Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Nikaragua Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Nikaragua Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Nikaragua Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Nikaragua Tanıtımı
Volcán Concepción ve gümüş, saf Lago de onu neredeyse mükemmel cüruf koni yükselişi Sigara Nikaragua bulutlu gökyüzünü delmek için. Yuvarlanma dalgaları gibi gerçekten 'Göller ve Volkanlar Kara', sen düşünmek Cocibolca (bu 'Sweet Denizi' için eski bir yerli isim) tarifsiz bir hayranlıkla içine aniden küçük feribot kaya. Milletin bu semboller için - su üzerinde rüzgar, toprak yangın - Nikaragua'nın en güçlü tutkular, şiir (siz istediğiniz sürece, onları başladı alamadım) ve devrim element önemini iletmek.

Concepcion tırmanmaya Eğer muhteşem sömürge üzerinde bakacağız Granada Pasifik tatili kumlu koy plajları oymak nerede krater gölleri ile pockmarked ince berzah genelinde ve küçük tropikal isletas (adacık) onun yüzlerce. Ötesinde, Lago de yukarıda kırmızı-siyah-Volcán Momotombo kuleleri Managua - onun kontrpuan Sandino'nun büyük demir siluet, milletin ve vakur belirleyici özelliği vicdanıdır Managua siluetinin. Gurur León bulut ormanları, frothing şelaleler ve serin, yeşil inanılmaz kahve ederken de, kendi kilise ve müzeleri ile çağırmaktadır Kuzey Nikaragua yukarı özendirmek olabilir. Burada, dağlar ve göller, Orta Amerika 'nin en güçlü nehirler özerk, yerli sermayeli tepeler karşısında kendi yolculuğuna başlayacak Karayip Sahilleri denize.

Belli bir yaştan ziyaretçiler için, sadece isim Nikaragua - o bu ülkenin kolektif belleğinden solmaya asla böyle bir hikmet ve güç bir kabile şefi alınan - grenli ateş noktalanan kamuflaj kaplı gerillaların görüntüleri ve 1980'lerde film müziği çağrıştırıyor. Nikaragua Amerika'da en güvenli ülkelerinden biri bırakarak, daha 15 yıl önce sona ermiş olmasına rağmen, Contra Savaş çok sık Nicarao arazi bizim kolektif bellek.

Gitmek için hazır mısın?
Nikaragua Uçak Bileti Al
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Granada yerel yaşam Deneyimi
12 gün içinde Nikaragua iyi keşfetmek
Son 58 gün sürecek Orta Amerika turuna gitmek
... Ya da 32 günlük bir maceraya gitmek

Nikaragua Yapılacak Şeyler
,Nikaragua Uçak Seferleri
Dini
Catedral
Resmen Bazilikası de la Asuncion olarak bilinen Leon'un katedral Orta Amerika'da, ünlü onun geniş tasarım büyük ve belki de apocryphally, çok daha önemli Lima, Peru yapımı için onayladı.


Parklar ve Bahçeler
Parque Historico Nacional Loma de Tiscapa
Kolayca Managua'nın en çok tanınan simgesi, Sandino'nun kasvetli siluet, bu ulusal tarihi park kez Sandino ve adamları, 1934 yılında idam edildi Casa Presidencial, bir site oldu ne ev, harap bir otopark yapısı neye benzediğini yıllardır Nikaragua en biriydi çoğu azılı hapishaneler.


Dini
Convento y Museo San Francisco
Orta Amerika'da en eski kilise ve Granada en çarpıcı bina, Iglesia San Francisco robin's-yumurta-mavi doğum günü pastası-cephe ve evler bölgenin en iyi müzelerinden birine sahip. Başlangıçta 1585 yılında inşa, sonradan korsanlar tarafından yandı ve daha sonra William Walker, 1868 yılında yeniden inşa edildi ve 1989 yılında restore edilmiştir.


Tarihi
Huellas de Acahualinca
Erkekler, kadınlar ve çocuklar - - yanısıra kuşlar, rakun ve 6000 yıl önce Lago de Managua çamurlu kıyısında genelinde geyik 1874 yılında madenciler tarafından keşfedilen, bu fosilleşmiş izleri belki de 10 kişinin geçişini kaydedin.


Müzeler ve Galeriler
Museo de Arte Vakfı Ortiz-Guardian
Orta Amerika'nın bütün Muhtemelen en iyi çağdaş sanat müzesi, Ortiz-Guardian Toplama Arapça fayans ve etkileyici taşları ile, özgün Creole Sivil tarzı 2000 yılında yenilenmiş Casa Don Norberto Ramirez orijinal ev, taşmış durumda.


