Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Niue Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Niue Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Niue Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Niue Tanıtımı
Ve Niue (yeni ay) çok farklı - Eğer dünyanın en küçük bağımsız ülke olduğunuzda size farklı olmak için izin verilir. Standart Pasifik ada deneyimi beklemeyin: Burada hurma saçaklı plajları üzerinde rahatlatıcı olmayacak, hiç yok çünkü. Evde tembellik bırakın ve yerine macera duygusu getirir.

Adanın kayalık sahil vurgulayan kireçtaşı kanyonları ve mağaraları gizemini keşfedin. Pasifik en eşsiz dalış noktaları sualtı mağaraları ve tünelleri keşfetmek. Don maske ve şnorkel ve Niue en resif saçaklanma havuzlarında kendinizi kaybedersiniz, ya da adanın çevresindeki koyu indigo derinliklerinde balık. Haziran-Ekim tanık kambur balinalar Niue sıcak sularında Avatele ve Tamakautoga kapalı onların yeni doğan yavrularını emzirmek. Ve tüm bu dürüst egzersiz sonrası, uçurum-üst kafe ve plaj ön barda samimi halk ile chill out. Küçücük nüfusu Niueans ve Palagi (Avrupa) gurbetçilerin her zaman dost olmuştur, bu yüzden ada etrafında sürücü olarak herkes ile ticaret dalgalarına hazırlıklı olun.

5 Ocak 2004 tarihinde Niue Cyclone Heta tarafından tahrip edildi - Hiç Pasifik kaydedilmiş en büyük fırtınalar biri. Ama 'Polinezyası Rock' artık geri sıçrayan ve Niue eşsiz kültürünün korunması programının Taoga Niue (Niue Hazineleri) aracılığıyla teşvik edilmektedir. Niue Başlarken her zamankinden daha kolay ve enerjik yerel girişimcilerin aktif gezginler için çevre dostu deneyimler sunuyoruz. Yalnız gezegenin en büyük okyanus, Niue meydan okurcasına ve dramatik farklı kalır.


Niue Yapılacak Şeyler
Doğal Merkezi
Vaikona Uçurum
Vaikona Chasm ulaşmak için orman ve mercan pinnacles bir labirent (1km, 0.6mi) aracılığıyla zammı. Uçurum yere eğimli bir mağara ile karanlığın içine inerler. Yakın sonunda küçük bir tatlı su havuzu ve ayrıca bir büyük havuz olduğunu. Yeşil eğrelti otları yukarıda yoluyla havuzları ve gök peeks bir oval sarmaktadir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Hio Plaj
Cliffside aşağı bir ahşap merdiven ile ulaştı Hio Plajı, adada kum iyi (ve uzun) streç olduğunu. Gelgit Eğer kuzey pastoral bir şnorkel havuzu 100m (328ft) hakkında resif arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Sarma uçurum tropikal balık dolu ve mercan ile saçaklı değil, küçük çıkıntılar, mağaralar ve iki yüzmek throughs sahiptir.

Doğal Merkezi
Avaiki Cave
Avaiki Mağarası efsanevi Polinezya vatan adını ve Niue ilk yerleşimciler indi nerede oldu edilir. Dar bir geçit, bir cennet kaya havuzu, kucağında bir kıyı mağara yol açar. Yüzme bir Pazar günü Avaiki de yasak ve kaloama (goatfish) spawn edilir. Palaha Mağarası, sarkıt ve dikitler ile birlikte bir başka 200m (0.1mi) 'dir.
 

Niue Nerededir Google Mapsta Niue


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Niue Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Niue gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Niue tanıtım videosu,Niue görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Niue tanıtım filmini izleyin

Niue Uçak Bileti Al

Niue Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Niue Uçak Bileti Al

Niue Gezi rehberi

Niue Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Niue Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Niue Uçak Bileti Al »Niue Uçak Seferleri » Niue Uçak Bilet Fiyatı »Niue Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Niue Uçak Bileti Al   » Niue Uçak Seferleri   » Niue Uçak Bilet Fiyatı   » Niue Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+