Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Montserrat Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Montserrat Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Montserrat Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Montserrat Tanıtımı
Yirmi yıl önce, Montserrat olarak kendini pazarlanan 'yol Karayip olması için kullanılır. ' Little kimse birkaç kısa yıl içinde slogan geri volkanik patlamalar gezegeni şeklindeki bir ön-Paleozoyik dönemin harkened herkes için korkunç ironik olacağını bilmiyordu. 1995 yılında başlayan volkanik patlamalar bir dizi adanın alt üçte ikisini harap. 1997 itibariyle, sermaye ve tek önemli şehir, yapraklı Plymouth, kül kaplı çorak oldu.

Bugün hemen hemen 5000 kişi volkan etkilenmedi adanın kuzey üçte birinde yaşıyoruz. Uzun keçi ve birkaç çobanları sığınak, yeni yerleşim dik kahverengi tepeler üzerinde yükseliyor. Güneyde, bir kez hayali karşılaştırmalar ilham Yeşil tepeler İrlanda (biliyorsunuz, Cork avuç içi), kül ve lav akıntıları tarafından yaralı.

Tüm bu sıkı sıkıya ada toplum için tam bir şok oldu. Ama 10 yılı aşkın felaket sonrasında, hayat ileriye doğru hareket ediyor. Ziyaretçiler Little Bay etrafında şekillenmekte ada için yeni bir merkez görebilirsiniz. Dışlama bölgeye sahil aşağı sürücüler üzerinde, adanın zengin tropikal yaşam için bir fikir almak ve imha çene bırakarak manzaralar almak.

Sen Montserrat bir günlük gezi her şeyi görebilirsiniz. Ancak, bazıları yalnızlık zevk ve adanın yeniden doğuşun bir parçası olma şansı keyfine varacaksınız. Sadece gece yumru gitmek şeyler volkanın ağzından bir kaya atış olabileceğini biliyoruz.
Montserrat Uçak Bileti Al
Montserrat Yapılacak Şeyler

Karayipler
Soca Cabana
Bu klasik plaj kulübe güvenilir tavuk, balık ve kaburga yok ama için Cumartesi geceleri onun en büyük kalabalıkları çekiyor 'Montserrat Idol.' Ahşap bar Sir George Martin AIR Montserrat kayıt stüdyosu kurtarıldı. Cuma geceleri reggae yaşıyor.

Yürüyüş ve Trekking
Oriole Walkway
Eğer adanın kuşbakışı manzarası olacak yerden Avukat Dağı'nın tepesinde, için tropikal Merkezi Hills üzerinden 1.3 kilometre için Montserrat en popüler yürüyüş parkuru keser. Kuşların Konuşma: treetops kendi ev yapar, siyah ve sarı Montserrat Oriole, ulusal kuş için bir göz dışarıda tutmak.

Müzeler ve Galeriler
Montserrat Volkan Gözlemevi
MVO bilim adamları yanardağın her geğirme ve hıçkırık takip. Yorumlama merkezinde, yerel yönetmen David Lea Cennet belgesel Gurur 18 dakikalık versiyonu patlamalar perçinleme canlı görüntülerini içerir ve neden oldukları fiziksel ve sosyal ayaklanma içgörü sağlar. Bu saat geçmiş her 15 dakika çalış.

Viewpoints & Gözlem Güvertesi
Jack Boy Hill
Güney (ana yol sahil ulaştığı yerden) doğu kıyısında yaklaşık 3 mil sürücüden sonra, kötü hırpalanmış yol tepelere dönüşür ve güneyde kül ve çamur akışlarını görebileceğiniz, bu bakış neden. Eski havaalanının kalıntılarını içeren gri bucaksız çiçek kaplı ağaçlar üzerinde görüş tezat olduğunu.

