Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Paraguay Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Paraguay Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Paraguay Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Paraguay Tanıtımı
Paraguay büyüleyici zıtlıkların bir ülkedir. Bu rustik ve sofistike. Bu son derece kötü ve müstehcen zengin. Bu egzotik doğal rezervler ve kitlesel insan yapımı barajlar sahiptir. Bu atlar ve arabaları yakın kırsal köylerde gösterişli alışveriş merkezleri ve Cizvit kalıntıları Abut esnafın atölyeleri, Mercedes Benz otomobiller tarafından çekin bir yerdir Encarnación gibi gelişmiş sömürge kasabaları sadece birkaç kilometre Asuncion . Metalik kelebekler ile buharlı subtropikal yağmur ormanları kuru ve vahşi sınır ile kontrast Kuzey Paraguay ve Chaco'ya . Avrupa etkisi gibi gevşek kasabalarda özellikle güçlü iken Burada birçok Mennonites, ülkenin birçok yerli grupların bazı yanında yaşayan, cenneti oluşturduk Filadelfia'da ve daha kaotik başkenti.

Şaşırtıcı, sırt çantalı Paraguay puma daha nadirdir, ancak seyahat her zaman yapmak mümkün - bir kemik tehdidi kamikaze tarzı bir otobüs yolculuğu ya da yavaş bir cılız teknede Río Paraguay yukarı sallanan olsun. Iken Paraguayans kendi komşuların ziyaretleri için daha fazla kullanılan, onlar, rahat nazik ve herkese meraklı olan - bir terere (buzlu bitki çayı) paylaşmak ve onların ülkenin çekici sırlarını vermek olacaktır. Diktatörler, yolsuzluk ve kaçak kalıntı etkileri halkı güven ile kamu protestolara katılmak olarak uzun yıllar boyunca, Paraguaylı hayat çok, kapalı kapılar ardında yer almıştır, bu genel anlamda katkıda bulunmaktadır.

Paraguay Yapılacak Şeyler

Meksika
Benndo
Bir restoran, gıda sevmiyorum eğer ücretsiz yemek iddia yaptığında, bunu iyi olacak oldukça emin olabilirsiniz. Benndo Meksika yemekleri, delice iyi pizza ve dev sandviç karışık bir menü sunuyor, tüm geri gelebilir önce saat sayma olacak bir dost, hiç gürültü patırtı ortamında sunuluyor.


Diğer
Paulista Grill
Şehrin en ünlü-sen-yiyebilir restoranlarından biri. Orada fazla 15 farklı sulu kesim et, salata, makarna ve suşi bar incelemek için, hem de egzotik tatlılar. Özenli masa servisi.


Japon
Hiroşima
Burası birinci sınıf Japon gıda vardır ve inanılmaz Sia, süper suşi ve cazip tofu yemekleri ile haklı bir yerel favori olduğunu. Japon Veliaht Prensi Gıda uygun.


Çin
Mehin
Gerçek bir muamele ve konumu dikkate alınarak bir sürprizdi. Mehin, piste yakın dışarı, muhtemelen ülkedeki en iyi Çin gıda hizmet vermektedir.

Doğal Parklar & Ormanlar
Parque Nacional Cerro Cora
Bu milli park şimdi Paraguay'ın hazinelerinden biri olarak harita üzerine kazınmış. 1990 yılında kurulan mücadele hızla artan ormansızlaşma - tarımsal arazi için talep sonucu - bu dik, izole tepeler içinde kuru tropikal orman ve doğal ova bir alanı korur. Ayrıca bazı ilginç Kolombiya öncesi mağaralar ve ogle petroglyphs vardır.

