Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Saint Helena Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Saint Helena Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Saint Helena Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

St Helena ve Ascension Adası üzerinde bankacılık hizmetleri Market Square, Jamestown bulunan St Helena Bankası tarafından sağlanmaktadır.
Ziyaretçiler için mevcut hizmetler% 2 ücret ve Sterling, ABD Doları, Euro ve Güney Afrika Randı banknot alışverişine seyahat çeki bozdurma içerir. Müşteriler ayrıca, kredi kartları nakit avans alabilirsiniz, ve İngiltere takas banka müşterilerinin yürürlükteki çek garanti kartı limiti kadar, İngiltere banka çekleri bozdurmak olabilir.
Bu hizmetlere uygulanabilir Masraflar Banka ilan edilir.
Buraya tıklayın St Helena Bankası ve güncel oranları ve ücretleri hakkında daha fazla bilgi için.
Iş saatleri
Cuma günleri 4.00 petang Pazartesi - saatleri İşletmeler, aksi belirtilmedikçe, genellikle 8:30 am vardır.
Araç Kiralama
O ÇOK çünkü ziyaretçilerin aynı zamanda Aziz (St Helenler) dönen değil, sadece büyük talep bir kez Adası'nda bir araba kitap için zor olabilir gibi önceden rezervasyon tavsiye edilir.
Araba kiralama Turizm Ofisi ya da Andrew Weir Denizcilik olarak Rezervasyon aracılığıyla düzenlenebilir. Ziyaretçiler tutun ve son 5 yıl içinde tehlikeli sürüş veya sarhoş sürüş için hiçbir onay onlarla geçerli bir ehliyet getirmek ve (kısıtlamalar, üst yaş sınırı açısından bazı şirketler tarafından empoze edilebilir) 21 yaş ve üzerinde olmalıdır olmalıdır.
GBP12.00 itibaren Araç Kiralama maliyeti - Günde GBP20.00. (Teslimat ve Toplama ücretleri tahsil edilebilir). Bu oran küçük herhangi bir hasar, vb kırık far, kanat-ayna, örneğin müşteri tarafından ödenmek zorunda kalacak, ancak sigorta içerir. Sürüşe başlamadan önce, kiracı Jamestown Karakolunda kayıt gerekir nerede onlar Ehliyet rekor ayrıntıları.
Bir araba kitap için, lütfen:
St Helena Turizm Sorular Masası:
St Helena Turizm
Main Street
Jamestown
St Helena Island
Sthl 1ZZ
Tel: + (290) 22158
Faks: + (290) 22159
E: enquiries@tourism.gov.sh
Rezervasyonlar, Andrew Weir Kargo:
Andrew Weir Nakliye Ltd
Dexter House,
2 Royal Mint Mahkemesi
Londra, EC3N 4XX
Tel: + 44 (0) 20 7575 6480
Faks: + 44 (0) 20 7575 8200
E: reservation@aws.co.uk

