Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Polonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Polonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Polonya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Polonya Tanıtımı
Gibi şık ortaçağ sıcak noktalar Kraków'da ve Gdansk sizin kentsel İlginiz için enerjik Varşova ile yarışıyorlar. Şehirler, ağaçlar, nehirler, göller ve tepeler dışındaki bazı taze hava eğlence için işaret.
A Thousand Years
Polonya 'nin kökleri katlanmış ve döner ve krallar ve keşfetmek için kaleler bin yıllık bırakarak, geri ilk milenyumun başından gidin. İkinci Dünya Savaşı vintage Tarih meraklıları da sunulmaktadır. Maalesef, Polonya bu destansı mücadele ortasında kendini buldu, ve savaşlar adanmış anıtlar ve müzeler - ve Polonya'nın olağanüstü hayatta kalması için - her yerde görülebilir. Büyüyen bir takdir ülkenin zengin Yahudi mirasının da var. Derinden etkileyen Holokost anıtları ötesinde, sinagoglar hassas restore ediliyor, ve kendi hızda bu tarihi takip edebilirsiniz böylece bu tür Łódź'un ve Lublin gibi eski Yahudi merkezleri miras yollar kurdunuz.

Kabinler Log Castles
Krakov eski kraliyet başkenti çağlar boyunca mimarisinin yaşayan bir laboratuar. Onun neredeyse mükemmel korunmuş Gotik çekirdek gururla Rönesans, Barok ve Art Nouveau, yüzyıllar boyunca gelişmiştir tatları bir kaydın bindirmeleri giyer. Muhteşem Ortaçağ kaleleri ve hatırlatmak kalıntıları başka ülkede Tepede nokta ve Cermen Şövalyeleri fantastik kırmızı tuğla kaleler Vistula boyunca kuzeyde gururla durmak. Diğer aşırı basit ama ince hazırlanmış ahşap kiliseleri Karpat tepeler arasında gizlemek ve ülkenin yayla bol becerileri bölgenin birçok skansens (açık hava etnografya müzeleri) sergileniyor.

Kalp-Isınma Gıda
Iyi ev pişirme, büyükanne yapmak için kullanılan yol kısmi eğer, doğru yere geldiniz. Polonyalı gıda ölçüde domuz eti, lahana, mantar, pancar ve soğan gibi yerel malzemelerle, sadece kombine ve mükemmel bir biçimde işlendi dayanmaktadır. Ördek, kaz, ringa ve hatta bizon gibi bölgesel özellikleri donuk alma şeyleri tutmak. Tatlılar gelince, bir daha uzlaşmacı hedef hayal etmek zor. Kremalı pastalar, elmalı turta, krep, meyve dolu köfte ve lody için özel bir ulusal mani (dondurma) Eğer ana ders atlama ve ana olaya düz atlama olabilir.

Taze Hava Arayışlar
Uzakta büyük şehirlerden, Polonya'nın çok uzak ve bozulmamış hissediyor. Ülkenin büyük boşluklar düz olsa da, güney sınırı ise görkemli yalnızlık hafta gün değil davet yalan-düşük ama güzel bir dağ zinciri ile kaplı olduğu. Iyi işaretlenmiş yürüyüş yolları criss-cross geniş nehirleri boyunca ve dağ geçitlerinden, yoğun orman size alarak, ülkeyi. Gerekli hiçbir deneyimi - kuzeydoğu çok kayak ve kano için idealdir birbiriyle göl ve su yolu ile kaplıdır. Yerel outfitters saat veya birkaç hafta için ayarlamak için mutluyuz.


Polonya'da yapılacak Şeyler

Kale, Saraylar & Köşkler
Wawel Kalesi
16. yüzyılın sonuna kadar Polonya'nın siyasi ve kültürel merkezi olarak, Wawel Kalesi ulusal kimliğin güçlü bir sembolüdür. Bugün gördüğünüz görkemli Rönesans saray 16. yüzyılda inşa edilmiştir.


Abideler
Raclawice Panorama
Wrocław'daki gurur ve sevinç bu silindirik binada dev tablo. Tuval 114M ile 15m ölçer ve kubbeli bina iç duvarları etrafında sarılır. Bu yüksek bir merkez balkonlu, ve üç-boyutlu öğeler (ağaç gövdeleri, bitkiler, silahlar, yollar), özel ışık ve ses efektleri hayata getirmek dan inceledi.


Askeri
Kłodzko Fortress
17. yüzyılın ortalarında Avusturya egemenliği altında başladı bu kudretli kale, genişletilmiş modernize ve önümüzdeki 200 yıl içinde güncellenmiştir. Bugün Polonya'da kendi türünün en büyük ve en iyi korunmuş sur yapma, 17 hektarlık bir alanı kaplar. Alt kısımlarında duvarlar kalın 11m kadar ölçmek ve hatta üstünde onlar 4m daha dardır asla.


