Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
São Tomé and Príncipe Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

São Tomé and Príncipe Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

São Tomé and Príncipe Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Sao Tome & Principe Tanıtımı
Bu çok uzun gelip oluşturan bu iki küçük adalarda leve-leve hissetmek önce olmayacaktır Afrika 'nin ikinci en küçük ulus. En kısa sürede size hurma saçaklı plajları, kristal berraklığında su ve zorlukla araştırdı ormanlarda ortasında aşağı dokunma gibi, sen yavaş yavaş 'çevirir ve gevşek tüm iyi' anlamına yaygın ulusal ruh hali ile enfekte olacak, onu almak kolay '.

Bu Portekizce Creole neredeyse (burada hafta girişim başına sadece yaklaşık 20 turist) kendinizi tropik cennet aromalı olacak çünkü, dünyanın en iyi kahve bazı yudum, gurme çikolata lokum, taze meyve ve deniz ürünleri yemek, kalmak eski sömürge tarlaları çökmekte ROCAS (evler) Sao Tome kent , bilinmeyen sularda dalış ve şnorkel, sonsuz biodiverse ormanlarda yürüyüş ve uzak koşuşturma benzer bir şey, kendi, tempoda uykulu balıkçı köyleri keşfetmek. Ve Principe, bir kasaba ve 5000 altında bir toplam nüfusa sahip, her birkaç saat kendi nabzını kontrol için cazip olabilir.

Bu kıyılarda, kalp hızı yükseltmek için tek yolu adalar arasında barlarda gece dans şaşırtıcı şehvetli pelvis-ezme hamle katılmak etmektir. Sao Tome hakkında hiç duymamış olabilirsiniz yerde türüdür, ancak bir kez ziyaret, sadece terk asla olabilir.

Sao Tome & Principe Yapılacaklar
Plajlar, Adaları ve Limanları
Príncipe
Sao Tome daha küçük Príncipe bakir ormanı ile kaplı ve berrak su plajlar ile çevrili volkanik dağlar uzanan dramatik bir manzara vardır. Ada mükemmel şnorkel ve balıkçılık sahiptir ve yerliler tekneler veya bisiklet sağlamak, veya istediğiniz tur hemen hemen her türlü size rehberlik edebilir, bir fiyat pazarlık.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Ilhéu das Rolas
Ilhéu das Rolas São Tomé güney ucu kapalı ekvator straddling küçük bir adacık olan. Bu inanılmaz güzel küçük bir ada, çok lüks dalış resort, Pestana Ekvador'da ev bulunuyor. Eğer bir savurganlık için iseniz, burada yemek ve plaj keyfini ve onlar kuzey Porto Alegre ve kendi özel dock tekne taşımacılığı vereceğiz olabilir.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Lagoa Azul
Sadece Praia das Conchas ve Praia dos Tamarindos tenha plajları ötesinde mükemmel şnorkelle ama sadece bir kayalık plaj vardır Lagoa Azul (Blue Lagoon), olduğunu. Çevredeki dev Baobab ağaçları eve çok sayıda kuş türü vardır.

Su sporları
Kulüp Maxel


Rio Muni (ve Malabo daha büyük) anakara bölgenin başkenti, Bata, geniş sokakları, renkli binaları ve kalabalık bir atmosfer ile temiz, şirin bir kasabadır. Malabo muhteşem volkanik görüşlerini eksik, Bata yoğun pazarlarda ve restoranlar, barlar ve oteller dolu, yine de oldukça canlı.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Ureca
Ekvator Ginesi

Kurak mevsimde kaplumbağalarının yumurtalarını bırakmak için Ureca de plajları kıyıya gelir. 1996 yılından bu yana, İspanyol koruma grubu Los Amigos de Donana yumurtlama mevsiminde yumurtlama plajları devriye muhafız olarak köylüleri istihdam etti, ve kaplumbağalar yumurta hem yerel pazarı giderek azalmıştır.

Doğal Parklar & Ormanlar
Monte Alen Milli Parkı
Ekvator Ginesi

Monte Alen Orta Afrika'nın en iyi saklanan sırlarından biri, ve Ekvator Ginesi bir yolculuk almak için yeterli nedendir. 1400 km ² (540 sq mi) kapsayan bir korunan alan, park yemyeşil yağmur ormanları ve Rio Muni yaban hayatı deneyimi için mükemmel bir yerdir.


 

São Tomé and Príncipe Nerededir Google Mapsta São Tomé and Príncipe


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

São Tomé and Príncipe Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla São Tomé and Príncipe gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,São Tomé and Príncipe tanıtım videosu,São Tomé and Príncipe görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.São Tomé and Príncipe tanıtım filmini izleyin

São Tomé and Príncipe Uçak Bileti Al

São Tomé and Príncipe Uçak Bileti Al

São Tomé and Príncipe Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

São Tomé and Príncipe Uçak seferleri

São Tomé and Príncipe Seyahat Rehberi

São Tomé and Príncipe Görmeye Değer Yerler

São Tomé and Príncipe Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, São Tomé and Príncipe Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »São Tomé and Príncipe Uçak Bileti Al »São Tomé and Príncipe Uçak Seferleri » São Tomé and Príncipe Uçak Bilet Fiyatı »São Tomé and Príncipe Thy Uçak Seferleri
Etiketler » São Tomé and Príncipe Uçak Bileti Al   » São Tomé and Príncipe Uçak Seferleri   » São Tomé and Príncipe Uçak Bilet Fiyatı   » São Tomé and Príncipe Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+