Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Nijer Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Nijer Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Nijer Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Nijer Tanıtımı

Sahara en güzel tepelerinin bazı yalın ihtişamı övünme çöl ile hava Dağları ve Ténéré Çölü Batı Afrika'nın en muhteşem yerlerinden biri olan, ve ilginç, eski trans-Sahra ticaret rota kasaba Agadez ve Zinder ev oynuyor kerpiç mimarisi ve büyüleyici halk muhteşem labirentine, uluslararası itiraz Nijer bir hedef olarak yadsınamaz.

Arkadaşlar sıklıkla potansiyel gezginler 'Neden Nijer?' Sormak tuhaf, sonra o. Lokalize gıda kıtlığı ile Nijer'in sorunlarına ilişkin basın manşetlere hakim ve aynı kötü ışıkta tüm ulusu boyar. Bazı haber raporlar çekirge ve kuraklık düzenli Nijer'in tüm gıda arzını yok inanıyorum olurdu. Nijer şüphesiz dünyanın en fakir ülkelerinden biri olduğunu, ancak turizm dolar alarak başka bir yerde sadece sorunu şiddetlendirir.

Ziyaret yapmak Şanslı olanlar kalıcı fiziksel güzellik tanık ve insanların canlı bir karışımını, gezegenin en sabırlı ve esnek bazı vatandaşlar buluşacak. Yerli halk ve seyahat renkli köyler arasındaki bush taksiler içine sıkmak olsun, bir 4WD içine kaydırın ve Tenere mücadele ya da bir devenin gemiye havaya lope, Nijer zamanınızı asla unutmayacağım.
Nijer Uçak Bileti Al
Nijer Yapılacak Şeyler
Müzeler ve Galeriler
Musée National du Niger
Yayılan Musée National du Niger Batı Afrika'nın standouts biridir. Çok sayıda temalı pavyonlar, her Hausa mimarlığa şapka devrilme, ziyaretçilerin Nijer'in mevcut ve geçmişe bir göz vermek. Nijer etrafında seyahat olarak bu grupları ayırt etmek için göz eğitmek için hızlı bir yol - Pablo Toucet pavyon Nijer'in farklı etnik grupların elbise gösterir.

İtalyan
Le Pilier
Eller aşağı, bu güzel İtalyan yemekleri için yerdir. Lazanya ve hatta gorgonzola gnocchi damlama çeşitli raviolis kadar, makarnalar bir bolluk keyfini çıkarın. Canlı avlu terasında içinde, ya da alt katta büyük pizza hizmet vermektedir Taverne (sadece akşamları), içinde, kendi air-con donatılmış salonda yemek yiyebilirsiniz.

Uluslararası
Le Diamangou
Kenara korku ve bu kurulan tekne restorana kovulmak için homurdanan içlerini koyun. Gösterim yendi olamaz, ve limon tavuk ve diğer ücret ya da kötü değil. La Flottile gibi, burası ormanda güvenli boyun değil, bu nedenle gün batımından sonra bir taksi düzenlemek.

Piyasalar ve Çarşılar
Petit Marché
Petit Marché kasaba ve esasa bir ziyaret merkezinde şaplak-dab. Self-catering bu canlı pazarda kalpleri içerik meyve ve sebze sıkma, deli gidebilirsiniz. Yankesici yaygın olduğu gibi, mallar ogling yaparken cüzdan nerede olduğunu unutmayın.

Afrika
La Flottile
Bu samimi restoranın gölgeli bahçe sınırları, batısında Palais du Congres'e arasında Nijer Nehri en lezzetli balıkların bazı şımartmak için mükemmel bir yer vardır. Capitaine (Nil levreği) mükemmel. Bu gün batımından sonra buraya yürüyerek, yani bir taksi organize güvenli değil.

Vietnam
Le Dragon d'Or
Lezzetli Vietnam pho (kişniş, fasulye filizi ve sığır eti ile şehriye çorbası) Slurp, kurbağa bacakları üzerinde dişlerini keskinleştirmek, ya da kaju fıstığı ve taze zencefil ile lezzetli tavada tavuk üzerinde çubuk sihrini. Cumartesi gece büfesi de mükemmel.Gece Kulüpleri
Guiguinya
Afrika ve Avrupa vuruş dışarı belting, bu büyük yer genellikle yerliler (ve tek fahişe) ile doludur. Stroblanan kırmızı ışıklar altında o kadar gözyaşı veya kuma ayaklarınızı sopa ve avluda yıldızlı ve ağaçların altında chill out.

Uluslararası
La Cascade
Güler yüzlü hizmet ve mükemmel İtalyan, Fransız ve Lübnan yemekleri ile bu restoran gurbetçilerin, seyahat ve iyi-to-do halk ile haklı popüler. Biz, lezzetli pizza ya da yapay şelale cheesier hangi karar versin ...

Lübnan
Byblos
Bu büyük bir Lübnan restoranı, sazdan bahçe pavyonlar ve açık hava atmosfer ile, Nijer iyi tabouleh ve Humus bazı vardır. Bu pahalı tarafında, ama iki kişi için büyük bir set yemek iyi değeri vardır.

Barlar & Meyhaneler
La Cloche
Eğer fahişelerin sayısı ve parlayan Noel ağacının üzerinden alabilirsiniz eğer ışık iç, bu kulüp (sonraki 2005) oldukça eğlenceli olabilir. Orada bir bilardo masası bulunuyor ve müzik Arapça Batı arasında değişmektedir.

Sinema
Amerikan Kültür Merkezi
Sinematik oyalama için tek seçenek daha mainstream Hollywood'un sinema oynar Amerikan Kültür Merkezi, ve Kültür Merkezi Fransız-Nigerien vardır.

Yiyecek ve İçecek
Süpermarket Haddad
Bu iyi bir süpermarket peyniri durumda, kimyon tohumları ile Edam, Brie ve hatta Gouda eve burun iz bırakmaz çalışın. Mmmmmm ... peynir!

Hatıra & Hediye
Sanatkarları Merkezi
Müzenin Sanatkârlar Merkezi'nde, sen yaratıcı süreci ve satın alma gümüş, deri ve diğer öğeleri sanatçıların doğrudan izleyebilirsiniz.
 

Nijer Nerededir Google Mapsta Nijer


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Nijer Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Nijer gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Nijer tanıtım videosu,Nijer görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Nijer tanıtım filmini izleyin

Nijer Uçak Bileti Al

Nijer Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Nijer Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Nijer Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Nijer Uçak Bileti Al »Nijer Uçak Seferleri » Nijer Uçak Bilet Fiyatı »Nijer Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Nijer Uçak Bileti Al   » Nijer Uçak Seferleri   » Nijer Uçak Bilet Fiyatı   » Nijer Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+