Dini
Barış Kilisesi
Bu magnifient ahşap kilise sadece 10 ay içinde 1656 ve 1657 arasında inşa edilmiştir. Inşaatçılar herhangi kayıtları ayarlamak için çalışırken değildi; 1648 Vestfalya sözde Barış Silezya Protestanlar sürece az bir yıl kadar gitti, üç kilise toplam oluşturmak için izin, hiçbir çan kulesi vardı ve sadece kullanılan yapı malzemesi olarak kil, kum ve ahşap.


Müzeler ve Galeriler
Özgürlük Sergisi için yollar
Derin komünist yönetimine karşı Polonyalı mücadeleyi izleme ul Wały Piastowskie, bu sergiyi gürleyen altında bir sığınakta yer alan Tri-City her ziyaretçi için gerekli görüntüleme olduğunu.


Doğu Avrupa
Stare Sioło
Ana yol boyunca Wetlina arasında Cisna tarafında, bu kolayca Polonya ve özel bir gezi bu bölümünde en iyi restoranı. Onlar geleneksel yemek salonunda özel ahşap gelen şarap listesi ve sonuçta yemek kalitesi, detaylara istekli dikkat.
Müzeler ve Galeriler
Chopin Müzesi
Ülkenin en ünlü besteci eserlerini sergileyen bir hi-tech, multimedya müze: Barok Ostrogski Sarayı kentin yeni cazibe birine ev sahipliği yapmaktadır. Eğer doya Chopin'in eserlerimi göz atabilirsiniz bodrum dinleme kabinleri tarafından durdurulması da dahil olmak üzere görüntüler dört katlı, üzerinden zaman almaya teşvik ediyoruz.


Doğu Avrupa
Restauracja Buda
Eğer kasabada, geçmiş arsalara ve fabrika otoparklar çıkış yolu dolaşırken bu iman etmeyeceğiz, ama bu Krosno'nun en iyi restoran ve onu bulmak için çabaya değer. Bu tür erik sos ve ceviz ile kızartma domuz gibi - - modern bir dokunuş ile yemek mükemmel geleneksel Polonya rafine değil ama havasız ortamda.


Fransız
Café Helenka
Bir lüks kafe ve böyle kabak çorbası, kişler, yaratıcı makarna yemekleri ve ızgara gibi koyun peyniri kızılcık reçeli ile servis bile ilham yerel yemekler olarak bu parçaların Nadire içeren eklektik bir menü sunuyor Fransız esintili restoran: Kafe Helenka beklenmeyen bir zevktir . Kahve içecekler çok mükemmel.


Gece Kulüpleri
Łódź Kaliska
Bir görmek gerekir kulübü gibi Łódź Kaliska ünü kadar Varşova gibi ve ötesine uzanır. Açık kapı politikası sayesinde Łódź toplumun geniş bir kesitini çizer. Sıradışı dekor - elimden arka duvarları barın adaşı sanat grubundan eğlenceli, yarı-erotik fotoğraflar kaplıdır - loş kırmızı ışık ve biraz keyifsiz bir atmosfer ile iyi gider.


Doğu Avrupa
Powroty
Lila duvar ve tavan gibi dokunuşlarla bölgenin renkli halk gelenekleri üzerine çekiyor, rahat bir ülke-ev ayarı Rahat Polonyalı restoran ve kahvehane.


Dini
Kafatasları Chapel
Sen Czermna, KUDOWA kent merkezine 1km kuzeyindeki St Bartholomew gerekçesiyle Kilisesi'nde bu ürkütücü şapel kaçırmayın olabilir. Başka 20,000 30,000 için aşağıdaki crypt doldurarak, bunların yaklaşık 3000 - duvarları ve tavan uzunluğu insan kafatasları ve kemikleri ile kaplıdır. Genel etkisi çarpıcı ve kesinlikle bir gerçeklik kontrolü sunacak.


Uluslararası
Bernard
Bernard her kimse, o bir harika dostum olmalıdır - bu canlı bölünmüş seviyeli bar-restoran, Rynek rakipleri üzerinde bir kesim var. Bir Polonyalı seçim ya da iki ile birlikte, hamburger, biftek ve balık yemekleri de dahil olmak üzere lüks konfor yiyecek bir seçki servis, tüm in-house lager ile aşağı yıkadı. Canlı müzik çoğu gece ve 10:00 dan öğlen bir kahvaltı menüsü var.


 

Polonya Nerededir Google Mapsta Polonya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Polonya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Polonya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Polonya tanıtım videosu,Polonya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Polonya tanıtım filmini izleyin

Polonya Uçak Bileti Al

Polonya Uçak Bileti Al

Polonya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Polonya Uçak Seferleri

Polonya Seyahat Rehberi

Polonyada Görmeye Değer Yerler

Polonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Polonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Polonya Uçak Bileti Al »Polonya Uçak Seferleri » Polonya Uçak Bilet Fiyatı »Polonya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Polonya Uçak Bileti Al   » Polonya Uçak Seferleri   » Polonya Uçak Bilet Fiyatı   » Polonya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+