Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
San Marino Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

San Marino Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

San Marino Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

San Marino Tanıtımı
Bir kaya 657m yumru üstüne tünemiş, 61 sq km Repubblica di San Marino olduğu Avrupa Vatikan ve sonra 'üçüncü-en küçük devleti Monako . Bir favori günlük gezi hedef - 2006 yılında, yaklaşık 2.1 milyon ziyaretçi tarihi merkezine çok dik tırmanış yaptı - bu büyük ölçüde turizme tahsis ediyor. Hediyelik eşya tezgahları yüzlerce samuray kılıçları San Marino pullarının her şeyi satan-çirkin değil sokaklar ve yerel paralar bastırmış, hat ve restoranlar ziyaret ordularını besleyen tempolu bir ticaret yapmak. (Yani hafta boyunca, tercihen kışın) sessiz bir anda onu yakalamak Ancak, eski şehir yeterince hoş ve Gösterim muhteşem.

Çeşitli efsaneler kimin oğlunun tedavi eden bir zengin Roma kadın tarafından Monte Titano'un üstüne toprak verildi, bir taş oymacı hakkında da dahil olmak, San Marino kuruluşunu açıklar. Tarih boyunca, hemen hemen kendi haline terk edilmiş oluyor. Cesare Borgia erken 16. yüzyılda ele aldı, ama onun kural kısa ömürlü o kısa bir süre sonra öldü gibi oldu. Sonra 1739 yılında bir Kardinal Giulio Alberoni cumhuriyet devraldı, ama papa San Marino bağımsızlığını destekledi ve kardinal ambalaj gönderildi. İkinci Dünya Savaşı sırasında tarafsız kaldı ve müttefikler kasabaya yürüdü 1944 yılına kadar, 100 000 mültecilere ev sahipliği yapmış.
San Marino Yapılacaklar
Kale, Saraylar & Köşkler
Castello della Cesta
Siluetine hakim ve Rimini ve sahile doğru muhteşem manzaralar sunan, Cesta 13. yüzyıldan kalmadır ve 750m Monte Titano'un oturur. Bugün ortaçağ silah adamış küçük bir müze haline surları ve dikiz yürüyüş yapabilirsiniz.

itibaren
31 $
Naples-kent-hop-on-hop-off turu-in-napoli-123725
Diğer
Napoli Şehir Hop-on Hop-off Turu
1 gün

-Hop hop ve kapalı 32 farklı durur gün boyu, istediğiniz zaman için fırsat bir üstü açık çift katlı otobüs Keşfedin Napoli. Biletler 24 saat için geçerlidir ve bu Piazza Municipio'nun, Via S. Lucia, Piazza Vittoria, Mergellina ve daha fazlası, çok daha fazlası gibi manzaraları içerir.

Şimdi ayırtın
Uluslararası
Caffè Titano
Adını taşıyan meydanda ve doğrudan onun adaşı otele bağlı değil, Titano San Marino incesi ucuz bir seçenek gibi görünüyor. Oturma, serin kabinleri olan yerel eylem orada biraz ve dilimlenmiş sığır eti, roka ve parmesan ve plakaları lezzetli.

Müzeler ve Galeriler
Museo delle Curiosità
Açıktan açığa meraklı ya da sadece biraz sıkılmış iseniz, gerçekleri ıskarta bu türbe adresinden Trivial Pursuit becerilerini tazelemek olabilir.

Müzeler ve Galeriler
Museo di Stato
Kadar San Marino en iyi müzesi iyi işten çıkış ise sanat, tarih, mobilya ve kültürünü görüntüleyen kopuk devlet müzesi.

Mağazalar ve Video Oyun Salonları
Azienda Filatelica-Numismatica
Koleksiyonerler bu küçük dükkanında nadir San Marino pul ve paralar alabilirsiniz.Diğer
Palazzo Pubblico
Neo-Gotik Palazzo Pubblico Piazza della Liberta bakmaktadır.

Kale, Saraylar & Köşkler
Castello della Guaita
 

San Marino Nerededir Google Mapsta San Marino


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

San Marino Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla San Marino gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,San Marino tanıtım videosu,San Marino görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.San Marino tanıtım filmini izleyin

San Marino Uçak Bileti Al

San Marino Uçak Bileti Al

San Marino Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

San Marino Uçak Seferleri

san marino Seyahat Rehberi

san marino Görmeye Değer Yerler

San Marino Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, San Marino Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »San Marino Uçak Bileti Al »San Marino Uçak Seferleri » San Marino Uçak Bilet Fiyatı »San Marino Thy Uçak Seferleri
Etiketler » San Marino Uçak Bileti Al   » San Marino Uçak Seferleri   » San Marino Uçak Bilet Fiyatı   » San Marino Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+