Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Romanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Romanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Romanya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Romanya Tanıtımı
Müstahkem kiliseler ve manastırlar boyalı tertemiz bir manzara ortasında regally durmak. Şehirlerde, gibi eski Sakson yerleşim Sibiu canlı iken ve Braşov, cazibe sızmak Bükreş hepsi enerjidir.
Manzara
Karpat Dağları maruz kalan kayalık ve çam yaprak döken ağaçların bahçeleriyle çevrili zirveleri ve aşağıda parlak yeşil çayırın uzanan bir karış bırakarak, ülkenin merkezi aracılığıyla geniş bir yay çizin. Yürüyüş parkurları zirveleri etek ve dağ kulübeleri bir ağ geceleri baş dinlenmek için bir yere sağlar. Avrupa'nın en uzun ikinci nehri, Tuna, işaretleri Romanya'nın kuzeye aniden dönüyor ve Karadeniz'e dökülmeden önce, güney sınırını. Tuna Deltası yürüyüş, balık tutma, tekne ve kuş gözlemi için mükemmel bir geniş ve eşsiz korunan sulak vardır.

Kaleler ve Ortaçağ Köyleri
Bize Dracula verdi arazi kayalık tepede tehlikeli eğimli çene bırakarak kaleler hiçbir sıkıntısı vardır. Orada ürkütücü Bran Şatosu tabii Bram Stoker'ın kurgusal saymak onun sahte bağlantılı, ancak bu Hunedoara 14. yüzyıldan kalma Corvin Kalesi veya Kral Carol I'in görkemli bir 19. yüzyıl kazık gibi güzellikleri görmezden yok Peles Şato . Kuzey Curtea de Arges , sen gerçekten eski Vlad Tepes bir stomping zemin bir kalenin kalıntıları bulacaksınız. In Maramureş Eğer saman raflar, at arabaları ve görkemli ahşap kiliseler ile tam görünüşte Ortaçağ'da dışarı çıktı kasaba ve köyler, keşfedeceksiniz.

Halk Kültürü
Rumen geçmişi şiddetli Osmanlı savaşçıları mücadele kahramanca prenslerin hikayeleri ile doludur. Hepsi doğru, ama kısmen Romanya çok, yüzyıllar boyunca, verimli bir köylü kültürü olduğu gerçeğini gizlemektedir. Yeterli yolların engebeli coğrafya ve eksikliği gibi ekmek yapımı, seramik, tabaklama ve dokumacılık gibi eski okul el sanatları bir sanat için bilendi kendine yeterli köylerde, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce çıkmasını gerektirmiştir. Çok ülkenin bu gün daha modern yöntemler geçti, ama hayat bu 'basit' bir şekilde bir sevgi devam. Halk müzeler, özellikle açık hava skansens, bir zorunluluk vardır. Küçük köylerde, birçok eski geleneğin hala uygulanmaktadır.

İnsanlar
Bir ülke insanları olarak sadece iyidir, ve, açık, samimi, onların tarihin gurur ve ziyaretçiler ile paylaşmak için istekli olmak, her bölgede Rumenleri bulacaksınız. Turizm büyürken, Romanya halen yabancılar için bir off-dayak-track hedef bir şey olarak kabul edilir ve sadece yukarı gösteren halk övgü alırsınız. Romenler kendilerini Bükreş kendi vatandaşlarının brashness, hatta edepsizlik olarak gördükleri kınamak yaparken çaba yaparsanız, hatta orada dost yüzler ve hazırlıksız içme arkadaşları bol keşfedeceksiniz.

Folkore ve Hurafe
Jonathan Harker Dracula kaydetti: 'Bu yaratıcı girdap çeşit merkezi sanki ... dünyada bilinen her hurafe, Karpatlar at nalı içine toplanır.'

Romenler gibi birkaç halkları geceleri uyanık tutmak için cadılar, devler, hayaletler, kahramanlar, periler ve Nosferatu renkli bir yelpazesine sahip, kendi eski dünya masallar beslemek. Romanya çok kırsal ve uzak bu batıl ve masallardan bazıları bu gün hayatta olması şaşırtıcı değil göz önüne alındığında. Maramureş insanların kadar 20% hala büyücülük inanıyorum.

