Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Moğolistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Moğolistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Moğolistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Moğolistan Tanıtımı
Gobi, Bayan-Olgi arasında karlı dağlar ve dramatik boğazlar ve köpüklü göllerin uçsuz bucaksız buzullarda kadar karıştırın Khovsgol . Göçebe ve bir kartal çığlığı hissettim evlerinde serpin. Budist tapınakları, gizemli kalıntılar, bol yaban hayatı ve efsanevi misafirperverliğinin ekleyin. Sonra hiçbir şey ile başladı ve tarihini değiştirerek sona erdi bir fatih ile tüm kapalı dön.

Bu açıklama, el değmemiş bir ülkede inanç işlemeye devam ediyorsa, o zaman da yeni Moğolistan üzerinde kepçe gerekir. Yukarıdaki internet kafeler ekle Ulan Batur , cep telefonları, Manhattan tarzı bir kokteyl bar, eko-yurtların ve vejetaryen kafe sohbet çobanları. Dolaşan Humvees Barış Ave muhtemelen Cengiz Khaan gıpta ile yeşil dönüm olurdu.

Komünizmin çöküşünden bu yana, Moğolistan kendini dünyaya açılmak için elinden hemen her şeyi yaptı. Eski geleneklerin hayatta ve vahşi doğa hala çok sağlam olsa da, Moğolistan aynı zamanda ekonomik ve kültürel bağları için Batıya ulaşmıştır. Bu karşılamak için nadir değil Moğolları üniversiteden derece ile ABD , Avrupa ya da Avustralya .

Ile birlikte , Japonya ve Güney Kore , Moğolistan tamamının tek meşru demokrasilerin biridir Asya'da . Seçimler özgür ve adil olduğu kanıtlanmıştır. Sokak protestoları sabit bir geçit madencilik yasaları otobüs bilet fiyatları her şey politika değişikliği zorlamıştır.

Demokrasi, yabancı yatırımcılara zor zamanlarda Moğolistan sopa ile yeterince güven verdi. Moğolistan'ın ekonomik reformcuların büyük hedef - Cazip yatırım mevzuatı madencilik dünyanın büyük çocuklar bazı sokulmuş var. Onların ilerlemesine rağmen, Moğolistan hala büyük ekonomik ve sosyal sorunlarla karşı karşıya, bu en fakir ülkelerinden biri olmaya devam ediyor Asya'da az bir ay 100 $ 'dan fazla tipik maaşları ile,.

Turizm, madencilik ve kaşmir ile birlikte, ekonominin önemli bir özelliği haline gelmiştir. Zayıf altyapı ve kısa seyahat sezon küçük makbuzları tutmuş, ama ger kampları büyüyen bir ağ ekoturizm macera arayan yolculara hitap. Çitler ya da bir seyahat hareketi kısıtlamak için özel mülkiyetin olmadığı, Moğolistan at trekking, uzun mesafe bisiklet ya da yürüyüş, ya da sinek balıkçılık, yak karting veya yıldızlı bir yayılan kitle altında kamp gibi daha yavaş aktiviteler için mükemmel bir yer.

En gezginler Naadam getiriyor iki gün yaz spor festivali için gelen Ulaanbaatar bir durma. Ancak Moğolistan'ın benzersiz cazibesi her zaman yerine güreş bir seyirci olmaktan çok, kendinizi numaralarını oluşturan bulabilirsiniz, kırsal yalan olur! Köylerin dışında kimin acımasız konukseverlik duygusu zaman zaman ezici kısa bir şey olabilir göçebe aileler karşılamak kolaydır.

Moğolistan genç, iyi eğitimli nüfusu ile geliyor yukarı-ve-Asya ülkesidir. Ekonomisi yılda sağlam bir% 7.5 büyür - ağırlıklı sayesinde Çin'in Moğolistan hammadde için 'doyumsuz iştah. Ama Moğolistan önemli bir kavşakta oturur: gelişen ekonomisi birkaç geride zengin ve herkes alma ile, yolsuzluk yolda devam ederse, ülkenin tam potansiyelini geliştirmek asla.

