Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Sırbistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Sırbistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Sırbistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

 

Sırbistan Tanıtımı
Sırbistan (Srbija) en turistlerin konfor bölgesi içinde henüz gelmek, ancak Slobodan Miloseviç'in kurtulmak ve bir demokrasi haline, ulus şimdi kapımızı çalıyor olduğu var olan Avrupa , ve arada ziyaret için güvenli ve konuksever bir yerdir . En heyecan verici nokta şüphesiz onun başkenti olan Belgrad , cesur, enerjik şehir. Parti hayvanları onun sürekli gece hayatı keşfetmek hiçbir kalan alacak ise kültürel meraklıları, mimarisi ve restoranlarda müzeler, foodies mest edebilirsiniz.

Voyvodina ise 'ın düz ovalar ve sakin Fruska Gora manastırlar, kentsel kaos etkili bir panzehir sağlamak Novi Sad dünyaca ünlü Exit müzik festivaline ev sahipliği yapmaktadır. Gururlu ve geleneksel Güney Sırbistan yemyeşil tepeler ve engebeli dağlarda karşı fırçalama vadiler ormanlık bir arazidir. Ortaçağ manastırları Manasija dağlar ise, Sopocani ve Studenica, Sırp inanç ve Bizans sanatının onundur kalır Zlatibor ve Kopaonik kışın ve görkemli yürüyüş kar eğlenceli sağlar. Camiler manastırların karışacak Novi Pazar'da bir yüzyıl önce yaptığı gibi Türkler hala iktidarda iken Türk çeyreğinde hayat çok devam ediyor.

Birkaç kilometre güneyinde yer almaktadır Kosova , tarihin farklı yorumlarından tarafından parçalanmış bir tartışmalı arazi. Sırplar için için, kendi ulus beşiği olan Kosovalı Arnavutların kendi geleceği bağımsızlıktır. BM hala tanıdığı Kosova'yı mevcut görüşmelerin kendi geleceğine karar kadar Sırbistan'ın bir parçası olarak.

Sırbistan'da Yapılacak Şeyler

Avrupa
Little Bay
Biraz merak halkı ve ziyaretçiler uzun bu taş övgü şarkı olmuştur: Belgrad iyi yemek deneyimleri biri. Özel opera kutuya kendinizi sokmak ve bira ve tarhun soslu (645DIN) ya da geleneksel İngiliz kızartma öğle yemeği (695DIN, Pazar günleri sadece) canlı bir opera şarkıcısı, kulaklarınız harika şeyler yaptığı gibi ağzınızda eritmek içinde somon edelim.


Barlar & Meyhaneler
Kafana Pavle Korčagin
Bu çılgınca, festival kafana de Tito bir kadeh kaldırın. Komünist hatıra ile kaplı ve kanocuların ve sırıtarak Akordeoncular ile tıklım tıklım doldu, bu tablo-çok büyük gerileme gece doldurur, önceden bir masa ayırtmak.


Tarih ve Kültür
Belgrad Yeraltı
Belgrad'ın fırtınalı eski defterleri karıştırmak - Roma döneminden Soğuk Savaş kadar - yeraltı mağaraları, sığınakları ve gizli geçitler bu büyüleyici iki saatlik tur. Rezervasyonları bir zorunluluktur.


Balkan
Kod Lipe
Bu aşağı-ev eatery 19. yüzyıldan beri geleneksel Vojvodinian yemekleri yanında eski okul ambiyans kadar kesiyor.

Askeri
Petrovaradin Citadel
Bir 40m yüksek volkanik levha üzerinde nehir üzerinde yükselen, bu kudretli kale (Tvrdjava) uygun bir şekilde 'Tuna Cebelitarık' lakaplı edilir. 1692 ve 1780 arasındaki köle emeği ile inşa edilen otel, zindanlar Karadjordje (Türkler ve bir hanedanın kurucusu karşı ilk ayaklanması lideri) ve Tito dahil olmak üzere önemli esirleri gerçekleştirdik.

