Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Palau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Palau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Palau Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Palau Tanıtımı
Palau Cumhuriyeti eşsiz olduğunu. Buraya gelen çoğu turist Palau dünyanın en muhteşem dalış ve şnorkel yerlerinden biridir için, sualtı vakit geçirmek istiyorum. Bu mercan resifleri, mavi delik, savaş batıkları, gizli mağara ve tüneller, oynamak için 60'dan fazla dikey eşikler ve mercan şaşırtıcı bir spektrum, balık, ve nadir deniz canlıları sahiptir. Orada evrim bazıları düpedüz mucizeler de vardır: Örneğin, bir ton dörtte ağırlığında dev istiridyeler, ve bir göl 21 milyon usulca titreşimli, stingless denizanası ile iç içedir.

Ama Palau zevk ıslak almak zorunda değilsiniz. Karada cumhuriyet Mikronezya en zengin flora ve fauna kucaklar: egzotik kuşlar adaların etrafında sinek, timsahlar Bataklikta üzerinden kayma ve orkide backyards bolca filiz. Palauan adalar Koror çok dilli durumunu kapsayan, inanılmaz derecede çeşitlidir, muhteşem Kaya Ada ; Mikronezya'nın ikinci büyük adası, Babeldaob (Pasifik standart zaman unuttum arazi); Peleliu sakin, minik,, savaş, artık sadece büyüleyici kasıp kavuran bir kez Angaur , Kayangel ve Ngeruangel mercan atol ve uzaktan Güney-Batı Adaları.

Mikronezya en girişken (ve sorumlu) insanların bazı karışımı içine atmak ve Palau parçaları 'her şeyin başında', dünyanın geri kalanı takip etmek iyi yapardı bir şablon olarak bilinen olduğunu hiç şaşırtıcı değil.

Bu sorumluluk hakkında: '- Heyecanla Tüm Ziyaretçiler Hoşgeldiniz WAVE' veya 'YILDIZ - Alkol İlgili belirtileri tedavisi başlayın' Palauans iyi, sosyal farkında kısaltma seviyorum ve sizin gibi, işaret ve reklam panoları her yerde onları görebilirsiniz. Siz de kendinizi bu oyunu oynarken bulabilirsiniz. 'Palau'nın Takımadaları: Güzel ve benzersiz' Ve belki de bu ülkenin adı bir kısaltmadır kendisi olduğunu, yaptığımız aynı sonuca geleceğiz.

Palau Yapılacak Şeyler
Plajlar, Adaları ve Limanları
Peleliu
Peleliu huzurlu, kolay bir duygu verir. Orada yapılacak çok fazla değil ve gerçekten sessizliği duymak için o, tamamen çekicilik, sık sık, belki sen bile tüm adayı var gibi tüm kalış süresince başka bir turist nokta olmayabilir (kendiniz için görünüyor ve olacaktır Bir yerel Yeterince) yürümek.

Müzeler ve Galeriler
Belau National Museum
Bu şık ve küçük müze sanat, fotoğraf, heykel, sahne çizimlerini ve daha fazlası dahil olmak Palauan hayatın tüm dönemlerden gelen sergiler sunar. Eğer katlar arasında hareket olarak, adada sömürgeci işgalin tarihini izlemek için, büyüleyici ve biraz göz açıklığı daha fazladır.

Abideler
Anne & Çocuk Taş
Ngermid köyü Anne ve Çocuk Stone, anne köy erkek evin içinde yasak bir göz aldı sonra taşa çevrildi bir anne ve çocuğun görünüşte Lot-benzeri kalıntılara ev sahipliği yapmaktadır. Feshedilmiş Hotel Nikko Palau buralarda operasyon için kullanılan; bazı Konuklar İkinci Dünya Savaşı şehit Japon askerlerin hayaletler görmeye başladı sonra kapatıldı söylüyorlar.

Tarihi
Badrulchau
Babeldaob en uzak kuzey Badrulchau, bilinmeyen hangi kökeni olarak bilinen büyük bazalt yekpare satır ile bir alandır. 37 taşlar, bazı 4500kg (5 ton) kadar tartı vardır. Çevreleyen yamaçlarda birçok kez özenle teraslı adımlar ve piramitlerin içine vardı, bu yapı MS 100 civarında başladı ve 1600 civarında terk edilmiş düşünülmektedir.

Parklar ve Bahçeler
Mavi Köşe
Mavi Köşe, Palau en popüler dalış, sualtı yaşamının onun katıksız bereket için bilinir. Tamamen barakudalar ve okullaşma köpekbalıkları gibi balık inanılmaz çeşitli yanı sıra, sert ve yumuşak mercanlar tarafından bedazzled bekliyoruz. Güçlü gelgit akımları yaşamın bu zinciri besler, ama aynı zamanda onu daha deneyimli bir dalış vermekteyiz.

Doğa ve Yaban Hayatı
Palau Akvaryum
Bu ilginç akvaryum Pasifik Uluslararası Coral Reef Merkezi, bir Japon tarafından finanse edilen araştırma kompleksinin bir parçasıdır. Akvaryum Palau mercan kayalığı ekosistem hakkında yetiştirmeyi amaçlamaktadır ve 17 temalı bölümleri, her biri farklı bir yaşam alanı yeniden sahiptir.


 

Palau Nerededir Google Mapsta Palau


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Palau Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Palau gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Palau tanıtım videosu,Palau görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Palau tanıtım filmini izleyin

Palau Uçak Bileti Al

Palau Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Palau Uçak Bileti Al

Palau Gezi Rehberi

Palau Manzaraları

Palau Güzellikleri

Palau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Palau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Palau Uçak Bileti Al »Palau Uçak Seferleri » Palau Uçak Bilet Fiyatı »Palau Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Palau Uçak Bileti Al   » Palau Uçak Seferleri   » Palau Uçak Bilet Fiyatı   » Palau Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+