Bir seyahat hedef olarak, Moğolistan açık havada ve macera sevenler için özel bir yerdir. , Geniş ovalar üzerinde başlığı atlar binicilik ve Yörük aileleri ile kamp, ​​hayatın basit bir yaş ve bir şekilde zaman içinde geri adım şansı sunuyor. Bu ziyaret için canlandırıcı ve heyecan verici bir yer olduğunu, ve son bozulmamış seyahat yerlerinden biri olmaya devam Asya'da .

Gitmek için hazır mısın?
Moğolistan Uçak Bileti Al
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Discover Moğolistan'ın göçebe gelenekleri ve çarpıcı sahne
Destansı bir tren yolculuğunda Moğolistan, Çin ve Rusya'yı travers
21 günlük bir karayolu macera Moğolistan iyi yaşayın
5 gün içinde Gobi çölü keşfedin


Moğolistan'da yapılacak Şeyler

Yürüyüş ve Trekking
Tavan Bogd Bölge
Tavan Bogd (Beş Saints) Moğolistan, Rusya ve Çin arasında sınır straddles dağların yükselen kümesidir. Aralığında en yüksek tepe, Khuiten Uul (Soğuk Tepe, 4374m), Moğolistan'da yüksek dağıdır ve düzgün buz baltaları, krampon ve halatlar ile donatılmış profesyonel dağcılar için ilgi.


Tarih ve Kültür
Eagle Festivali
Orada 360 kartal-avcılar Bayan-Olgii vardır ve bunlardan 70 civarında her yıl, yıllık Kartal Festivali için, Sayat Tüp (Hunter'ın Tepesi), Olgii 8 km doğusunda birleşir. Gelenek (Marco Polo onun Travels zikreder) yaklaşık 2000 yıl öncesine dayansa da, açılış festivali sadece 1999 yılında yapıldı.


Yürüyüş ve Trekking
Lake Region
Bu sahne seyahat daha batıya daha muhteşem büyüyen, parkta en güzel bölgelerinden biridir. Alanında en iyi yürüyerek veya at sırtında keşfedilmeden. Yaz aylarında Khoton Nuur çevresinde yaşayan Kazak ailelerin size at kiralayabilirsiniz. Khurgan Nuur ve kıyı kuru ve maruz.


Doğal Merkezi
Khongoryn Els
Khongoryn Els Moğolistan'da büyük ve en muhteşem kum tepeleri bazılarıdır. Ayrıca Duut Mankhan (Dunes Singing - küçük çığ çöker gibi kum rüzgar tarafından hareket ettiğinde veya sesten yaptıkları) olarak bilinen, onlar 300m kadar yüksek, 12km genişliğinde ve yaklaşık 100km uzunluğunda. Büyük tepeleri aralığının kuzeybatı köşesinde bulunmaktadır.


Diğer
Khiid Ongiin
Kuzey kıyısında Barlim Khiid ve güneyde Khutagt Khiid: nehirde bend iki harap manastır kalıntıları işaretler. Onlar topluca Ongiin Khiid olarak bilinen konum. Eskiden Moğolistan'da büyük manastırlarından biri, ve binden fazla rahipler ev, karmaşık 200 lamas katledildi 1939 komünist tasfiyeler yıkıldı.


Diğer
Tsenkheriin Agui
Khovd City 100km güneydoğusundaki yaklaşık Bu büyük mağara park alanı aldatıcı küçük görünüyor ama gevşek kaya yolunu karıştırmak kez, bunu bir zamanlar burada yaşamış tarih öncesi insanlar için önemli bir barınak tanınan nasıl olmalı ne kadar büyük fark ve.
Küçük Grup Turları
Kartal-Avcılık
Şaşırtıcı, Kazakistan'da var daha Bayan-Olgii daha Kazak kartal-avcıları vardır. Muhtemelen, (Khovd ve Bayan-Olgii ve Deluun, Tsengel ve Bayan-Olgii arasında Bayannuur bölgeleri arasındaki Tsast Uul dağ bölgesi ile birlikte) ve çevresinde park alanları kartal-avcılık deneyimi dünyanın en iyi yerlerdir ilk elden.


