Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Pakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Pakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Pakistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Pakistan Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı alanlarda ve başkalarına olmayan tüm gerekli seyahat karşı tüm seyahat karşı önerir , kendi ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Pakistan biz hatırlamak için bakım daha fazla yıl boyunca turizmin 'bir sonraki büyük şey' olma eşiğinde olmuştur. Bu ziyaretçilerine sunacağı çok şey var, bir hedef yok; sürücü Karakurum Otoyolu Karakurum Dağları sonsuz zirveleri ile, ya da eski Moğol başkenti mimari övgüler dolaşırken Lahor , eski çarşıları Quetta veya kozmopolit sokaklarında Karaçi'de . Tekrar - ama ülke gezginler damak yenilemek için kadar dişli gibi görünüyor her zaman geçen yılki kalça hedef, dünya medya başlıkları çığrından şeyler göndermek ile yorgun. Olursa olsun konumlar, Pakistan turizm her zaman bir sabit satmak şey olmuştur. Hep-asi: haritaya bir bakış ülke oldukça zor bir bölgede yaşayan gösterir Afganistan'ı , bir tarafa İran'ı başka, ve bir sınır Hindistan Keşmir 60 yaşındaki fay hattı üzerinden çalışan. Ama Pakistan sadece zor bir mahallede yaşayan değilse 9/11 olaylarından sonra, Batı uzmanlar giderek merak edilmiştir, o zor bir mahalle.

Pakistan ve siyasi istikrar, özellikle mutlu bedfellows olmamıştı. 1999 darbeyle iktidarı ele Devlet Başkanı Pervez Müşerref, nispeten yakın zamana kadar bir dil uzatılamaz konuma sahip görünüyordu. Bir yandan radikal İslamcılığa karşı bir siper ve diğer eski yozlaşmış elitler olarak kendini satan, o önemli bir oyuncu haline kendini döndü Washington Terörle 's' War 've yumuşak krediler ve askeri yardım ile ödüllendirildi. 2007 yılında, her şey bozukluğu atıldı. Ülkenin baş adaleti çuval çabasıdır orta sınıf protesto karşısında kırmızı yüzlü gerilemeye neden olmuştur. Aynı zamanda, yerli İslamcıların ölümcül fırtınası sonrasında kendi kanlı kampanyalarını hızlandırdı İslamabad 'in Kızıl Camii. Pakistan ordusu zaten Afgan sınırındaki kanunsuz Tribal Areas durma noktasına mücadele kendini buldu, ve daha sonra ilişkili şiddet, bastırma vardı Swat Vadisi . Türlü - - Bu bir barış müzakere ki kısa ömürlü Veziristan İlkeler Sözleşmesi'ni imzaladı Pakistan Taliban, ama sonuçta bir kez bu tür radikallerin resmi hükümet yaptırım vermiş, şimdi kuyruğunu bir kaplanı tuttuğunu gösterdi.

Birlikte bir şeyler çekmek için Müşerref'in girişimleri oynamaya nasıl kimsenin tahmin edildi. Olağanüstü hal dayatma basın ve yargı kısıtlanacak ve yakında kaldırdı sonra, ülkenin son zamanlarda Pakistan siyasetinde yine onun yerini almaya sürgünden dönen Benazir Butto suikast ile sarsıldı. Böyle bir yüksek profilli cinayet Pakistan için bir potansiyel olarak çok sıkıntılı bir gelecek habercisi. Ama bu arka plana karşı, başka bir Pakistan uzakta bir dünya manşetlerinden vardır. Muhafazakar olsa da, Pakistanlılar, hükümete ve dış dünyadan zaman zaman düşmanlıktan kayıtsızlık karşısında tarafından almaya çalışırken, doğası gereği yabancılara bir sıcak ve misafirperver insanlardır. Yüksek siyaset daha işler daha ilgi ve yağ ve un pişirme maliyeti olduğunu. Gibi, gezginler genellikle gerçek ilgi ve coşku ile karşılanır. Eğer çok seyahat karşılaşabileceğiniz dolandırıcılığı ve acele Hindistan'ı burada hiçbir yerde görülebilir vardır. Bunun yerine, ileriye bakmak kendiliğinden çay ve kriket hakkında konuşmaları bardak önerdiler. Kendinize bir ülke var gibi hissedeceksiniz. Gazete seyahat takviyeleri parlak sayfaları üzerinden sıçrayan olurdu mekanları neredeyse boş. Coşkulu seyahat sitesi resmi hükümet seyahat uyarılarının ile renklendirilmiş geliyor olsa da, bilet rezervasyon önce haberlerde bir göz tutmak gerekir - ama bir kez burada, sen Pakistan gerçekten dünyanın en iyi saklanan seyahat sırlarından biri olduğunu fark edeceksiniz.

Pakistan Yapılacak Şeyler
Müzeler ve Galeriler
Lahor Kalesi
Dahili hasarlı, yıkılmış, yeniden inşa ve (o Lahor başkent yaptı zaman) 1566 yılında İmparator Akbar tarafından bugünkü halini verilmeden önce birkaç kez restore, Lahor Kalesi Old City yıldız cazibe. Burada müzeler batımından bir saat önce ya da öylesine yakın olabileceğini unutmayın.

Piyasalar ve Çarşılar
Kaçakçılarının Bazaar
Eğer Hayber Geçidi doğru kafa olarak Peşaver saçaklar Smugglers 'Bazaar (Karkhanai Bazaar)' dir. Daha sonra görev ödememek için Tribal Areas üzerinden geri kaçak, Afganistan Pakistan yoluyla ithal malların satış açıkça büyür. Her giysi ve kırtasiye kesim fiyatı elektroniği burada mevcuttur.

