Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Samoa Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Samoa Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Samoa Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Samoa Tanıtımı
Samoa Güney Pasifik'te en güzel ve cazip islandscapes bazı vardır. Bu bir kaç gezginler onlar tükenmiş kraterler büyümüş ağızlarına bakmak için sarp kayalık yollar kadar tehdidi birkaç hafta, ürkütücü lav tüpler içine tırmanmak için yayılan tarlaları yemyeşil çalılar yollarını swished geçirdim kez katılmıyorum görüş ve sarılı bulunuyor çok renkli mercan ve delicesine güzel lagünler sığ sularda diğer deniz yaşamı ile yüz yüze gelmeden önce bir maske. Plajlarından bazıları sadece devrilmesine ve bir tahta parçası gibi davranacağım isteyeceksiniz o kadar çarpıcı ve pastoral yüzme delikleri içine dalma paradisal şelaleler hinterlandında izole vadiler içinde bulunmaktadır gizli. Yağmur ormanları ve 'engebeli deniz kayalıklarla ekle Upolu karışımı içine ve Savai'i lav akıntıları, ve bu adaların gizemli fiziksel doğasını takdir başlayabilirsiniz.

Samoa sakinleri baygın tropikal evden birkaç ipuçlarını almış. Samoans şey, kültür şoku ve program merkezli, saat izlerken toplumlardan gelmiş ziyaretçiler hafif, geçici bir panik teşvik eğilimi bir özellik yapmak için çok acele asla. Ve Samoans 'ruh bazen aydınlık bakış kaçınılmaz olarak tekrar temizlemeden önce cephede fırtınalı yol veren, hızlı bir şekilde tropikal hava gibi değiştirebilirsiniz. Ama en çarpıcı, aynı zamanda ünlü misafirperver: Samoans dişlek sırıtarak, bir el flep veya dışarıdan endişe samimi yorumun nadiren kısa.

Yani, Samoa vahşi içine derbeder onun lagünler etrafında sallanan veya güneşte pişmiş plajlarından birinde yatan geçirmek isteyeceksiniz ne kadar zaman hafife almayın. Samoa cömert ruhu takib ve sadece kendinizi şımartabilirsiniz.


Samoa Yapılacak Şeyler
Tarihi
Pulemelei Höyük
Polinezyası en büyük antik yapısı Tia Seu Eski Höyüğü gibi bazı haritalarda işaretli ilginç, piramidal Pulemelei Höyük, olduğunu. Bu tabanında 50 metre ile 12 metre 61m büyüklüğüne ve daha fazla bir yüksekliğe kadar çıkar. Bu okyanus ve kalın, ilkel ormana onun hem taşlık zirve manzaralı bir karıştırma yer.

Viewpoints & Gözlem Güvertesi
Lava Field
1905 ve 1911 yılları arasında Mt Matavanu patlamalar kalın tarlaları ve köyleri ile devirdi 150m lav 10m akışı olarak Savai'i kuzeydoğu köşesinde bir ay manzarası yarattı. Main North Coast Rd bu karanlık, kırık lav alanı haçlar ve çeşitli ilginç sitelere erişim sağlar.

Doğal Merkezi
Sua Ocean Trench
Büyülü bir akuamarin havuz swishes, hem de bağlantılı, alt - yeşilliklerle süslenmiş dik kaya duvarları ile iki düden benzeri çöküntüler gibi çok değil 'siperler'. Sen gökyüzüne ikinci büyük açılış için, yüzeye çarpan su damlacıkları tarafından serenat büyük havuzundan kaya geniş bir kemer, altında yüzebilirler.

Müzeler ve Galeriler
Robert Louis Stevenson Müzesi
Robert Louis Stevenson Müzesi İskoç yazarın güzel restore edilmiş eski konut, Villa Vailima ayarlanır. Stevenson 'Upolu iklimini karar sonra 1890 yılında inşa edilen konak, onun tüberkülozu iyileştirmek olabilir vardı, ama o sadece dört yıl sonra orada öldü. Stevenson ve eşi Fanny Osborne komşu Mt Vaea Scenic Reserve gömülüyor.