Saint Helena Uçak Bilet Fiyatı
Giyim
Ancak bizim ilginç yürüyüşler birini yaparak tefekkür, bir mayo ve hafif yağmur ceket, ve iyi bir yürüyüş ayakkabısı getirmek için tavsiye edilir; gündelik gayri giyim uygundur. Yarı-resmi giyim de bazı akşamlar için önerilmektedir.
İletişim
Tabii bu tür Uluslararası Doğrudan Çevirme, Internet ve e-posta Tesisleri'nde, Bilgi Servisi, Faks, Televizyon, Esnek Erişim Ulusal ve Uluslararası telefon gibi hizmetler sunan, St Helena için telekomünikasyon sağlayıcısıdır. Telefon kartları, Emin Ofisi Müşteri Hizmetleri Merkezi veya Warren'ın dükkandan Wellington House Hotel, Ayşe'nin yeri ve Jamestown ve çeşitli ülke çıkışlarında Konsolosluğu otel elde edilebilir. Telefon kabinleri Jamestown ve ülke ilçelerde bulunmaktadır. Aramalar Birleşik Krallık ve Yükseliş Adası mümkündür toplayın.
WiFi tesisleri ile bir kamu internet bürosu Ayşe'nin yeri, Kale Bahçeleri, Jamestown mevcuttur. WiFi olanakları da mevcuttur.
Para
St Helena Pound adada kabul İngiliz Sterlini, parite ile sabittir adada kullanılır.
NB: İskoç banknotlar ancak kabul edilir, İskoç paralar / değişiklik kabul edilmez.
Gümrük
St Helena duty-free noktası değildir.
Duty Free Ödeneği
St Helena gelen ziyaretçiler yanlarında aşağıdaki getirebilir:
(A) Alkollü içecekler, güçlü likörler 22 üzerinde% hacim, 1 litre ve Şarap x 2 litre veya Bira / Lager 340 şişe / kutu 12 şişe / kutu
(B) Parfümlü ruhları ve tuvalet su değil 250 ml aşan
(C) Sigaralar değil 200 aşan, ya da
(D) Diğer tütün ürünler değil, tüm 250 gram aşan
18 yaşın altındaki kişiler alkollü likör ve 16 yaşın altındaki kişilerin gümrüksüz parası sigara ve diğer tütün malların gümrüksüz ödeneği iddia edemez iddia edemez.
Yasaklı Ürünler
(A) Ateşli Silahlar ve mühimmat geçerli bir lisans eşlik edilmiştir.
(B) Müstehcen ürün veya pornografik edebiyat, film ya da video kasetleri.
(C) Meyve, sebze ve bitki materyali St Helena Biyogüvenlik Servisi ve belirtilen ithalat sağlık standartlarına uygun tarafından düzenlenen ithal lisansı eşlik edilmiştir.
(D) Hayvanlar sürece St Helena Biyogüvenlik Service tarafından yayınlanan bir lisans eşlik
: Daha fazla bilgi için telefon +2290 2287 veya e-posta üzerine Gümrük elde edilebilir customsmanager@hmrc.gov.sh
Taze ürün, bitki materyali ve hayvanlar için daha fazla bilgi bulunabilir http://www.sainthelena.gov.sh/st-helena-biosecurity-service/ telefon +290 24724 veya Tarım ve Doğal Kaynaklar Bölümünden; faks + 290 24603.
Bu adaya hayvanları, meyve veya sebze getirmek isterseniz de sizin ayrılış tarihi öncesinde düzenlemeleri yapmak önemlidir. Yasa St Helena Biyogüvenlik Service onayı ve belge olmadan hayvan, bitki, meyve ve sebze ithalatını yasaklarken; daha fazla bilgi, ithalat sağlık standartları ve ithalat lisansı başvuru formları bulunabilir http://www.sainthelena.gov. sh / st-helena-biyogüvenlik-hizmet /
Sürüş
En yollar tek şeritli vardır. Ahlak sürücü trafik geliyor yukarı-için yol yapmak için iniyor gerektirir. Yolun sol tarafında sürücü. Içki Sürücü yasalar kesinlikle nefes 100ml başına alkol 50u.g bir sınırı ile uygulanır. Güvenli ders İçme ve Sürücü değildir.
Hız Limitleri: Aksi belirtilmedikçe, normal hız limitleri 30mph vardır. Yol işaretleri saatte mil gösterilen ve saat başına kilometre değildir. Jamestown hız sınırı 20mph olduğunu.
