Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Namibia Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Namibia Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Namibia Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Namibya Tanıtımı
Kalahari ve Güney Atlantik arasına sıkışmış, Namibya en genç ülkelerinden biri olarak büyük bir potansiyele sahip Afrika . Kültürler ve ulusal kökenleri çarpıcı çeşitliliği sahip olmanın yanı sıra, Namibya, bir fotoğrafçının rüya - bu vahşi deniz manzaraları, engebeli dağlar, yalnız çöller, muhteşem yaban hayatı, sömürge şehirleri ve neredeyse sınırsız dirsek odası bulunmaktadır.

Ağırlıklı olarak kurak bir ülke, Namibya dört ana topografik bölgelere ayrılabilir: Namib Çölü ve batıda kıyı ovaları, doğuya doğru eğimli ile sınırları boyunca Merkez Yaylası, Kalahari Güney Afrika ve Botswana ve Kavango ve yoğun ağaçlık bushveld ve Caprivi bölgeleri. Onun sert iklime rağmen, Namibya yaban hayatı zengin arasında değişen, dünyanın en görkemli milli parklar bazı vardır Etosha National Park içinde Northwestern Namibya , kumul alanlar ve Namib-Naukluft Park çöl ovaları ile Batı Namibya . Windhoek Central, sörfçü ve plaj severler kaçırmak istemeyeceksiniz ise Highlands, insanların etnik karışımı ile ülkenin coğrafi kalp ve ticari sinir merkezi, Swakopmund .

Namibya yüzden görsel orgazmik bir şey gerçekten var olup olamayacağını sorgulamaya yapmak bu rüya gibi yerlerden biridir. Zaman ve uzay az burada tanımlanır. Manzaralar çarpışır. Deneyimler yığmak. Etosha bir hiç bitmeyen ovada avını sezdirmeden bir aslan izle. Bir Sandboard dev kumul aşağı uçmak. Eğer takımyıldızları ayırt edemez yıldızlı ile kalın bir gökyüzü altında çölde yalnız bir gece geçirmek.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Windhoek Cape Town bir gezi Namibya iyi keşfetmek
10 gün içinde Namibya olayları görmek
Macera için bir susuzluk olanlar için - Falls, Delta & Cape kaçırılmaması gereken değildir
Konfor Güney Afrika, Namibya ve Botsvana karayolu seyahat

Namibya Yapılacak Şeyler
Yürüyüş ve Trekking
Dört-Day & Sekiz Günü Loops
Masifi ile iki büyük döngüler dört ve sekiz gün içinde gezmiş olabilir. Birçok kişi için Naukluft büyülü bir yerdir, ama onun cazibesi güney Namibya Fish River Canyon göre daha ince olduğunu.

Doğal Merkezi
Sossusvlei
Sossusvlei, büyük bir geçici tava, vadi yerden 200m ve altta yatan tabakaları üzerinde fazla 300m kadar kule kırmızı kum tepeleri arasında ayarlanır. Nadiren herhangi bir su içerir, ancak Tsauchab River yeterli hacim ve kum denize susuz ovaları aşanlar ivme zaman, tamamen değiştirdi oluyor.

Tarihi
Kolmanskop Ghost Town
Izinleri göreli kolaylıkla Namdeb düzenlenebilir göz önüne alındığında, Lüderitz en popüler gezi Kolmanskop hayalet şehridir. Olan öküz-wagon burada kuma saplanmış oldu erken Afrikaner trekker Jani Kolman, Adını Kolmanskop başlangıçta CDM karargah olarak inşa edilmiştir.

Yürüyüş ve Trekking
Fish River Yürüyüş Parkurları
Ai-Ais için hobas gelen beş günlük zammı Namibya'nın en popüler uzun mesafe yürüyüş - ve iyi bir nedenle. Geçici havuzlardan bir dizi geçmiş kumlu dere yatağını takip büyülü 85km yol, Hikers'in 'Açısından başlar, ve Ai-Ais bir kaplıca tesisi sona erer. Nedeniyle yaz aylarında flaş sel ve ısı, rota sadece 15 Nisan-15 Eylül açıktır.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Ruacana Falls
Bir anda, Ruacana Şelalesi bir doğa harikası olduğunu, 20km yukarı Angola'nın Calueque Barajı, ve NamPower en Ruacana santralın sayesinde değişti tüm olsa. Ilk baraj geçmişte yapar az su türbinleri çevirmek için hidroelektrik santrali içine başlatmakta bir giriş bendi, yukarıda falls 1km tarafından toplanır.

