Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Saint Vincent ve Grenadinler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Saint Vincent ve Grenadinler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Saint Vincent ve Grenadinler Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

St Vincent & Grenadines Tanıtımı
Sadece adı St Vincent ve Grenadinler egzotik, cennet ada yaşam düşleriyle bir duygusal tepki uyandırır. Ve fantezi yüzük gerçek. Turist sömürü tarafından düzenli derin Karayip Denizi içinde gömülü bir ada zinciri düşünün, ıssız adalar, gök mavi su üzerinde beyaz kumlu plajları yavaşça etrafında kıyıya ve zorlukla bir ruh alıştırma. Otuz iki ada deniz manzarası nokta, tüm huzur bakımından bir-up birbirleriyle yarışıyor. St Vincent grup, başkent, ev içinde en büyük Kingstown . Bu hareketli kent sokakları ve halkı hakkında acele ile sömürge döneminden bir dönüştür.

Eğer büyük adadan ve Grenadinler içine kez, her şey değişir. Trafik, acele ve kaldırım Gone. Eğer sol konum tüm keşfedilmeyi bekleyen minik adalar çat pat olduğunu. Yılında Bequia , plajlar önce, yaşamın hızı bir tarama ve ev kaybolur gitmek arzusu yavaşlatır germek. Sen dünyadan kaçmak ve (neredeyse) bir yoksul ve gelir bir kral gibi yaşayabilir alçakgönüllü bütçe hideaways bulacaksınız. Yoksa adada vakit geçirebilirsiniz Mustique hafta için bir ev kiralama lüks bir araba satın almaktan daha fazla mal olacak.

Bu adalar yüzyıllar boyunca denizcileri büyülü, ve bunu devam etmektedir. Kendi gemi ya da otostop mutlu olsun, ada atlamalı fırsatlar dayanılmaz vardır. Bu adalar bir zamanlar gerçek korsana alanıydı ama şimdi onlar. Karayip Korsanları stomping gerekçesiyle St Vincent ve Grenadinler Hollywood'a ilgi odağı sayesinde atladı ve onlar geri aramıyoruz.

St Vincent & yapmak Şeyler ...

Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bilet Fiyatı

Piyasalar ve Çarşılar
Halk Pazarı
Kingstown Hillsboro, Üst Orta ve Bedford Sts'nin kavşak yakınında Halk Pazarı ve çevresinde onun hummalı en iyi yer almaktadır. Orada bazı kalıcı tezgahlarda pazar binada ama gerçek eylem dışında sokaklarda olduğunu. Adanın verimli lütuf yere tablolar ve battaniye satılamaz.


Deniz ürünleri
Frangipani Restaurant & Bar
Bu giderek popüler sahil bar-restoran örtüsü altında ve ağaçların altında tablolar vardır. Ahşap şezlong biri ve Bequia mor günbatımının biri ile kutsanmış olacağımı görmek için beklemek bir içki ile yayılma. Canlı müzik Perşembe günü ve bazen diğer geceleri var.


Deniz ürünleri
L'Aquarium
Bu Fransız ve İtalyan füzyon restoranında yemek hazırlama ve sunum hem de üst uçuş. Sağ kıyıda, onu bir gece için yerel en iyi seçimdir. Bir duvar müren ve küçük köpekbalığı gibi balık her şekilde büyük bir akvaryum hakimdir - hiçbiri menüde bulunmaktadır. Fransızca aksanı şarap listesi yukarıda par demektir.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Prenses Margaret Plaj
Sadece ilahi. Sadece Port Elizabeth köşesinde yer alan bu adada kum günbatımına koylarından biridir. Oraya ulaşmak için ana yol güneye seyahat ve (beş dakikalık, 10 US $ taksi yolculuğu hakkında) plaja dar yolda çevirerek, biraz yapmacık bir yolculuk gerektirir, ya da limanda rölanti teknelerin birinde bir yolculuk almak yaklaşık 20 US $.


Karayipler
Sapodilla Odası
Grenadin Evi güzel yemek odası otelin yüksek standartları karşılıyor. Yerel kaynaklı üretmek Creole, Karayipler ve Amerikan lezzetleri birleştiren yaratıcı kreasyonlar kullanılır. Şık Mayfair tarzı İngiliz pub, gece başlatın ve zarif yemek salonunda segue. Harika manzaralı dışında gündelik ücret için, Teras deneyin.