Yarım Ağaç Hollow Süpermarket ve Longwood süpermarket, benzin ve dizel Süleyman'ın Akaryakıt İstasyonu, Jamestown satın alınabilir.
Dışarıda yemek
Böyle fishcakes, siyah pudingler, pilavı, hindistan cevizi parmaklar, kabak puding ve kabak börek gibi zevk ziyaretçiler için St Helena yerel yemekler çeşitli vardır. Daha fazla bilgi için Tourist Office ziyaret edin. Ziyaretçiler akşam yemekleri için önceden yeme rezervasyon yapmak için tavsiye edilir.
Elektrik
St Helena elektrik beslemesi 240V, 50Hz. Standart elektrik soketi Birleşik Krallık'ta kullanılan 13-amp düz pin.
Acil Durumlar
Acil bir durumda, Ambulans için 911 ve polis, itfaiye veya Deniz Rescue için 999'u.
Giriş Koşulları
Tüm ziyaretçilerin geçerli pasaportlarının olması gerekir. Biletleri ve konaklama kalacağınızın dönün.
Ziyaretçi Geçiş
4 güne kadar geçerli - 12,00 £
Kadar 10 gün boyunca geçerli - 14,00 £
21 güne kadar geçerli - 16,00 £
60 gün boyunca geçerli - 20,00 £
Kadar 90 gün süreyle geçerlidir - 25,00 £
12,00 £ bir ücret St Helena at biniş oniki yıldır tüm ziyaretçiler için ödenir. Sizinle sağlık sigortası kanıtı var unutmayın.
İkamet İzni
Tüm ziyaretçiler vardıklarında üretilen olmalıdır kanıtı olan sağlık sigortası ile kaplı olmalıdır.
Ziyaretçilerin 90 günden fazla kalmak istiyorsanız onlar için 2 yıllık bir süre kadar için verilebilir bir İkamet İzni için başvuruda bulunmalıdır.
Aşağıdaki gibi bir İkamet Tezkeresi Maliyet:
Geçerli kadar 6 ayl 20,00 £
Geçerli kadar 12 ayl 25,00 £
Geçerli 2 yıla kadar 40,00 £
Bir oturma izni başvuran Aziz Helenian statüsünde bir eş ya da ortak hukuk ortağı vardır, özellikle burada, beş yıla kadar bir süre için verilebilir. Giriş izni için başvurular Göçmenlik Kontrol Kurulu Sekreteri, tel teslim edilmelidir. + 290 2470; faks. + 290 2598 veya e-posta: cofcouncils@sainthelena.gov.sh.
Göç
St Helena Hükümet belirli koşullar, adada gelecekteki hayatlarını yapmak niyetinde olanlar, 'Aziz Helenian statüsü' ile bir sakini ile istikrarlı, uzun vadeli bir ilişki ya da evli özellikle tabi ziyaretçi ve memnuniyetle karşılamaktadır. Daha fazla bilgi için, Göç Görevlisi, tel ile irtibata geçiniz. + 290 22626; faks + 290 22096 veya e-posta: Immigration1@police.gov.sh
Sigorta
Evden çıkmadan önce seyahat, ferdi kaza, ek sağlık sigortası ve yolculuk kapsayacak şekilde bagaj sigorta düzenlemek gerekir. Eğer 48 saatten fazla kalmak niyetinde olmadığını Göçmenlik Memuru tarafından sağlık sigortası kanıtı üretmek istenecektir, pasaport ile var unutmayın lütfen.
Dil
Çoğu St Helenler İngilizce dil kendi lehçesini rağmen İngilizce, St Helena konuşulan tek dildir.
Yer
St Helena, Güney Atlantik Okyanusu'nda bulunan 5 ° 43 'batı ve 15 ° 56' güney, Güney Amerika'nın kıyılarından güney-batı Afrika kıyılarında ve 1.800 mil (2.900 km) mesafede 1.200 mil (1.950 km) . Yakın arazi kuzey-batıya 703 mil (1,125 km) yatıyor Ascension adası. Ada 47 mil kare (122 km kare) olduğunu, uzun ve geniş altı buçuk mil (10km), on bir buçuk mil (17km).
Evlilik
St Helena evlenmek isteyenler bizim Legal & Arazi Planlama Bölümü, tel başvurmalısınız. + 290 22270; faks. + 2290 2454 veya e-posta: csc.manager @ shgservices.gov.sh
Tıbbi Bakım
Bir küçük (54 yatak) tam donanımlı Genel Hastanesi, Diş Cerrahisi ve Jamestown Topluluk Kliniği var. Düzenli doktor, diş hekimi ve toplum hemşireleri tarafından ziyaret adanın etrafında altı kırsal sağlık klinikleri de vardır.
