Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Nijerya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Nijerya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Nijerya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Nijerya Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Nijerya'nın bazı bölgelerinde tüm seyahat karşı ve başkalarına gerekli olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Biz lâfı etmemelidir: Nijerya bir imaj sorunu var. Bu Batı hakim Afrika ekonomik ve siyasi, müzik ve kimin etkisi çok kıtanın ötesine yayılır edebiyat üretti. Ama bütün bu nüfuzu için, sokakta kişiye ülkenin adını anma ve onlar bir keder ayin ile gelip daha olasıdır: yolsuzluk, etnik şiddet ve e-posta dolandırıcılığı. Bir seyahat hedef olarak, Nijerya için bir uçuşu daha önlemek için bir yer fazla görünüyor.

Ve yine, Nijerya biz sevgi için geliyorlar bir ülkedir. Dolaşarak bazen biraz zor olabilir, ve kesinlikle ilk sayaçları için zorlu bir hedef bulunuyor olabilir Afrika'da , ancak tüm korku hikayeleri inanmak gerekir. Lagos içinde en coşkulu şehirlerinden biridir Afrika'da liman kenti iken, Calabar için yapar giderken seyahat edenler için keyifli bir mola Kamerun . Karşısında Güney Nijerya , eski krallıklar ayrıntılı pirinç heykeller oluşturarak gelen antik tanrıları venerating, onların gümrük taşırlar. Daha modern gelenekleri dünyanın öncü primat koruma örgütleri birini içerir. O çöl doğru uzanır gibi toprak kurur kuzeyinde, Müslüman Nijerya Sahra ticaret yollarının anıları hala oyalanmak tozlu ticaret şehirlerde büyür. Batı Afrika'nın en eski şehir kaçırmayın Kano ve Yankari Milli Parkı , ülkenin iyi.

Nijerya aşırı bir ülkedir. Büyük bir zenginlik ve büyük yoksulluk sıkı fıkı ve farklı topluluklar arasındaki gerginlikler, sivil çekişmeler içine üzerinde kaynatın. Ülkenin birkaç parça sorunlu olmaya devam ederken, büyük çoğunluğu gibi her yerde de ziyaretçilere gibi sıcak ve misafirperver Afrika'da . Henüz coşkulu zorlu, bu Afrika ham olarak - kıtasında oldukça gibi hiçbir yerde yoktur.

Gitmek için hazır mısın?
Nijerya Uçak Bileti Al
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Senin üzerinde Nijerya ziyaret tur genelinde tropik Batı Afrika'ya
Karayolu seyahat Douala Dakar

Nijerya'da Yapılacaklar

Müzeler ve Galeriler
Nike Sanat Galerisi
Nijerya'nın en önemli sanatçılarından, Nike Davies-Okundaye biri, çağdaş ve geleneksel Nijeryalı sanat dolu bu muazzam galeri çalışır. Nike kendini pratikte bu şaşırtıcı dört katlı uzayda yansıyan aşk ve güzellik bir enkarnasyon olduğunu. Eğer şanslıysanız o orada olacak ve yeni bir Yoruba adını size lütuf olabilir.


Müzeler ve Galeriler
Kalakuta Cumhuriyet Müzesi
Efsanevi müzisyen Fela Kuti eski evi ve devrimci karargah şimdi onun iç çamaşırı Fela odasından sağlam her şeyi ile büyüleyici bir müzedir. Nefes derin ve hatta yüksek yakalamak olabilir.


Kitaplar
Öz
Büyük sanat kitapları, el sanatları, dergi, bu kitapçı da bir sergi alanı ve akşam kültürel etkinlikler vardır.

Müzeler ve Galeriler
National Museum
Ulusal Müze kesinlikle görülmeye değer olduğunu, ancak not - hayır kameralar izin verilir. Yıldız konumlar kendi galeri olsun Benin City Pirinçler vardır. Nok Terrakottalannin da iyi temsil edilmektedir. Geleneksel iktidar sembolleri adanmış başka bir galeri oyma fildişi ve kron bir kraliyet dizi içerir.

Diğer
Yankari Milli Parkı
Yankari yaban hayatı gözlemlemek için Nijerya'nın en iyi parkıdır. Biraz şans ile manda, waterbucks, bushbucks, sırtlan, leopar, babun ve bol garip aslan rastlamak olabilir. Parkın hayvan nüfusu avlanmadan muzdarip olsa da hala fillerin 500 kişilik nüfus gibi bazı büyük drawcards vardır ve kuş gözlemciliği mükemmel.

