri Müzesi
Kraliçe Victoria onuruna etkileyici bir 1865 binanın içinde, bu müze herhangi Singapur ziyaret için bir zorunluluktur - nem kaçmak, cebinizde saat koymak ve içinde kaybolmak.
Fransız
Au Jardin Les Amis
Bir güzelce yenilenmiş sömürge dönemi siyah-beyaz-bungalov Set ve Botanik Bahçeleri abartılı lushness çevrili, pek Singapur'da bir daha büyüleyici bir restoran olabilir. Bu doğal bir fiyata geliyor, ama gıda ve bütün yemek deneyimi kalitesi açısından, burası yenmek zordur.


Deniz ürünleri
Uçurum
(Ağaç kapak görünümünde bazı gizler rağmen) yüksek Palawan Plajı'na tünemiş, Cliff lüks otel Sentosa Resort hoş bir yüzme havuzu alanı ile yer almaktadır. Büyük hizmet ve harika deniz ürünleri vardır. Sipariş dışarı acı çekmek ve dört ders set menü (128 $) gitmek için, o zaman geçmiş deniz başyapıtı dosyaları sonra tabak plaka gibi otur.


Japon
Maeda
Abartılardan otantik Osaka-tarzı mutfağı sahibi ve şefi Maeda Hiroaki tarafından sunulan açıklamak için yeterli değildir. Sashimi Narin dilim etkisi krizantem çiçekleri ile noktalı, ve menü gibi kalamar bağırsaklar gibi nadir özellikleri yemekleri vardır. Maeda suşi sayaç çalışıyor ve sizinle bazı uğruna aşağı için çok mutlu olduğunu.


Hint
Bismillah Biryani
Bir müşteri 'Singapur'da en iyi biryani' Googling restoran bulundu anlatıyor bu yere girişinde dışında asılı bir büyük kırmızı bir afiş var. Bu sihirli bir yerdir çünkü Google koz kadar geldi. Koyun biryani özel - ve bu özel - ama bile eriyik-in-ağız iyi koyun sheekh kebabı, aştı.


Endonezya
Blue Ginger
Çekici bir shophouse yer alan, Blue Ginger Peranakan gıda, 1800'lü yıllarda Çinli göçmenler ve yerel Malay kadınlar arasında ırklararası evlilik sayesinde geliştirilen eşsiz mutfağında uzmanlaşmış Singapur birkaç restoran biridir.


Parklar ve Bahçeler
Bay tarafından Bahçeler
Geleceğe doğayı fırlatıp, Bay tarafından Bahçeler Marina Bay son blockbuster cazibe. Şu anda, sadece Bay Garden Güney bölümü açıktır. Burada Özeti tehlikede habitatlarından çarpıcı, bilim-kurgu 'supertrees' ve sinsi, state-of-the-art konservatuar konut bitkileri içerir.


Sanat ve El Sanatları
Tamamen Sanat
Bu küçük, hoş bir sanat galerisi Singapur'un çağdaş sanat sahnesine mükemmel bir giriştir. Onlar vesilesiyle heykel ve seramik sergi rağmen, çoğunlukla Resim Sergisi, ve onlar görüntülemek şeyler kabaca yarısı Singapurlu sanatçı eseridir. Onlar da çok Filipinli bir sürü iş gösterirler. Sergiler her hafta düzenlenen ve genellikle bir hafta sürecek olan.


 

Singapur Nerededir Google Mapsta Singapur


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Singapur Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Singapur gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Singapur tanıtım videosu,Singapur görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Singapur tanıtım filmini izleyin

Singapur Uçak Bileti Al

Singapur Uçak Bileti Al

Singapur Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Singapur Uçak Seferleri

Singapur Seyahat Rehberi

Singapur Görmeye Değer Yerler

Singapur Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Singapur Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Singapur Uçak Bileti Al »Singapur Uçak Seferleri » Singapur Uçak Bilet Fiyatı »Singapur Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Singapur Uçak Bileti Al   » Singapur Uçak Seferleri   » Singapur Uçak Bilet Fiyatı   » Singapur Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+