Hiçbir Ulusal Sağlık Servisi ve yerel sakinleri tüm tıbbi tedavi için ödeme yaparsınız. Tıp ve diş İlginiz için fiyatları üç oranları ayrılır:
Sigara İngiliz pasaport sahipleri
İngiliz pasaport sahipleri
Sakinleri oranları
Tıbbi bakım arayan zaman pasaport kanıtı olması gereklidir.
Tıp ve diş ücretleri ve ücretleri hakkında daha fazla bilgi için Turist Ofisi ile irtibata veya 22500 üzerinde St Helena General Hospital arayınız.
Nüfus
St Helena nüfusu yaklaşık 3 800, İngiliz yerleşimcilerin esas torunları, Güney Asya alt kıtasında ve Afrika, Doğu Hint Adaları ve Madagaskar gibi Çinli sözleşmeli emekçilerden Doğu Hindistan Şirketi çalışanları ve köleler. Sermaye ve sadece şehir dolaylarında 880 nüfuslu, Jamestown olduğunu. Nüfusun diğer ana ilçe Longwood ve Half Hollow Ağacı vardır.
Postal Service
Ana Post Office Main Street, Jamestown olduğunu. Tüm ilçe bir alt-Postane genel bir mağaza ya da bakkal dükkanı faaliyet var. Posta pulları ana Postane mevcuttur, alt Postaneler ve Warren, Main Street, Jamestown. Yurtdışı sonrası RMS St Helena ile kumanda edilir. Orada hiçbir kapıdan kapıya teslimat kullanılabilir böylece Posta bölgenin atanan çıkışına (bu konuda Jamestown ana Postane ile kontrol) tahsil edilmelidir. Post Office Eğer o zaman ana Postane alınabilir nerede postrestant ele sağlamak için posta alacaksınız. Postal bilgi hattı telefon 26099.
Public Library
St Helena halk kütüphanesi Güney yarımkürede eski olanıdır. Ziyaretçiler ödünç tüm kitapların dönüşünde iade edilecektir £ 10 para yatırma bir anda dört (4) kitap ödünç alabilir. Saatleri için St Helena Turizm Sorunları Masası ile kontrol edin.
Meyhaneler
Pub ve kulüpleri için açılış saatleri değişir. Cumartesi Çoğu pub açık Pazartesi: 11:00 am - 11:00 pm ya da sonra. Bazı barlar / kulüpler (kez pub / club bağlı olarak değişir), bir Pazar günü de açık olan, normal bir saat 02:00 kadar veya 17:00 dan 01:30 kadar öğle vardır. Alkollü içecekler Jamestown sokaklarında tüketilen olamaz.
Yayınlanan süreleri ve etkinlikler için haftalık gazete edin. Herald veya Bağımsız
Radyo yayıncılığı
Aziz FM İnternet Radyosu da mevcut ve içinde geçirilen ada için yerel bir radyo hizmeti sağlar Ascension Adası ve Falkland Adaları .
Radyo Aziz Helena adasında yaklaşık 100 km'lik bir menzile sahip ve aynı zamanda bir gün bir yıl Amateur Radio Dalgaboylarında üzerinde uluslararası yayın yapan yerel bir radyo hizmeti vermektedir.
Din
Hıristiyanlık St Helena derin kökleri vardır ve adanın toplumda sembolik bir rol oynamıştır, Yükseliş Adası içeren St Helena Piskoposluk, ve hangi üyesi olmanın, İngiltere Kilisesi ait insanların çoğunluğu kendi Bishop ikamet etti St Helena.
Yıllardır adada temsil Hıristiyanlığın diğer mezhepleri şunlardır: Katolik, Kurtuluş Ordusu, Baptist, ve daha son zamanlarda; Yedinci Gün Adventist, Yehova Şahitleri ve Yeni Apostolik.
Bahai Faith de daha son zamanlarda adada temsil edilmiştir.
Bunların hepsi ibadet için ayrılmış bir veya daha fazla bina var. Hıristiyan Grubu 'ikişer ikişer' üyeleri özel evlerde ibadet için karşılar. Ziyaretçiler bu Dini Gruplar tümü tarafından karşılandı.
Liman
Jamestown St Helena tek liman. Liman üç demirleme ile açık bir limandaki oluşur. Her boyutta Gemiler ankrajını kullanabilirsiniz. Yolcular gemi ihalelerine veya yerel tekneler tarafından feribotlarla edilebilir.