Ekstrem Sporlar
Zemin Rush Adventures
Zemin Rush Adventures nihai acele sağlar ve Swakopmund skydiving seçkin kumul ve okyanus zemininde tatlandırılmış. Zemin Rush mürettebat bugüne kadar kusursuz bir güvenlik sicili var, ve hatta en sinir katılımcı 3000m bir uçaktan atlamak ve 220km / h 30 saniye boyunca freefalling hakkında rahat hissettirecek.Gezi & Performans
Rossing Mine
Bu maden, Swakopmund 55km doğusunda, dünyanın en büyük açık-dökme uranyum madeni. Mayın gelişmekte yaptığı girişimleri hızlı bir şekilde başarısız olsa Uranyum ilk, Peter Louw burada 1920'lerde keşfedildi. 1965 yılında, imtiyaz Rio Tinto-Çinko transfer ve kapsamlı anketler oluşumu 3 km uzunluğunda ve 1 km genişliğinde ölçülen olduğu belirlenmiştir.

Doğal Merkezi
Hot Springs
Ai-Ais 'fokur fokur' için Nama ve bu yaylar Fish River Canyon Milli Parkı'nın güney ucunda yükselen zirveleri altında. 60 ° C yaylar muhtemelen binlerce yıldır San bilinmesine karşın, efsane onlar başıboş koyun yuvarlama bir göçebe Nama çoban tarafından 'keşfedilen' gider.

Müzeler ve Galeriler
Namibya Ulusal Müzesi
Bu genç ülkenin mücadeleleri bazı aydınlatıcı bir bağlam sağlar ülkenin tarihi müzede Namibya'nın bağımsızlığı mükemmel bir görüntü var. Ama muhtemelen müzenin en ilginç bölümü bazı büyük reprodüksiyon ile, kaya-sanat ekran ve kesinlikle Brandberg veya Twyfelfontein gitmeden önce etrafında bir burun değer olacaktır.

Doğa ve Yaban Hayatı
Daan Viljoen Oyun Parkı
Bu güzel doğa parkı Windhoek Khomas Hochland yaklaşık 18km batısındaki oturur. Çok güzel yaban hayatı açısından zengin bir çöl tepeler, ve spot gemsbok, kudu, dağ zebralar, Springbok, hartebeests, warthogs ve Elands aracılığıyla doya yürüyebilirsiniz.

Scenic Uçuş
Zevk Uçak Bileti
Namibya en saygın hafif uçak operatörlerinden biri, Pleasure bileti neredeyse 20 yıl boyunca doğal hava yolculukları sunmaktadır. Böylece Güney Atlantik kıyı şeridi çok göklere alarak, yere erişilemez olduğu düşünüldüğünde bölgenin en simgeliyor vahşi doğa takdir için harika bir yoldur.

Yürüyüş ve Trekking
Waterkloof Trail
Bu güzel 17km saat yönünün tersine döngü tamamlamak için yaklaşık yedi saat sürmektedir, ve Naukluft (Koedoesrus) kamp başlar, parkı merkezinin 2 km batısında yer. Bu Naukluft Nehri tırmanıyor ve bir kurbağa musallat bendi (şaşırtıcı kamış tüneli kaçırmayın!) Ve serin ve ferahlatıcı içme ve yüzme havuzları sunan, bir dizi geçmiş.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Fish River Canyon
Inanılmaz sonuçlar ile binlerce yıldır bu geçit oyma olmuştur Fish River Canyon gibi Afrika'da başka hiçbir yerde yok. Geniş 160km (99mi) uzunluğunda ve 27km (17mi) - - Bu büyük ve sen, kamp yürümek, yürüyüş ya da köpürme Kaplıcalar dinlenmek nerede kanyonun çoğu, Fish River Canyon Milli Parkı içinde düşer.


 

Namibia Nerededir Google Mapsta Namibia


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Namibia Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Namibia gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Namibia tanıtım videosu,Namibia görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Namibia tanıtım filmini izleyin

Namibia Uçak Bileti Al

Namibia Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Namibia Harika Manzaralar

Namibia Gezi Rehberi

Namibia Ziyareti

Namibia Doğası

Namibia Gezisi

Namibia Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Namibia Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Namibia Uçak Bileti Al »Namibia Uçak Seferleri » Namibia Uçak Bilet Fiyatı »Namibia Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Namibia Uçak Bileti Al   » Namibia Uçak Seferleri   » Namibia Uçak Bilet Fiyatı   » Namibia Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+