Bazı gelenekler bir kızı evlenmek için ücretsiz evde var ki reklam, ön bahçede tencere ve tavalar ile sinirli bir ağaç gibi, zararsız. Ancak, bazı uzak bölgelerde daha fazla rahatsız edici inançlar vardır. Sarımsak ve haçlar yine wielded, ve organları mezardan ve bir kazık 2004 yılında geri Marotinul-de-Sus köyünde (Bükreş batı) durumunda olduğu gibi, onlara musallat durdurmak için kalplerinde ile tahrik. '99 Tam tutulma sırasında, kentliler Romanya'da diğerleri parti iken yaktığı ateşlerle ve (her biri ay olgusu ile ilişkili) vampirler, kurtadamlar ve kötü ruhları kovmak için kırsal genelinde churchbells zil vardı.
Romanya Uçak Bileti Al

Romanya'da yapılacak Şeyler

Mimari
Hotel Castle Dracula
Kont'un kale kalktı olurdu burunda kabaca konumlandırılmış, Otel Castle Dracula dışarıdan tembel Gothic, ama. (Özellikle resepsiyon, doldurulmuş bir şahin, kurt, karga ve oturum izlemek gelincik) dahilinde daha ilginç Odalar rustik şık ise koridorlar, kızılcık renkli halı ve ejderha motifleri ile kaplı.


Dini
Soylu Mahkemesi
Curtea de Argeş Eflak erken başkenti idi ve 14. yüzyılda bu kalıntılar mahkeme kez durdu nokta işaretleyin. Ana görme Basarab I (1310-1352) zamanında kalma St Nicholas Kilisesi vardır. Fresklerin çoğu orijinalleri vardır. Erken cetvel Vladislav ben Vlaicu (d 1377) mezarı ana salonunda duruyor.


Müzeler ve Galeriler
Etnografya Müzesi
Bu Craiova çevreleyen Oltenia'nın bölgedeki halk geleneklerinin son derece bilgilendirici, iyi organize sergisidir. Sergi ekmek yapımı ile alt katta başlayan ve çanak çömlek, bronzlaşma, giyim, dokuma ve halk sanatı yoluyla ilerler. Orada biraz İngilizce tabela var, ama yönetmen İngilizce konuşuyor ve sizi etrafında gösterebilir.


Müzeler ve Galeriler
Sanat Müzesi
Craiova Sanat Müzesi, araştırma sırasında yenileme için kapalı oldu ama geç 2013 yılında yeniden açık planlanıyordu. Vurgulamak Kiss Uyluk ve Miss Pogany dahil Brancusi tarafından heykel küçük ama önemli bir topluluğudur.


Kafeler ve Kahve Evi
G Kafe / G Pub
Bu Transilvanyalı havalı bohem bir bar olabilir? Bir kahve kapmak, bir soluk deri koltuğa gömülmek ve göz dolaşmak antika fotoğraf karşısında, candlebra, Edvard Munch-tarzı resim ve duvarlar eski gazetelere sıvalı edelim. Lounge müzik ve aydınların ciddi sohbet bu bir soundtrack ekleyin ve Paris 1930'lardan itibaren havayoluyla oldum gibi hissediyorum.


İtalyan
Trattoria Il Calcio
Bu İtalyan restoranları bir Romen zincirinin yerel şube, ama bu sizi caydırmak izin vermeyin. Gıda ve servis mükemmel. Taze pişmiş pizza ekmeği bir tarafı ile sunulan pişmiş lazanya, sadece Severin iyi yemek olabilir. Bu eski şehir merkezinde Craiova, yaklaşık 2km yönünde E70 karayolu üzerinde, şehrin yeni bölümünde bulunuyor.
Uluslararası
La Castel
Ferah, havadar çimler ile, La Castel Fransız ve Bavyera gelişiyor, uzun bir şarap listesi ve günahkar tatlılar içermektedir. Huzursuz gençler oyun tarafından yatıştırdı olacak, ve canlı müzik gece var. Bu şehir bir 15 dakika sürücü veya Piaţa Unirii'ye veya Copou alanında Alexandru Ioan Cuza Üniversitesi önünde otobüs 6 (20-dakikalık yolculuk) yakalayabilirsiniz.


