Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ruanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Ruanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Ruanda Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Ruanda Tanıtımı
Le Hoşgeldiniz des Milles Collines'den Pays (Bin Hills Land). Ruanda sonsuz dağlar ve çarpıcı sahne yemyeşil bir ülke olduğunu ve hiçbir yerde uzak olarak Virunga volkanlar zirvelerinden daha görkemli dağlar Northwestern Ruanda . Yılında Parc National Des Volcans , volkanlar ile doğal sınır oluşturan Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (DKC) ve Uganda ve onların yasaklayan yamaçlarında bambu ve yoğun orman arasında gizli dünyanın son kalan dağ gorilleri bazılarıdır. Ruanda'daki ziyaretçi çekmeye devam ediyor gögüse bu dalgın yaratıklar karşılaşma fırsattır.

Büyülü dağ gorilleri Ruanda daha fazla, ancak var. Kivu Gölü kıyıları kıtadaki en iyi iç plajlarından bazıları gizlemek. Güneybatı Derin, Parc National Nyungwe Forest en geniş dağlık bölgede yağmur ormanları ve birçok primatlar ev sahipliği yapmaktadır. Ama hepsi maymun iş değil - Kigali güvenli ve sofistike.

Ruanda çoğu zaman 1994 yılında gelişeceğini korkunç olaylar ile ilişkilidir. Bu tarihin en vahşi soykırımlara biri olarak dünyanın bilincine kazınmış edilmiştir. Ne oldu inanç ötesinde, ancak ülke kurtarma yolunda dev adımlar atmıştır.

Birçok ziyaretçi onun tarihi verilen Ruanda seyahat konusunda emin. Turistler göreceli yenilik kalır ve şimdiki senin geçmişin risklerden daha nerede Ancak, sürece güvenlik ve istikrar devam ettiği, Ruanda, seyahat için hangi ferahlatıcı bir ülkedir.

Gitmek için hazır mısın?

Ruanda Uçak Bileti Al

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Kigali 3 gün safari Ruanda'nın görkemli dağ gorilleri görmek
2 hafta tur Ruanda ve Uganda Unqiue yaban hayatı gözlemlemek
, Bir ömür boyu gezi Afrika'nın kalbine bir 60 günlük yolculuk Ruanda Ziyaret


Kenya ve Tanzanya kuzey yoluyla yolculuk ve Ruanda zor Dağ Goriller görmek

Şimdi ayırtın
Gece Kulüpleri
Yeni Cadillac
Bu uzun soluklu kulüp sadece şehirdeki en popüler yer kalması için her-comers kapalı tutarak hakkında hala. Uzak olmayan Kigali merkezinden Kimikurure semtinde bulunan, bu Doğu Afrika pop, Kongolu soukous (dans müziği) ve Batı çoğu gece vurur bir karışımını oynayan bir büyük, kısmen açık hava mekandır. İçecekler pahalı ama görülebilir ödüyoruz.

Müzeler ve Galeriler
Kigali Memorial Centre
Kigali Memorial Centre bu bir soykırım bu küçücük Denize kıyısı olmayan ülkenin gelişeceğini gibi dünya izledim nasıl hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Ruanda'daki tüm ziyaretçiler için bir zorunluluktur.

Çin
Flamingo
Kampala ünlü Fang Fang gibi, Flamingo Kacyiru isimsiz bir ofis bloğu içine taşındı, ama onun çekiş gücünü etkileyen görünmüyor. Cızırtılı plakalı oldukça görüş vardır, artı vejetaryenler için ciddi bir seçimi genellikle, Kigali durum yoktur. O dedi, birisi muhtemelen sığır eti ile soya peyniri sayılmaz onlara söylemelidir!

Pizzacı
Yeni Cactus
Eğer gece Kigali görmek istiyorsanız kadar Kiyovu bir komuta sırt üzerinde yer alan bu restoran manzarasına sahiptir. Iyi-to-do Ruandalıların hem gurbetçilerin ile outrageously popüler, burası her zaman Fransız sık ve otantik pizza iyi bir menü sayesinde uğultu. Fondues mevcut, artı iyi bir şarap listesi var. Liberal geçirmek için plan ve iyi yaşayabiliriz.

Etiyopyalı
Lalibela Restaurant
One Love Kulübü gerekçesiyle ayarlamak, bu Addis ölümünden sonra Kigali tek Etiyopya restoran. Bu Rasta sahibi ile tutarak gevşek bir atmosfere sahiptir ve Injera (mayasız ekmek) üzerine baharatlı tavuk ve benzeri büyük bölümlerini hizmet vermektedir. Bir bar daha sonra akşam olarak kayalar.

Doğal ortamda dağ gorilleri ve Altın Maymun gözlemlemek için benzersiz bir fırsat

Şimdi ayırtın
Afrika
Chez John
Daha yerel deneyim, Chez John, et ve mısır konusunda uzmanlaşmış bir Ruanda restoranın baş. Çevresi lüks gitmiş olabilir, ama herkes yine kendi ızgara içine takılıyor ve bazı bira batırmak için iyi bir yerdir.


Parça dağ gorilleri, vahşi altın maymunlar ve şempanzeler ve Kraliçe Elizabeth National Park oyun izleme ve kuş gözlem zevk


Onlar bize homo sapiens için orada yakın memeli konum, ve bu yolculuk size bu görkemli yaratıklar mümkün olduğunca yakın getirmeyi hedefliyoruz.


Doğal ortamda dağ gorilleri deneyimi için eşsiz bir fırsat


Ruanda, son kalan dağ gorilleri ve sıcak gülümseyen yerli halk tarafından memnuniyetle olacak bir yerin bazı Afrika'nın ev ziyareti. Ruanda cesurca trajik bir geçmişten arttı ve Afrika'nın önlenemez güzellik temsili olarak gururla duruyor. Huşu vurdu nesli tükenmekte olan dağ goril derin güç tarafından olun.


 

Ruanda Nerededir Google Mapsta Ruanda


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Ruanda Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Ruanda gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Ruanda tanıtım videosu,Ruanda görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Ruanda tanıtım filmini izleyin

Ruanda Uçak Bileti Al

Ruanda Uçak Seferleri

Ruanda Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Ruanda Uçak Bilet Fiyatı

Ruanda Seyahat Rehberi

Ruandada Görmeye Değer Yerler

Ruanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Ruanda Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ruanda Uçak Bileti Al »Ruanda Uçak Seferleri » Ruanda Uçak Bilet Fiyatı »Ruanda Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Ruanda Uçak Bileti Al   » Ruanda Uçak Seferleri   » Ruanda Uçak Bilet Fiyatı   » Ruanda Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+