Parklar ve Bahçeler
Parque de la Paz
Managua'nın Barış Parkı, imza feneri ile, savaştan çıkan yoksul bir milleti karşı karşıya zorluklar ve umutların kalıcı bir sembolüdür. Park sonra Başkan Violeta Barrios de Chamorro tarafından 1990 yılında açıldı. Ve kendisini kavramı oldukça güzel.
Dini
Cerro La Cruz
Bir dik henüz değerli saatlik mezarlığa gelen zammı ve bir kaya kabuklu sırt gömülü başlangıçta Fransisken Fray Margíl de İsa tarafından 1703 yılında buraya yerleştirilen, kasabanın çapraz. Buradan gelen katmanlı Cordillera Isabelía ve Jinotega görünümü gerçekdışı olduğunu. Mezarlıktan merkez yol almak ve terli tırmanmaya başlar.


Doğa ve Yaban Hayatı
Centro Entiendemiento con la Naturaleza
Eğer gerçekten derin rezerv dalmak istiyorsanız, bu halk çevre eğitimi ve koruma projesi uğramalısınız. Rezervin büyük swathes ağaçlandırılması ve yönetmenin yanı sıra, merkezi de bilimsel bir araştırma yazısı olarak hizmet vermektedir.


Tarihi
Petroglyph
Değil uzakta kasabadan muhteşem bir Petroglyph var; Da Uçan Kurbağa gölgelik turu yaparsanız, tarafından alınması gereken sormak. Aksi takdirde, Texaco istasyonu geçtikten, Rivas doğru yürümek ve köprüden sonra bir sol yapmak. Sağ tarafta bir okul ve daha sonra bir kapıdan geçmek. Eski çiftlik devam; Etrafta birileri varsa, kara geçmek için izin sormalısınız.


Dini
Iglesia de La Merced
Muhtemelen kentin en güzel kilise, bu simgesel genç severler ile popüler bir plaza tarafından önlü olduğunu. Bekçi, genellikle 11:00 de çan kulesi kadar kişi alır, ama her zaman kadar gitmek isteyebilir. Başlangıçta 1539 yılında tamamlanan, o 1655 yılında korsanlar tarafından yerle ve 1781 ile 1783 arasında bugünkü barok cephe ile yeniden inşa edildi.


Dini
Iglesia de la Recoleccion
Üç blok kuzeyinde katedral, 1786 Iglesia de La Recoleccion şehrin en güzel kilise, dönen sütun ve İsa'nın hayatını tasvir kabartma madalyon bir Meksika tarzı barok konfeksiyon olarak kabul edilir.


Uluslararası
Casa Ulrich
Buralï ve İsviçre eğitimli şef Fred Ulrich uzun olmaması tüm Amerika üzerinde tatil çalıştıktan sonra Pearl Lagoon döndü ve su ile kendi otel ve restoran sağ yatırım yapmıştır. Menüsünde her şey birinci sınıf, ama cızırtılı bir tabla veya hassas karides makarna üzerinde masaya gelmesi ihale fileto biftek deneyin emin olun.


Müzeler ve Galeriler
Galería de Heroes y Mártires
Soluk fotoğraf, giysi ve silah görüntüler ile, düşmüş devrimcilere yönelik bu hareket galeri tarafından durdurmak için emin olun. Leonel Rugama, kimin son satırı onun iyi oldu savaşçı-şair üzerine (İngilizce tabela ile) sergi kontrol. O ve Carlos Fonseca tanklar ve uçaklar tarafından desteklenen 300 Guardia Nacional birlikleri tarafından çevriliydi, onlar teslim söylendi.


 

Nikaragua Nerededir Google Mapsta Nikaragua


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Nikaragua Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Nikaragua gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Nikaragua tanıtım videosu,Nikaragua görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Nikaragua tanıtım filmini izleyin

Nikaragua Uçak Bileti Al

Nikaragua Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 Nikaragua Uçak Bilet Fiyatı

Nikaragua Gezi rehberi

Nikaragua Manzaraları

Nikaragua Seyahati

Nikaragua Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Nikaragua Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Nikaragua Uçak Bileti Al »Nikaragua Uçak Seferleri » Nikaragua Uçak Bilet Fiyatı »Nikaragua Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Nikaragua Uçak Bileti Al   » Nikaragua Uçak Seferleri   » Nikaragua Uçak Bilet Fiyatı   » Nikaragua Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+