Alışveriş
St Helena Yerel el sanatları ve souvernirs Jamestown, Abiwans, Sandy Bay, Serena Gift Shop, Müze hediye dükkanında SHAPE Art & Craft Shop satın alınabilir, Warren ve Jamestown diğer dükkanlar. Zanaat özel öğeler de bireysel üreticiden satın alınabilir. Vb T-Shirt, Şapka, Key-halkaları gibi eşyalar, Jamestown mağaza sayısının satışa sunulmuştur. St Helena pulları ve İlk Gün St Helena mükemmel hediyelik eşya yapmak Kapaklar ve Main Street Mesaj offcie bulunabilir.
Dükkan Saatleri
Jamestown En dükkanları genellikle açın:
5:00 pm Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma - 9:00 am
1:00 pm çarşamba, - 9:00 am
1:00 pm ve 6:30 pm - - 9:00 8:30 pm cumartesi.
Ayrıca, bazı dükkanlar Cuma akşamları ve çarşamba günü öğleden sonra geç açın. Tüm dükkanlar bir yolcu gemisi limanda olduğunda haricinde (dışında Thorpes dan 10:00-01:00 açık olan), Pazar günleri kapalıdır.
St Helena Kahve
Nadir ve nefis St Helena Kahve aşağıdaki perakendecilerin birinden St Helena satın alınabilir:
Wellington dükkan
Yıldız
Warrens
Seafront at St Helena Kahve dükkanı
Farm Lodge Country House Hotel
Taksiler
Taksiler Detaylar Turizm Ofisi ya da konaklama da, telefon rehberinde bulunabilir. Taksiler metre ve fiyatlar yolculuk öncesi kontrol edilmelidir yoktur. Jamestown bir taksi durağı da vardır.
Zaman
Greenwich Mean Time tüm yıl boyunca.
Boşaltma
Bahşiş çok hizmete göre bireyin seçimdir. % 10 civarında bir ipucu standarttır.
Taşıma
St Helena halk otobüsü hizmeti oldukça yeni ve öncelikle halk için tasarlanmış çok sınırlı bir hizmeti bulunur. Yardım için Turist Offcice ile bilgi alınız.
Seyahat
St Helena henüz nedenle seyahat tek mod gemi tarafından hiçbir havaalanı vardır. RMS St Helena (Tenerife ve Ascension Adası yoluyla) ve Cape Town, Güney Afrika Birleşik Krallık düzenli hizmet vermektedir. Ziyaret RMS St Helena web sitesi daha fazla bilgi edinmek için. : Bilgi rezervasyon seyahat elde edilebilir
Andrew Weir Shipping Ltd
24th floor,
No: 1 Thibault Meydanı,
Cape Town, Güney Afrika.
Tel:. +27-21-4251165
Faks: +27-21-4217485
E-posta: sthelenaline@mweb.co.za
Andrew Weir Nakliye Ltd
Dexter House,
2 Royal Mint Mahkemesi
Londra, EC3N 4xx
Tel: + 44 (0) 20 7575 6480
Faks: + 44 (0) 20 7575 8200
E-posta: reservations@aws.co.uk

Saint Helena Nerededir Google Mapsta Saint Helena


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Saint Helena Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Saint Helena gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Saint Helena tanıtım videosu,Saint Helena görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Saint Helena tanıtım filmini izleyin

Saint Helena Uçak Bileti Al

Saint Helena Uçak Bileti Al

Saint Helena Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Saint Helena Uçak Seferleri

Saint Helena Seyahat Rehberi

Saint Helena Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Saint Helena Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Saint Helena Uçak Bileti Al »Saint Helena Uçak Seferleri » Saint Helena Uçak Bilet Fiyatı »Saint Helena Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Saint Helena Uçak Bileti Al   » Saint Helena Uçak Seferleri   » Saint Helena Uçak Bilet Fiyatı   » Saint Helena Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+