Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Nauru Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Nauru Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Nauru Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Nauru Tanıtımı
Nauru küçücük, patates şekilli Cumhuriyeti'nin insanlar dünyanın en zengin arasında bir zamanlar vardı. Eskiden olarak bilinen Keyifli Adası (ve şimdi RON gibi, daha bayağı, kısaltılmış), Nauru verilen Avustralya büyük fosfat yatakları 1900 yılında keşfedildi sonra neredeyse bir yüzyıl boyunca bol gübre ile. 2005 yılına kadar, servet ani bir tersine çevrilmesinde, Nauru ayakta tutmak için diğer ülkelerden nakit enjeksiyonları bağımlı belirsiz bir gelecek ile neredeyse başarısız bir devlet oldu.

Nauruans zor bunu yapıyor. Yük teslimatlar nadirdir ve istihdam hala kıt olduğunu. Sağlık en temel olduğunu. Bu 1970'lerin ve 80'lerin kafa fosfat zengin günlerden bir feryat, ve birçok yerel insan ziyaretçiler ile ilişkilerinde suskun haline gelmiştir.

Nauru ziyaret etmek için en kolay yer değil. Erişim ulaşım, hava ve göçmenlik departmanı kaprislerine tabidir. Fosfat madeninin kapatılması ile, bu tür oteller, restoranlar ve kiralama araba gibi ilişkili ağırlama hizmetleri - hepsi de var - minimal. Ve gün boyunca - En çok ziyaretçi politikacılar, diplomatlar veya geliştirme işçiler Avustralya'nın mülteci varış, güvenlik görevlileri ve diğer yüklenicilerin olağanüstü sayılara 's' Pasifik Çözüm '.
Nauru Uçak Bileti Al
Mevcut ekonomik kasvet rağmen, ada hala vahşi çevreleyen okyanus ve deniz kuşları swooping ve yeşil iç uçurumlar üzerinde daldırma ile, onun eski 'hoşluk' bakışlar sunuyor. İkinci Dünya Savaşı meraklıları için ada etrafında dağınık Japon işgalinin kalıntıları ve madencilik altyapısının muazzam iskelet kalıntıları gerçekten dikkat çekicidir.
Nauru Yapılacak Şeyler
Tarihi
Konsollar
Fosfat 2000 tonluk ilk sevkiyat 1907 yılında Nauru bıraktı. 1908 yılına kadar büyük endüstriyel mimari monte edilmeye başlandı. Dünya savaşı arasında, iki büyük sundurmalar ilk daha verimli gemilere yüklenecek fosfat sağlayan kıyısında inşa edilmiştir. Fosfat için İkinci Dünya Savaşı talep sonra yükseldi ve 1960'larda ikinci bir konsol operasyon oldu.

Askeri
Komut Ridge
Japon 1940'larda gözlediği Komutanlığı Ridge, Nauru en yüksek noktasıdır ve hala kez 40kg ateş iki büyük döner altı namlulu silah (90oz) kabukları dahil olmak üzere bazı paslı İkinci Dünya Savaşı silah tutar. Bir iletişim sığınak da var - bir el feneri ya da fener varsa girebilirsiniz ve yakından bakarsanız bazı Japon yazı göreceksiniz.

Mimari
Eski Presidents 'House
Bir zamanlar görkemli eski Başkanlar House kalıntıları görünümü göz atın, fonların hükümetin kötü yönetim de öfkeli bir yerel mafya tarafından 2001 yılında yandı. Sınırlı doğal kaynakların sömürülmesi üzerindeki olası dersleri düşünmek. Bir kutu kibrit satın alma düşünün.
 

Nauru Nerededir Google Mapsta Nauru


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Nauru Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Nauru gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Nauru tanıtım videosu,Nauru görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Nauru tanıtım filmini izleyin

Nauru Uçak Bileti Al

Nauru Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Nauru Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Nauru Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Nauru Uçak Bileti Al »Nauru Uçak Seferleri » Nauru Uçak Bilet Fiyatı »Nauru Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Nauru Uçak Bileti Al   » Nauru Uçak Seferleri   » Nauru Uçak Bilet Fiyatı   » Nauru Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+