Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Pitcairn Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Pitcairn Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Pitcairn Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Pitcairners tarafından işletilmektedir Pitcairn Seyahat; Jacqui Hıristiyan ve Leslie Jaques onlar Okyanus Voyages tabanlı Sausalito, Kaliforniya ile güçlerini birleştirdi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Pitcairn Seyahat Pitcairn Adası ve gelen seyahat kolaylaştırmak için 2010 yılında kurulmuştur ve Pitcairn ve Henderson Adaları, bir UNESCO Dünya Mirası başarılı charter bir dizi sağladı.

Okyanus Yolculuk kazanan çok ödül Mary Crowley tarafından 1979 yılında kurulan ve dünya çapında macera yelken, dalış ve lüks yatçılık programlarını sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Okyanus Voyages müşterilerine dünya çapında faaliyetlerinin benzersiz bir yelpazesi ile profesyonel tavsiye ve özelleştirilmiş güzergahlar sunan bir tam hizmet denizcilik kuruluşudur.

Pitcairn Travel Direktörü Jacqui Hıristiyan, Okyanus Voyages ile ortaklık dünyanın en egzotik ve uzak yerlerinden biri getirecek fırsatları heyecanlandırıyor.

Pitcairn Adaları muhteşem flora ve fauna, eşsiz kültürel mirası ve Bounty tarihin tabii torunları ile ziyaret etmek için harika bir yer vardır. Biz maceracı turistlerin küçük gruplar ile değerli taşlar paylaşmak ve küçük Adası ekonomi oluşturmaktır yardım etmeyi amaçlıyoruz.

Mary Crowley ve Operasyon Ocean Voyages Baş, Ryan Yerkey, ortaklık ve getireceği fırsatları hoş geldiniz.
Pitcairn Adaları Yapılacaklar
Plajlar, Adaları ve Limanları
Henderson Island
(Mercan adası yükseltilmiş) bir Makatea'ya Bu klasik bir örneğidir nedeniyle nadir kuş türleri ve fosfat rezervleri için minnetle keşfedilmemiş bir ortamda, 1988 yılında UNESCO Dünya Mirası ilan edildi. Bu Pitcairn grubun en büyük ada ve 15m (49ft) kayalıkları ile bir saçak resif vardır. Ziyaretçiler Pitcairn Adası Konseyi tarafından onaylanan bir lisans gerekir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Bounty Bay
Pitcairn Adası ayrılmaz 1790'da geldi Bounty isyancılara hikayesi bağlıdır. Çapa, bir Bounty top yakın, ve, 1957 yılında çıkarılmış ve şimdi Adliye ve postane arasında duran, geminin çapa; Fletcher Christian İncil dahil Bounty Bay çevresinde birçok Bounty eserler vardır, müzede cam bir durumda tuttu.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Acadia Adası
Tiny Acadia Island, sadece 100m (328ft) geniş, 1881 yılında burada alabora bir İngiliz geminin adını ve onlarca deniz kuşları binlerce yaşamaktadır. Adanın açık denize doğrudan su tahliye doğu tarafında hafif jakuziler ile lagün etrafında sarılır. Acadia batık su 10m (33ft) doğrudan deniz olduğunu. 

Pitcairn Adaları Nerededir Google Mapsta Pitcairn Adaları


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Pitcairn Adaları Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Pitcairn Adaları gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Pitcairn Adaları tanıtım videosu,Pitcairn Adaları görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Pitcairn Adaları tanıtım filmini izleyin

Pitcairn Adaları Uçak Bileti Al

Pitcairn Adaları Uçak Bileti Al

Pitcairn Adaları Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Pitcairn Adaları Uçak Seferleri

Pitcairn Adaları Seyahat Rehberi

<

Pitcairn Adalarıda Görmeye Değer Yerler

Pitcairn Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Pitcairn Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Pitcairn Adaları Uçak Bileti Al »Pitcairn Adaları Uçak Seferleri » Pitcairn Adaları Uçak Bilet Fiyatı »Pitcairn Adaları Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Pitcairn Adaları Uçak Bileti Al   » Pitcairn Adaları Uçak Seferleri   » Pitcairn Adaları Uçak Bilet Fiyatı   » Pitcairn Adaları Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+