Kafeler ve Kahve Evi
Gradina Verona
Bir bahçe vaha standart sorunu ama mükemmel espresso içecekler ve bu tür şakayık çiçeği, mango ve kireç (fena değil) her zamanki gibi Romanya'da uydurulmuş wackiest buzlu çay infüzyon, bazı hizmet Carturesti kitapçı arkasında gizli. Bizim ziyaret görmezden gelmeye çalışın Tek dezavantajı: burada hizmet tartışmasız yavaş ve Bükreş tüm en beceriksiz.


Doğu Avrupa
Crama Veche
Kültür Merkezi'nin arkasında sıkışmış, bu otantik Transilvanya restoran taş zeminler, ahşap oyma masa ve sandalyeler ve duvarlara köylülerin aldatıcı siyah-beyaz-fotoğraf var. Rustik menü çoban polenta, domuz knuckle, ızgara domuzu, ve şnitzel gibi Sakson yemekleri ile iç kadar yaşıyor. Dış konuksever bir teras var.


Uluslararası
Irish Pub
Bir hevesli alımı için açılan birkaç yıl sonra, bu hala görmek ve görülmek için yer ve şehirdeki en iyi yemek biridir. Orada hamburger ve balık ve cips gibi pub zımba bir çift vardır, ama menü biftek ve ızgara balık, yüksek beklentileri vardır. Bu bira ya da kahve için eşit derecede iyi. Yemek saatlerinde Rezervasyon esastır.


Kitaplar
Anthony Frost
Ciddi okuyucular Doğu Avrupa'da tartışmasız en iyi İngilizce dil kitapçı için zaman yapmak isteyeceksiniz. Sonraki Cretulescu Kilisesi küçük bir pasajda yer alan, bu mağaza bir özenle seçilmiş entelektüel, çağdaş kurgu ve kurgusal olmayan bir seçim yanı sıra, sanat ve mimarlık ve çeviri Romen yazarlar bir avuç kitap var.


Deniz ürünleri
Cherhana
Bu gayrı ızgara-ve-piknik masaları sahil yerde büyük kalabalıklar, yakındaki vahşi kamp itibaren özellikle kamp çekiyor. Taze balık oracıkta ızgara. Onu bulmak sahile caddeye, Str Ion Creanga, takip ve sola çevirin. Bu Kulübü d'Or kamp alanının ötesinde, Vama Veche kuzey kenarında yer var.


Doğu Avrupa
Caru 'cu Bere
Köylü-kız hostesler ve sporadik geleneksel şarkı ve dans numaraları ile kesinlikle bir turist eğilimli bir atmosfer rağmen, Bükreş'in en eski bira evi, güçlü bir yerel kalabalık çekmeye devam ediyor. Klasik Romen gıda yaptığı gibi renkli belle epoque iç ve vitray pencereler, kamaştırıyor. Akşam yemeği rezervasyonları önerilir.


 

Romanya Nerededir Google Mapsta Romanya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Romanya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Romanya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Romanya tanıtım videosu,Romanya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Romanya tanıtım filmini izleyin

Romanya Uçak Bileti Al

Romanya Uçak Bilet Fiyatı

Romanya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Romanya Uçak Seferleri

Romanya Seyahat Rehberi

Romanya Görmeye Değer Yerler

Romanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Romanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Romanya Uçak Bileti Al »Romanya Uçak Seferleri » Romanya Uçak Bilet Fiyatı »Romanya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Romanya Uçak Bileti Al   » Romanya Uçak Seferleri   » Romanya Uçak Bilet Fiyatı   » Romanya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+