Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Orta Afrika Cumhuriyeti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Orta Afrika Cumhuriyeti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Orta Afrika Cumhuriyeti Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Orta Afrika Cumhuriyeti Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Orta Afrika Cumhuriyeti tüm seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümet danışın.
Bu 'gerçek' ise Afrika arıyorsanız, Orta Afrika Cumhuriyeti (CAR) bu olabilir. Şaşırtıcı ender doğal güzellikleri bir ülke, dünyanın en muhteşem yaban hayatı bazıları, yine de, az gelişmiş parçalanmış ve yoksulluk kapılmış kalır. O kadar çok gibi, bir ülke Afrika'da ve çok müreffeh olması gerekir ki; bu şekilde alır sadece bu sinir bozucu 'hükümet-ki-doesnt-bakım-ilgili-onun-insanlar' faktördür. Ülke önemli maden yatakları ve büyük doğal kaynaklara sahip, henüz üretilen zenginliğin çok az nüfusun aşağı süzülüyor. Yüzyıllar boyunca CAR işgalciler ve sonra kendi liderlerinin hırs katlandı. Ne yazık ki bu devam ediyor. Peki, neden böyle bir tarihsel talan milletin insanlar, açık, samimi ve cömert olurdu? Dediğimiz gibi, bu gerçek Afrika sizin için.
 
Burada Seyahat bir sırt çantasıyla bungee jump olduğunu. Ülkenin en yazma anda kararlı veya yoluyla seyahat için yeterince güvenli olarak kabul edildi. Komşular bakmak: sorunlu Darfur bölgesinde doğu CAR sınırlarına Sudan , kuzey Çad kargaşa genellikle, güney şeyler uzak olarak placid vardır Kongo ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti . Sadece batıda olduğu Kamerun göreli istikrar bölgesi. Apart sermaye, iş ve hükümet arayanlardan Bangui , goriller ve filler için arama şanslı ziyaretçilerin bir avuç vardır Dzanga-Sangha Milli Parkı CAR güneydoğu köşesinde arazi küçük parmak,. Eğer ziyaret etmek denemeden önce büyükelçiliği ile durumu kontrol yaparsan yap.
 
 
Orta Afrika bölgesinde Yapılacaklar ...
Doğal Parklar & Ormanlar
Dzanga-Sangha Milli Parkı
Kongo güneybatı CAR Kamerun üçgeni içine sıkışmış Bu milli park, muhtemelen ülke hala ziyaretçi çeken bir köşesidir. Goriller, filler ve Baka insanlar tüm Afrika'nın bu uzak köşesinde bulunmaktadır. Bayanga Sangha Nehri kıyısında, park yakınındaki ana köydür.
 
Doğal Parklar & Ormanlar
M'Baiki
Bangui güneybatısında ve yağmur ormanları ile çevrili, M'Baiki bir kereste, kahve ve tütün büyüyen alandadır. Ayrıca yakındaki Baka konaklarını ziyaret ettiğiniz için durdurma-off noktası bulunuyor. Bir otobüs ve birkaç pick-up K-Cinq her gün Bangui bırakın. M'Baiki yaklaşık 10km (6.2mi) kuzeydoğu onun abanoz heykelleri görülmeye değer Sabe, bir köydür.
 
Göller, Nehirler ve Şelaleler
Chutes de Boali
Bu şelaleler Niagara yönetebilirsiniz daha adil bir bıyık daha fazla olduğu, 50m (164ft) takla. Kuru, onlar yağışlı sezonunda dramatik bir damlama fazla olmasına rağmen. Küçük bir giriş ücreti uygulanır. Su Vatikan'a çok büyük bir Çin yapımı baraj tarafından kontrol, ancak genellikle turistler için Pazar günü biraz su bırakın edilir.
 

Orta Afrika Cumhuriyeti Nerededir Google Mapsta Orta Afrika Cumhuriyeti


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Orta Afrika Cumhuriyeti Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Orta Afrika Cumhuriyeti gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Orta Afrika Cumhuriyeti tanıtım videosu,Orta Afrika Cumhuriyeti görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Orta Afrika Cumhuriyeti tanıtım filmini izleyin

Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bileti Al

Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bileti Al

Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Orta Afrika Cumhuriyeti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Orta Afrika Cumhuriyeti Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bileti Al »Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Seferleri » Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bilet Fiyatı »Orta Afrika Cumhuriyeti Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bileti Al   » Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Seferleri   » Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bilet Fiyatı   » Orta Afrika Cumhuriyeti Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+