Piyasalar ve Çarşılar
Maketi Fou
Kasabanın üç ana pazarları kendilerini canlı bir kültürel deneyim, özellikle ana pazar. Bu kirli, gürültülü, 24 saat çarşı hemen hemen her zaman halk sebze, et ve yiyecek ayırmayan ve derin yağda kızartılmış sevindirdi yiyor sıkıştı. Stallholders Aile üyeleri, onların nokta kaybetmek yok emin olmak için bir gecede uyku verirler.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Lake Lanoto'o
Lake Lanoto'o ve bezelye yeşil krater Eğer Upolu 'almak gibi insan yerleşimlerinin kaldırıldı olarak ilgili. Onun uzaktan kumandalı merkezi-dağlık konumu ve sıcak ve soğuk alternatif akım o ürkütücü doğa katmaktadır. Vahşi balığı dolu olarak da balığı Gölü olarak bilinir.Doğal Merkezi
Piula Mağara Havuzu
Piula Methodist Ruhban Okulu'nun kampüs altında salgılanan, Piula Cave Pool iki mavi-yeşil, yan balık dolu tatlı grottoes tarafında, denize sadece metre oluşur. Bu mağaraların arkasındaki karanlıkta bulmak zor olsa cesur, tüyler ürpertici bir 3m sualtı geçişi yoluyla aralarında yüzebilirsiniz.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Papasee'a Sürme Kaya
Hem çocuklar ve yetişkinler büyük bir zaman Sliding Rock Papasee'a serin bir kaya havuza şelaleden aşağı kaymağını var. Ana 5m slayt üstünde bir koltuk için rekabet şiddetli olabilir, ama zevk için üç küçük slaytlar da vardır. Eğer kuru sezonunda ziyaret ederseniz, havuzdaki su seviyesi güvenli olması için yeterince derin olup olmadığını kontrol edin.

Barlar & Meyhaneler
Yelken
Birkaç Pazar günü kapılarını açık ve dodgier bilardo salonları, bazı kapanış olması hoş yerler değildir ama Apia kıyısı sıra, içme seçenekleri ile birlikte verilir. Parti seawall üzerinde dökülmeleri hepsi, derhal gece yarısı kapılarını kapattı.

Barlar & Meyhaneler
Kürekler
Birkaç Pazar günü kapılarını açık ve dodgier bilardo salonları, bazı kapanış olması hoş yerler değildir ama Apia kıyısı sıra, içme seçenekleri ile birlikte verilir. Parti seawall üzerinde dökülmeleri hepsi, derhal gece yarısı kapılarını kapattı.

Su sporları
Palolo Derin Deniz Rezervi
Plaj ve liman arasında, bu rezerv deniz yaşamı ile thronging derin, mercan kaplı delik bulunmaktadır (en yüksek gelgit ziyaret) sığ resif muhteşem bir streç olduğunu. Açılan kapatma ulaşmak için, işaretleyici sopa sol suyun karanlık yama plaja yüzmeye.

Piyasalar ve Çarşılar
Bit pazarı
Rıhtımlar üzerinde aşağı Apia en Flea Market, yukarıda belirtilen craftwork her satan küçük tezgahları bir labirent. Pazarlık Samoa ticaret unsuru değil gibi, ancak, burada pazarlık yeteneklerinizi test etmek için zahmet etmeyin.

Müzeler ve Galeriler
Falemataaga - Samoa Müzesi
Samoa tarihini ve kültürünü keşfetmek için iyi bir başlangıç ​​noktası olduğunu Falemataaga - Samoa Müzesi. Tarih, kültür, Pasifik ve çevre: Bir Alman-dönemi okul binada, koleksiyon dört temalı odalar arasında bölünür. Aynı blokta Madd Gallery, çağdaş sanat odaklanan küçük bir alandır.

 

Samoa Nerededir Google Mapsta Samoa


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Samoa Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Samoa gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Samoa tanıtım videosu,Samoa görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Samoa tanıtım filmini izleyin

Samoa Uçak Bileti Al

Samoa Uçak Bileti Al

Samoa Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Samoa Uçak Bileti fiyatları

Samoa Seyahat Rehberi

Samoa Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Samoa Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Samoa Uçak Bileti Al »Samoa Uçak Seferleri » Samoa Uçak Bilet Fiyatı »Samoa Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Samoa Uçak Bileti Al   » Samoa Uçak Seferleri   » Samoa Uçak Bilet Fiyatı   » Samoa Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+