Scenic Railway
Turist Tren
Komik tren turist 17:00 dönen, Aregua için 10:00 de Pazar günleri Jardín Botánico kalkar. Dönem elbise aktörler yolcu ile karıştırmak ve orijinal demiryolu kurallarının sözde ihlalleri etrafında dayalı sahnelerini gerçekleştirmek gibi zamanda geri gerçek bir adım, bu, daha bir tren daha bir cep tiyatrosu gibi.Müzeler ve Galeriler
Estación Ferrocarril
Asunción-Encarnación demiryolu hattı Güney Amerika'da ilk oldu. Rota çalıştırmak için ilk trenlerin biri dönemin diğer öğeleri ile birlikte, eski Estación Ferrocarril (tren istasyonu) sergileniyor.

Müzeler ve Galeriler
Museo del Barro
Herkesin sevdiği, Museo del Barro, modern resimlerinde ön-Kolomb ve yerli zanaat gelen önemli Paraguaylı siyasi karikatür her şeyi gösterir. Oliva otobüsle 30 almak ve Alışveriş del Sol kurtulmak. Oradan Callejón Cañada kapalı üç blok var.

Müzeler ve Galeriler
Museo de Historia Natural
Bir 274mm kanat açıklığı ile bir kelebeğin dahil - Museo de Historia Natural sadece böceklerin onun muhteşem bir görüntü için dikkat çekicidir. Şehir merkezine, en direkt otobüs 44-B Oliva ('Artigas') ve sağ kapıları gider 15 de Agosto, olduğunu. Her ikinci Pazar günü bir tren Botanik Bahçeleri Areguá için yola.

Parklar ve Bahçeler
Jardín Botánico
Merkezinden, Av Artigas yaklaşık 6km Jardin Botanico çalışır. Oğlu Francisco'nun eski konak Carlos Antonio mütevazı sömürge ev ve Museo Indigenista küçük bir doğal tarih müzesi: İktidardaki López hanedanının eski emlak, şimdi şehir hayvanat bahçesi, küçük bir doğa rezerv ve tek müze birkaç evler. Cerro Cora otobüs 24 veya 35 alır.

Sinema
Cine Atenea
Downtown sinemalar nadiren tarama yoluyla bunu yapmak makaraları ucuz porno ve düşük bütçeli aksiyon-macera filmlerini göstermek için kötü üne sahip. Daha güvenilir, böyle dört ekran Cine Atenea'ya ve Cinecenter del Sol gibi Asunción alışveriş merkezlerinden sinemalar olsa az sevdirmek vardır. Saatleri için Tiempo Libre (bir haftalık ücretsiz) kontrol edin.

Gece Kulüpleri
Fare Cantina
Bu MTV-vari dancehall görülmeye değer - aşağı ve boogie almak için değilse, o zaman en azından süper harika üst kademe onların akşamları harcamak nasıl tanık. Eğer komik tarafı göremiyorsanız Asuncion ultra-popüler, o da büyük sıkıntı neden olabilir. Barlar bir kapak fiyatı (erkekler için daha fazla!) Ücret ve haftasonları kalabalık olabilir unutmayın.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Supermercado Ykua Bolaños
Jardin Botanico Yolda, sen 2006 yılında dünya manşetlerine Supermercado Ykua Bolaños, kömürleşmiş cesetlerini geçmek gerekir. Sahibinin küçük bir yangından sonra 'lock-down' için seçilen zaman içinde yanarak neredeyse 1000 kişinin mutfakta çıktı. Ölen bir hareket türbe bir göz değer.

 

Paraguay Nerededir Google Mapsta Paraguay


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Paraguay Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Paraguay gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Paraguay tanıtım videosu,Paraguay görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Paraguay tanıtım filmini izleyin

Paraguay Uçak Bileti Al

Paraguay Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Paraguay Gezi Rehberi

Paraguay Manzaraları

>

Paraguay Güzellikleri

Paraguay Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Paraguay Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Paraguay Uçak Bileti Al »Paraguay Uçak Seferleri » Paraguay Uçak Bilet Fiyatı »Paraguay Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Paraguay Uçak Bileti Al   » Paraguay Uçak Seferleri   » Paraguay Uçak Bilet Fiyatı   » Paraguay Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+