Abideler
Kafatasları Tower
Čegar ve 1809 Savaşı'nda yakın Sırp yenilgisiyle birlikte, Resava Dükü onların barut mağazalarında ateş, Türk savunma doğru kamikazeed. Bunu yaparken, o, onun adamlarından 4.000 kendini öldürdü, ve 10.000 Türkler. Türkler ne olursa olsun zafer, ve isyan gelecekteki eylemleri caydırmak için, onlar idam, scalped ve bu kulede ölü Sırpların kafatasları gömülü.Çevredekiler & Köyleri
Skadarska
Genellikle Belgrad'ın Montmartre olarak selamladı, Mikail 1900'lerin başlarında şair ve sanatçıların bohem hang-out oldu. Bugün bu Arnavut kaldırımlı sokak Balkan meyhane, gezinme müzisyenler, kafe ve sanat galerileri ile ünlüdür. Yaz aylarında, restoranlar sokağa dökmek, ve müzik, tiyatro ve kabare sanatçıları müşterilerine ve yoldan geçenler tarafından eğlendirmek.

Mimari
Mimari
Knez Mihailova'nın boyunca Kalemegdan'ın Güney Stari Grad olduğunu. Bu mimari karmakarışık Belgrad Osmanlı İmparatorluğu'ndan kaptı ve Habsburglar tarafından bir destek verildiğinde gelen, iki yüzyıl kapsar. İnsanlar kafeler kaldırımlar üzerine dökmek yaya şeridi Knez Mihailova'nın boyunca gezinti. Güzel binalar, şık pembe ve Güzel Sanatlar beyaz Okulu bulunmaktadır.

Askeri
Niš Fortress
Bugünkü enkarnasyon 18. yüzyılda Türkler tarafından inşa edilmiş olsa da, Antik Roma döneminden beri bu sitede kale olmuştur. Bugün restoranlar, kafeler, pazar tezgahları ve moseying için geniş bir alanı yayılan bir rekreasyon alanı bulunuyor. Eylül rock ve elektro eylemler, sahip, Nišville Uluslararası Caz Festivali her Ağustos ve Nišomnia ev sahipliği yapıyor.

Müzeler ve Galeriler
Askeri Müze
Belgrad'ın yayılan Kalemegdan Kalesi saklanmış, bu müze eski Yugoslavya'nın tamamen askeri tarih sunuyor. Sürükleyici görüntüler yakalanan Kosova Kurtuluş Ordusu silah, bomba ve füzeler (NATO nezaket), nadir silah ve 1999 yılında vuruldu Amerikan gizli savaşçı bitlerini içerir.

Askeri
Kalemegdan Kalesi
Bazı 115 savaşlar heybetli, etkileyici Kalemegdan'ın üzerinde mücadele edilmiş ve kale yüzyıllar boyunca fazla 40 kere yıkıldı. Surlar Celtic zamanlarda başladı ve Romalılar 'Singidunum', Belgrad'ın Roma adının yerleşmesi sırasında taşkın ovaları üzerine uzatıldı.

Uluslararası
Süpermarket
Yerel hipsters gelişen cins Belgrad, organik, tuhaf-on-amaçlı mutfağı için bir tasarımcı eatery Brooklyn bu dilim iner: marmelat soslu hım, turşu dolması cannelloni. Bir sade damak olanlar dışında bırakılmış değil: burada cafe tarzı kahvaltı yüce.

Abideler
Marsal Tito Grave
Tito'nun Anıtkabir'e bir ziyaret zorunludur. Ayrıca ekranda genç 'Öncüler' tarafından kendisine sunulan ayrıntılı röle cop binlerce artı siyasi liderler ve dönemin Voguish kümesinden hediyeler vardır. Kneza Milosa Parlamento güney ucunda troleybüs 40 veya 41 alır. Bu Bul Mira dönüşüyor sonra ikinci durak: Kuca Cveća sizi dışarı izin sürücü isteyin.


 

 

Sırbistan Nerededir Google Mapsta Sırbistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Sırbistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Sırbistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Sırbistan tanıtım videosu,Sırbistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Sırbistan tanıtım filmini izleyin

Sırbistan Uçak Bileti Al

Sırbistan Uçak Bileti Al

Sırbistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Sırbistan Uçak Bileti Al

Sırbistan Seyahat Rehberi

Sırbistan Görmeye Değer Yerler

Sırbistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Sırbistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Sırbistan Uçak Bileti Al »Sırbistan Uçak Seferleri » Sırbistan Uçak Bilet Fiyatı »Sırbistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Sırbistan Uçak Bileti Al   » Sırbistan Uçak Seferleri   » Sırbistan Uçak Bilet Fiyatı   » Sırbistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+