Deniz ürünleri
Basil Bar & Restaurant
Ünlü Basil Britannia Körfezi içine uzanan keyifli bir açık hava saz-ve-bambu restoran, ve, yemek, içmek ve Mustique başkaları ile buluşmak için yerdir. Her gün-turist ve görünüşte her geçen yelkenli için bir zorunluluktur-stop. Kim lezzetli muz krep ve ıstakoz birleştiren bir menü gibi bir hit olabileceğini düşünebiliriz?Askeri
Fort Charlotte
Sadece kuzey şehir ve bir 660ft sırtın gururla ayakta, Fort Charlotte güneyde hem de kasaba ve Grenadinler hakim manzarası sunmaktadır. 1806 yılında inşa edilmiş ve Kral George III karısı adını, kale Fransız donanmasını püskürtmek için inşa edilmiştir. Altın çağında ev 600 asker ve 34 top oldu.

Parklar ve Bahçeler
St Vincent Botanik Bahçeleri
Batı yarımkürede eski botanik bahçeleri, St Vincent Botanik Bahçeleri sevgiyle bakımlı ve Kingstown çılgınlık sadece yarım mil kuzeyinde bulunuyor sakin bir vaha sağlamaktadır. Başlangıçta baharat ve şifalı bitkiler yaymak için 1762 yılında kurulan, bahçeler şimdi çiçekli çalılar ve uzun boylu ağaçlar dolu bir özenle düzenlenmiş 20 dönümlük parkı içermektedir.

Uluslararası
Basil Bar & Restaurant
Alt katta Cobblestone Inn bu atmosferik bar ve ızgara geçit bulacaksınız. Gıda Eğer karamsar aydınlatma ve taş duvarlar verilen bir korsan zindan, girdi diye düşünebilir kadar iyi olmasaydı. Çok basit Kingstown en klasiktir bar boşuna kendilerini rağmen akşam yemeği için kahvaltı, gıda, Amerika ve Karayip sık kapsar.

Bar
Lambis
Çok bir akşam sonu - birden fazla şekilde. Bu büyük ve biraz shambolic bar ve restoran şehrin ortasında oturur ve liman açıktır. Yer karoları barda düzenli ifadelerin gibi yersiz ve rasgele. Rum punch fiyatı (EC 5 $) gibi ucuz tadı ama daha iyi besindir: bütçe fiyatlı köriler, yemekler ve kızarmış balık.

Füzyon
Young Island Resort
Orada kendi özel ekmek olduğunu övünebilir birkaç yer vardır, ama burada genç Island kanıtı pumpernickel bulunmaktadır. Her yemek eşit taze deniz ürünleri ve St Vincent en iyi lütuf bazı hazırlanan diğer yemekler eşlik edecek taze ekmek dolu bir mavna ile geliyor. Tablolar plaj güzel bahçeler içinde ayarlanır. Nonguests, önceden rezerv bekliyoruz.

Barlar & Meyhaneler
Blue Pelican Bar
Bu Blue Pelican bulmak için çaba değer. Güney liman dolaşmak ve sanat galerileri ve donanım sayaçları ile kaplı dar geçidin arayın. Sonra denize bakan küçük bar 51 adımları tırmanmaya (ama açık ise belki ilk sormak).

Kafe
De Reef
Sağ kum - Aslında senin ayak parmakları arasına ezmek olabilir, bu cafe gün boyunca taze deniz mahsulleri ve konfor gıda hizmet vermektedir. Bar rum punch ile yetenekli ve kum bir şezlongda sizin olabilir. Mükemmel sörf dalabilir ve başka var. Pazar günleri derece popüler.

 

Saint Vincent ve Grenadinler Nerededir Google Mapsta Saint Vincent ve Grenadinler


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Saint Vincent ve Grenadinler Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Saint Vincent ve Grenadinler gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Saint Vincent ve Grenadinler tanıtım videosu,Saint Vincent ve Grenadinler görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Saint Vincent ve Grenadinler tanıtım filmini izleyin

Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bileti Al

Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Seferleri

Saint Vincent ve Grenadinler Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bileti Al

Saint Vincent ve Grenadinler Seyahat Rehberi

Saint Vincent ve Grenadinler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Saint Vincent ve Grenadinler Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bileti Al »Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Seferleri » Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bilet Fiyatı »Saint Vincent ve Grenadinler Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bileti Al   » Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Seferleri   » Saint Vincent ve Grenadinler Uçak Bilet Fiyatı   » Saint Vincent ve Grenadinler Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+