Diğer
Matkap Ranch
Kurtarıldı matkap maymunlar ve şempanzelerin bir koloni ev, Matkap Ranch kaçak avcılık ve Bushmeat ticareti ile mücadelede yerel eğitim vurgu Pandrillus, Afrika'nın en ilerici primat-koruma organları birine ev sahipliği yapmaktadır. Kalaba merkezinde Liza, Peter ve Tunje ile vakit büyüleyici.



Canlı Müzik
Yeni Afrika Shrine
Sadece yukarı göstererek bir siyasi eğitim, 'bunu shakin bir scandalising ders ve yüksek bir kişiyi alırsınız. Fela Kuti orijinal Shrine yakıldı rağmen, onun çocukları tarafından işletilen bu yedek muhtemelen şehirdeki en iyi göstermeleridir. Femi Kuti Perşembe geceleri ücretsiz oynar ve Pazar günleri ücretli bir gösteri yapar.

Diğer
Osun Kutsal Orman
Kutsal Orman Oshogbo eteklerinde yağmur ormanlarının geniş bir alandır. Orman içinde Oshuno güzel Tapınak, Nehir tanrıçasıdır. Doğal güzelliklerin yanı sıra, (Aduni Olosa, 'hayran One' olarak da bilinir) Suzanne Wenger, 1950'lerde buraya gelen bir Avusturyalı ressam ve heykeltıraş tarafından çok çarpıcı heykeller vardır.

Diğer
Aggrey Yol
Bu yoğun sokak onların çürümesi büyük birçok sömürge binaları ev sahipliği yapıyor. No: 24 mücadele Ken Saro-Wiwa başladı devam Ogoni İnsanlar Survival (MOSOP) esinlenmiş için Hareketi'nin merkezi oldu. İronik, No 40 Nijeryalı yazar fitne ile suçlandı bir mahkeme ev var.

Müzeler ve Galeriler
Özgürlük Parkı
Eskiden Old Broad Street Cezaevi, baskının bir sömürge dönemi enstrüman, son zamanlarda, yakında bir pazar kültürel centere, etkinlikler ve konserler için mekan, bir müze, bir gıda mahkeme dönüştü, ve olmuştur. Eski cezaevi yapıların bazıları hala ayaktadır. Up-to-date bilgi için web sitesini kontrol edin.

Diğer
Pirinç Adası
Sen Nijer Deltası'nda bu uzak Nembe topluluğu ziyaret etmek için iki gün bir kenara koymak gerekiyor, ama buna değer. Köy araç-özgür kent merkezi ve rahat barlar bulunmaktadır. , Sokaklarda dolaşmak deniz keyfini, halk ile konuşmak, iyi hurma şarap örnek ve huzurlu çevresi zevk.

Su sporları
Eleko Plaj
Moda Lagosians ile yeni favori Eleko Plajı, şehrin büyük bir 60km gezi doğusundadır. Burada gün için bir plaj kulübe kiralamak, ve birisi sizin için bir barbekü yapmak alabilirsiniz. Ilginç sanat satan küçük bir pazar da var. Oraya bir damla taksi kiralamak gerekir.

Kare ve Plazalar
Tafawa Balewa Meydanı
Nijerya'nın ilk başbakan için adlandırılmış, bu Lagos'un ticari kalbidir ve bazı dikkat çekici anıtlar vardır. Onlar 1963 yılında inşa edilen devasa atların heykelleri, (I. Dünya Savaşı, İkinci Dünya Savaşı ve iç savaş kurbanları anıtları ile) Anma Arcade ve 26 katlı Bağımsızlık Evi bulunmaktadır.

 

Nijerya Nerededir Google Mapsta Nijerya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Nijerya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Nijerya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Nijerya tanıtım videosu,Nijerya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Nijerya tanıtım filmini izleyin

Nijerya Uçak Bileti Al

Nijerya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Nijerya Tanıtım Filmi

Nijerya Harika Manzaralar

Nijerya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Nijerya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Nijerya Uçak Bileti Al »Nijerya Uçak Seferleri » Nijerya Uçak Bilet Fiyatı »Nijerya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Nijerya Uçak Bileti Al   » Nijerya Uçak Seferleri   » Nijerya Uçak Bilet Fiyatı   » Nijerya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+