Abideler
Uprising Memorial
Uprising Memorial, 1947 yılında Mihrace karşısında yükseldi edenlere bir anıt. Bu yerel kahramanlar, Muhammed Babar Han ve Safiullah Beg Gilgit İzciler ve Keşmir Piyade Mirza Hasan Han'ın mezarları bulunmaktadır. Bölme, birçok Hindistan Mihrace Hari Singh'in nihai üyeliğini beklenen oldu.

Askeri
Baltit Fort
13. yüzyıldan itibaren Baltit Fort tarihi eski parçalar. Yıllar geçtikçe daha evler ve kuleler ilave edildi ve tahkim edilmiştir. 17. yüzyılda Baltistan en Maqpon hanedanı ile ittifak çimento, Mir Ayesho II (efsanevi Girkis büyük-büyük torunu) Yakın Altit bir kale inşa etmek için esnaf gönderilen Balti cetvel, bir kızı ile evlendi.

Askeri
Rohtas Fort
Jhelum Bazı 16km kuzeybatısında, devasa Rohtas Fort askeri mimarisinin olağanüstü bir örnektir. Bu Kalküta stratejik Peshawar (şimdi Kolkata) Mughals karayolu ve onların müttefikleri korumak için, Peştun cetvel Sher Shah Suri tarafından 1543 yılında başlanmıştır. O onun tamamlanması ve çalışma cetvelleri başarı tarafından gerçekleştirilmiştir görmek için hiç yaşamamış.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Şeyh Rukn-I-Alam Of Türbesi
Sadece kale ana giriş içinde yatarken, Babür mimarisinin bu başyapıtı Multan ait türbelerin en önemli ve çekici.Dini
Budist Manastırı
Bu Budist Manastırı kuzeybatısında Mardan kadar NWFP stand-out Gandharan sitedir ve İslamabad yakınlarındaki Taxila olumlu ile daha karşılaştırır hakim bir kayalık tepe 15km oturdu. Sonunda da sitenin kısımlarını yeniden inşa eden, 1907-13 İngiliz arkeologlar onun sırlarını vazgeçerek, terk edilmeden önce, 1. ve 7. yüzyıllar arasında büyüdü.

Müzeler ve Galeriler
Faqir Khana Müzesi
Yaklaşık 500 Bhatti Kapısı'ndaki sağ tarafta küçük bir konak evler Faqir Khana Müzesi. Bu 18. yüzyıldan beri Lahor yaşamış Faqir aile hazineleri, evler. Bu sanat 13.000 adet ile güney Asya'da büyük özel koleksiyonu olduğu söyleniyor.

Dini
Shah Faisal Mosque
Margalla Hills dibinde sokuldu göz kamaştırıcı Shah Faisal Camii, Asya'nın en büyük biridir ve ultra modern ve geleneksel mimari tasarım stilleri eklektik bir karışımı yansıtır. Eğimli çatılar (en camilerde bulunan geleneksel kubbelerin bir tezat) tarafından tepesinde, ana harim ve avlu etrafında 100.000 insanları tutmak için söylenir.

Mimari
Badshahi Mosque
Babürler final mimari savrulduğu, yüce Badshahi Camii gibi Aurangzeb'in altında 1674 yılında tamamlanan, Lahor Fort ana kapısı karşısında, dünyanın en büyük camilerinden biridir.

Müzeler ve Galeriler
Ganish Village
Ganish Köyü restorasyon özellikle iyi ve bir Unesco Asya Pasifik Mirası Ödülü'nü kazandı. Baltit Fort toplumun krem ​​nasıl yaşadığını gösterirken, ganish geleneksel Hunza hayatın başka tarafı gösterir. Gölgeli, sakin tankı arkasında ödül perçinleyen restorasyonu 100 ila 200 yaşında birkaç zengin oyma ahşap camiler, vardır.

Abideler
Jehangir Mezarı
Lahor kuzey eteklerinde bir bahçede duran, özenle dekore kumtaşı Jehangir Mezarı İmparatoru Jehangir olmasıdır. Jehangir oğlu Şah Cihan tarafından 1637 yılında inşa edilen, o Jehangir dul eşi Nur Cihan tarafından dizayn edilmiştir inanılıyor. Mezar Arapça hat sanatında Allah'ın 99 özelliklerini taşıyan Pietra Dura kafes süslemeleri ile mermerden yapılmıştır.

Askeri
Qasim Bagh Fort
Multan en önemli dönüm noktası, artık büyük ölçüde onun kapısı ve dış duvar ve burç parçası hariç yıkılmış, Hussain Agahi ve Chowk Çarşılar yakın Kâsım Bagh Fort vardır. Kalede zaman zaman kriket maçına ev sahipliği yapıyor Kâsım Bagh Stadyumu.

 

Pakistan Nerededir Google Mapsta Pakistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Pakistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Pakistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Pakistan tanıtım videosu,Pakistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Pakistan tanıtım filmini izleyin

Pakistan Uçak Bileti Al

Pakistan Uçak Bileti Al

Pakistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Pakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Pakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Pakistan Uçak Bileti Al »Pakistan Uçak Seferleri » Pakistan Uçak Bilet Fiyatı »Pakistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Pakistan Uçak Bileti Al   » Pakistan Uçak Seferleri   » Pakistan Uçak Bilet Fiyatı   » Pakistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+