Abideler
Belham Valley
Salem civarında arazi açılır ve volkanik enkaz 40ft ile kaplıydı geniş Belham Vadisi manzarasına sahiptir. Eğer bir sürücü ya da bir 4WD araç varsa, dokuz delikli bir golf sahası ve bir gömülü üç katlı binanın üst katlarında geçmiş sürücü için kullanılan ne geçmek mümkündür. Güney tarafında terk edilmiş lüks expat Konakları gerçeküstü bir sahne.

Viewpoints & Gözlem Güvertesi
Garibaldi Tepesi
Belham Vadisi ötesinde, son derece kaba bir road Plymouth geriye ne Dışlama Bölgesi üzerinde iyi manzarasına sahip yerden, Garibaldi Hill kadar götürür. Bir kez onun ağaçlıklı sokakları, sömürge döneminden kalma binalar ve büyük bir katedral için bilinen, şimdi gri kül gömülü yapısal kabukları ürkütücü bir hayalet şehir.Göller, Nehirler ve Şelaleler
Rendezvous Bay
Montserrat tek beyaz kumlu plaj, yüzme, dalış ve dalış için güzel bir hilal ve mükemmel bir üs olduğunu. Sadece erişim sudan Little Bay beton blok şirketin arkasında başlayan bir dik 0,7 kilometre izi üzerinden olduğu için genellikle terk ediyor. Hiçbir gölge ve hiçbir imkanları yoktur.

Müzeler ve Galeriler
Montserrat National Trust
Montserrat kültür, tarih ve doğanın çeşitli yönleri bu küçük merkezinde sergiler değişen vurgulanır. Bir minyatür botanik bahçesi, araştırma kütüphanesi ve hediyelik eşya dükkanı da bulunuyor. Personel doğa yürüyüşleri ve kaplumbağa izlerken trek (Ağustos-Eylül) için ayarlayabiliriz.

Doğal Merkezi
Runaway Ghaut
Ghauts (telaffuz bağırsaklar) denize dağlardan aşağı acele yağmur suyu göndermek sarp dağ geçitleri vardır. En ünlü hemen kuzeyinde Salem yolun tarafında, Runaway Ghaut olduğunu. Efsaneye göre, ondan içmek isteyenler yine Montserrat zaman dönmek ve olacaktır.

Su sporları
Scuba Montserrat
Little Bay dayanarak, bu dalış mağazası (tekne US $ 15/25 başına one-way/round-trip) Rendezvous Bay tekne gezileri çalışır ve aynı zamanda kendinizi kürek istiyorsanız (saatte 15 US $ başına), iki-koltuklu kayak kiralar. Dalış dişli US $ 10 maliyeti ve one-/two-tank dalışlar US $ 55/88 vardır.

Gezi & Performans
Montserrat Kültür Merkezi
Zaten Little Bay tamamlanan ana bina, bu görkemli performans salon eski Beatles prodüktörü Sir George Martin buluş olduğunu. Bu konser cenaze, olaylar geniş bir yelpazede ev sahipliği yapıyor.

Karayipler
Halk Yeri
John mavi tepe kulübe Rastalardan mavi saçlı gurbetçilerin hükümet işçilere, adalılar arasında bir kült aşağıdaki sahiptir. Yerel gıda, basit ve geniş ve büyük bir gülümseme ile servis edilir.

Karayipler
Tina
Yerliler genellikle etli ıstakoz hamburger ve onun ev yapımı zencefil bira ile parmak yalama sarımsak karides yıkıyor, Tina klimalı inine paketi. Hindistan cevizi kremalı pasta ilahi bitirmek olduğunu. 

Montserrat Nerededir Google Mapsta Montserrat


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Montserrat Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Montserrat gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Montserrat tanıtım videosu,Montserrat görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Montserrat tanıtım filmini izleyin

Montserrat Uçak Bileti Al

Montserrat Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Montserrat Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Montserrat Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Montserrat Uçak Bileti Al »Montserrat Uçak Seferleri » Montserrat Uçak Bilet Fiyatı »Montserrat Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Montserrat Uçak Bileti Al   » Montserrat Uçak Seferleri   » Montserrat Uçak Bilet Fiyatı   » Montserrat Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+