Kafe
Fairfield
Bu İngiliz-çalışma cafe Tsetserleg vurgulamaktadır biridir ve güzergah üzerinde belirgin özelliği olmalıdır. Iki kişi için yeterli - tam bir İngiliz kahvaltısı (T12, 100) pastırma, sosis, yumurta, kızarmış ekmek ve krep oluşur. Öğle ve akşam yemeği seçenekleri lazanya, biber con carne, bira soslu sığır ve bazı vejetaryen yemekleri içerir.


Hint
Namaste
Ödül ub en rahat oturma için dışarı verilmiş olsaydı, burası eller aşağı kazanır. Yumuşak kırmızı kadife kanepeler birinde rahatlayın ve bazı üstün kebaplar, peynir naans, tandır roti ve sulu tavuk köfte tadını çıkarın. Lezzetli saag Gosht (ıspanak soslu dana eti) deneyin. Gol-Gappa gibi vejetaryen seçenekleri ve klasik sokak gıda (nohutlu pasta) vardır.


Amerikan
Millie Café
Burası bir Ulan Batur kurumdur. Millie öğlen haftanın herhangi bir günü de damla ve aç gurbetçilerin ve halk ile dolu bir yer, mükemmel tatlılar yudumlarken ve biftek sandviç, çizburger ve ev yapımı limonlu pasta gobbling bulacaksınız. (Genellikle 13:00 tarafından bitmiş) efsanevi çikolatalı kek için erken gel.


Asya
Chigistei Restaurant
Retro-Sovyet dekor ve Moğol ve Çin / Kore yemekleri ile büyük bir restoran. Moğol menü gösterilecek bar yakınındaki ve Asya menü verilecek restoranın ucunda oturmak. Üçüncü menü aduu (at) sipariş edebilirsiniz hangi VIP odalarında mevcuttur. Pizza da planlanmaktadır ve şüphesiz dördüncü bir menü gerektirecek.


Pizzacı
Marco Polo
Burada tuğla fırın pizza şehirdeki en iyi olmak için birçok kişi tarafından kabul edilir. Aynı zamanda lezzetli lazanya, pişmiş tavuk ve salata bir çeşitlilik vardır. Veranda ahşap masalar yaz aylarında büyük Sokak oturma için yapmak. Ulaanbaatar en azılı striptiz kulübü sağ üst katta - çocukları refakatsiz dolaşmaya izin için değil deneyin!


Orta Asya
Arvin Restaurant & Pub
Zekice döndü-out bekleyen personel, çabuk hizmet, bir lüks vibe ve bazı lezzetli Kazak sık yerliler ve yolcuları ile bu popüler olun. Biz sirne (et Kazak yemeğin düdüklü tencerede pişirilmelidir) veya daha fazla koyun eti ise düşünce olursa olsun, ihale, nasıl yapar cildinize sürün, bir salata tavsiye ederim.


 

Moğolistan Nerededir Google Mapsta Moğolistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Moğolistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Moğolistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Moğolistan tanıtım videosu,Moğolistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Moğolistan tanıtım filmini izleyin

Moğolistan Uçak Bileti Al

Moğolistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Moğolistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Moğolistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Moğolistan Uçak Bileti Al »Moğolistan Uçak Seferleri » Moğolistan Uçak Bilet Fiyatı »Moğolistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Moğolistan Uçak Bileti Al   » Moğolistan Uçak Seferleri   » Moğolistan Uçak Bilet Fiyatı   » Moğolistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+