Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Saint-Pierre and Miquelon Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Saint-Pierre and Miquelon Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Saint-Pierre and Miquelon Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

St-Pierre & Miquelon Tanıtımı
Yirmi beş kilometre deniz itibaren Burin Yarımadası'nın Fransa'nın bir parça yüzer. Adaları St-Pierre ve Miquelon sadece onlar idare ve Tricolore tarafından finanse Fransa vardır, onların bere, baget ve Bordeaux ile Frenchlike değildir.

Burada vatandaşların çok ciddiye kendi ulusal gurur - hatta onu korumak için kendi görev hissediyorum Fransa'nın Yeni Dünya dayanak. Yerliler onların hellos öpmek ve tatlı kokuları sayısız pastane rahme ederken, Euro ödemek. Fransız araba - Peugeots, Renault ve Citroens - kalabalık küçücük tek yönlü sokaklar. Bu uzakta Newfoundland yakın balıkçı toplulukların bir göz ovuşturarak dünya.

St-Pierre St-Pierre kentindeki 5300 yaşam sakinlerinin çoğu, daha kalabalık ve gelişmiş adadır. Miquelon coğrafi büyüktür ama genel sadece 700 nüfusa sahiptir.

Sis-örtülü adalar onun kanarya sarısı, limon ve lavanta evler gibi renkli bir 20. yüzyıl geçmişe sahiptir. Onlar 1520 yılında Portekizliler tarafından keşfedildi sonra daha geriye giderek, Jacques Cartier, 1536 yılında Fransa için adaları iddia etti. 1763'te Yedi Yıl Savaşı sonunda, adaları sadece 1816 yılında Fransa'ya geri verilecek, İngiltere'ye devredildi. Ve Fransızlar zamandan beri kaldı ettik.

St-Pierre & Miqu gezilecek yerleri ...

Pastaneler ve Pastaneler
Pastane Guillard
Kutsal anne! Bu krem ​​dolgun çikolata Eclairs, kurabiye ve gateaux Fransa'ya geldi nedeni vardır, değil mi?

Plajlar, Adaları ve Limanları
Miquelon & Langlade
Miquelon ada, 45km uzakta, daha az ziyaret edilir ve St-Pierre daha az gelişmiş. Kilisede merkezli Miquelon köyü, adanın kuzey ucunda olduğunu. Yakın l'Étang de Mirande adlı bir yürüyüş parkuru uyanık ve şelale yol açar. Şehirde köprü, doğal 25km yol Langlade vahşi ve ıssız adaya berzah genelinde yol açar.

Mimari
Île aux Marins
Büyülü Île aux Marins limanda bir ada üzerinde güzel bir terk edilmiş bir köydür. Bir iki dilli rehber renkli evler, küçük bir okul binası müze ve büyük kilise (1874) size yol gösterecektir. Kitap ziyaretçilerin merkezinde turlar. Ayrıca tekne (3 €) sans rehber üzerine gitmek, ama çoğu tabela Fransızca farkında olabilir.

Müzeler ve Galeriler
L'Arche Müzesi
Well-done sergiler yasağı zamanları dahil, Adaların tarihini kapsamaktadır. Showstopper giyotin olan - Kuzey Amerika'da dilim tek. Adalılar bir katilin, 1889 yılında, sadece bir kez 'adalet tınılarını' düştü. Müzede ayrıca iki dilli mimari yürüyüş turları (€ 6,50 € 8,50) sunmaktadır.

Fransız
Brasserie de l'île
Mumlarla ahşap çubuk, şeffaf perdeler, stereo ve kokteyl listesi bu restorana seksi bir havası katmaktadır üzerinde Crooners. Personel taze koparıp balık ya da Fas tagines, diyelim ki, gemide günlük özel tebeşir. Iyi bir şarap seçimi, tabii ki, aşağı yıkar.

Fransız
Le Feu de Braise
Fransız ve İtalyan etkisinde gıda bu sıcak, diner-esque restoranda tabloları vurur. Standouts ince kabuk pizza ve ev yapımı makarnalar.Diğer
Fronton
Halk burada açık mahkemede Pelote Bask oyunu (hentbol türü) oynamak izlemek.

Diğer
Mezarlık
Onun toprak üstü türbeleri ile mezarlık bir atmosferik dolaşırken sağlar.

Diğer
Bask Festivali
Sokak eğlenceli yürüyen ve canlandırıcı müzik ile bir hafta sürecek festival.

Diğer
Les Salines
Eski sayaçlarını multihued balıkçılık barakalarda bu doğal kümenin çevresinde takılmak.

Diğer
Bastille Günü
Yılın büyük bir tatil.

Diğer
Auberge Quatre Temps
Diğer
Chez Janot

 

Saint-Pierre and Miquelon Nerededir Google Mapsta Saint-Pierre and Miquelon


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Saint-Pierre and Miquelon Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Saint-Pierre and Miquelon gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Saint-Pierre and Miquelon tanıtım videosu,Saint-Pierre and Miquelon görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Saint-Pierre and Miquelon tanıtım filmini izleyin

Saint-Pierre and Miquelon Uçak Bileti Al

Saint-Pierre and Miquelon Uçak Bileti Al

Saint-Pierre and Miquelon Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Saint-Pierre and Miquelon Uçak Seferleri

Saint-Pierre and Miquelon Seyahat Rehberi

Saint-Pierre and Miquelon Görmeye Değer Yerler

Saint-Pierre and Miquelon Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Saint-Pierre and Miquelon Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Saint-Pierre and Miquelon Uçak Bileti Al »Saint-Pierre and Miquelon Uçak Seferleri » Saint-Pierre and Miquelon Uçak Bilet Fiyatı »Saint-Pierre and Miquelon Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Saint-Pierre and Miquelon Uçak Bileti Al   » Saint-Pierre and Miquelon Uçak Seferleri   » Saint-Pierre and Miquelon Uçak Bilet Fiyatı   » Saint-Pierre and Miquelon Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+