Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Mikronezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Mikronezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Mikronezya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Mikronezya Federal Devletleri Tanıtımı
Genellikle 'Mikronezya' olarak adlandırılan, Federe Devletleri Mikronezya (FSM) genellikle gibi sadece başka bir ada yığılma, olduğu varsayılır Kuzey Mariana Adaları ortak bir kültürel kimlik ile belki. Oysa FSM tag dört benzersiz devletleri bir araya koymasında, keyfi bir yapıdır Kosrae , Pohnpei , Chuuk ve Yap ; paylaştıkları hakkında tek unsur, çeşitli sömürgeci güçlerin altında baskı ve işgal tarihidir.

. Dört eyalette farklı kültürleri, gelenekleri ve kimlikleri var gibi renkli ve saçak resifleri yaşayan mercan oluşumları kalabalıklar gibi çeşitli Chuuk kendi batık dalış için ünlüdür - dünyanın biri olarak nitelendirdi oluyor bir sualtı II. Dünya Savaşı'na 'müze' keşfetmek nihai su deneyimler; Yap gerçek ada ruhu ile Batı örf ve adetlerin saldırı direnen, en geleneksel devlet; Kosrae bir Pasifik cenneti, muhtemelen FSM en güzel adadır; iken Pohnpei gizemli antik kalıntıları ev ve yemyeşil şekilleri bir bolluk olduğunu.

Yaşam çeşitli tecrübe isteyen şunu şans vardır. Kosraeans gerçek inananlar vardır; Kosrae . her Pazar günü kapanıyor ve tam odak (doğal olarak, rahat bir ada twist) tüm şarkı, tüm dans kilise törenleri canlı verilen bir durumdur Yap 'ın insanlar, kendi kültürlerini korumak onların becerileri, kendi mimarisi, gümrük, onların dinleri, onların devasa taş para - bir sonsuz büyüleyici bir yerdir. Pohnpei şefleri ve klan başlıkları sistemini, hala önemli sosyal ve siyasi etkiye sahip yönetim uzak bir tarzı korur. Sonra yanlış var Chuuk - ada sadece uluslararası turizm, Chuukese uzlaşmaz doğası firma tutar ile uzlaşmak başlıyor olmasına rağmen.

Eğer FSM içinde dünya görüşünü genişletmek için bir şey bulamazsanız, nabzınızı kontrol edin.


Federated States Yapılacaklar ...
Plajlar, Adaları ve Limanları
Nan Madol
Birçok yolcular için, Nan Madol kendi Micronesian odyssey vurgulayın. Saudeleur hanedanı döneminde inşa edilen önemli bir siyasi, sosyal ve dini merkezi, Nan Madol ritüel etkinlik için bir yer ve telif ve görevlilerinin evleri oldu. Bu Pohnpei güneydoğu tarafı kapalı gelgit daireler ve resif üzerine inşa 92 yapay adacıklar oluşan.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Lelu Kalıntılar
Büyük bir duvarlı şehir Kosraean telif için 13. ve 14. yüzyıllar arasında inşa edilmiş olduğu bir geçit ile Kosrae büyük ada bağlı Lelu Island, olduğunu. Mezar höyük ve konut dahil olmak üzere Lelu ait kalıntıları, bulmak için yoğun ormanda yürüyüş saat hayal olabilir ayarı izole edilmiş tür, kalın tropikal bitki örtüsü arkasında gizlidir.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Yap Adası
Kullanıcının Yap Uygun ana ada, Yapı Adası çoğu yerde deniz manzarası sunan Chamorro Bay sarar küçük sermaye, Colonia, özellikleri. Balabat yakındaki köyde taş-para bankaya yürüyün veya yerli sanat kutluyor ve korunması büyük bir iş yok Etnik Art Village, ziyaret edin.

Müzeler ve Galeriler
Etnik Sanat Köyü
, Yap başkenti Colonia yerli sanat kutluyor ve korunması büyük bir iş yok. Burada, köyün yaşlıları genç sanatçılara kendi işçilik ve tekniklerini öğretmek için davet edilmiş, araştırma orijinal putlara kesin şeklini belirlemek ve doğal pigmentler Batı temas önce kullanılan ne ortaya çıkarmak için yapılır.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Balabat Village
Balabat için yürüyüş geleneksel erkek evleri ve rai (taş para) ile kaplı olduğu. Bir İspanyol ticaret istasyonunda bir kez, Madrich geçmek ve yol rai ile kaplı olduğu Rull belediye ofisi, devam edeceğiz. Sonunda bir sahil faluw (ev toplantı) üzerine gelecek.

Buffet & Self Servis
Sei Restaurant
Onun ahşap panelli zemin ve tavan ile bu barnlike uzay kesinlikle tutukluyor. Bu az değil deniz ürünleri, kızarmış mal ve Barbekü et her türlü ile doldurulmuş olan, tüm sen yiyebilir hizmet-your-kendi büfe için popüler bir buluşma yeri ve sosyal alan bulunuyor.Pasifik
Peppermill
Bu Pohnpei en yeni restoran, ve biraz daha lüks en fazla. Papaya ve ananas ile macadamia-nut tavuk taze yaklaşımın göstergesidir. Dekor ada yaşamının sahneleri tasvir duvarlarda baskılar, çok zor çalışır.

Barlar & Meyhaneler
Jungle Bar
İsterseniz burada içki alabilirsiniz, ama geceleri dışarı sol hissedebilirsiniz; kuralları sakau zaman budur. Mellow müzik, huzurlu personel ve büyük bir açık hava oturma alanı, herkesin biber kök ucunda kanal açma oluyor sağlamak.

Müzeler ve Galeriler
Yap Art Studio & Gallery
Bu yerel sanatçıların çalışmalarını sergiliyor müthiş bir küçük sanat galerisi. Özünde, bu suluboya, oymalar ve kaynaktan doğrudan dokumalar görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz bir sanat kooperatifi, bulunuyor.

Japon
Joy Restaurant
Burası sonsuza kadar mükemmel Japon gıda menüye bulaşık, o bir öğle yemeği uzman ve uzun ömürlü bir favori. Taze balık sığır eti ve tavuk yemekleri de vardır ama, uzmanlık alanıdır.

Pasifik
South Park Restaurant
'Em paketleri başka bir yerde değişik bir menü ve cam patlatmalı pencerelerden Sokehs Rock güzel manzaralı, (gibi Pohnpei yapılabilir). Cumartesi geceleri Pohnpeian dans sergiliyor.


 

Mikronezya Nerededir Google Mapsta Mikronezya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Mikronezya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Mikronezya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Mikronezya tanıtım videosu,Mikronezya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Mikronezya tanıtım filmini izleyin

Mikronezya Uçak Bileti Al

Mikronezya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Mikronezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Mikronezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Mikronezya Uçak Bileti Al »Mikronezya Uçak Seferleri » Mikronezya Uçak Bilet Fiyatı »Mikronezya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Mikronezya Uçak Bileti Al   » Mikronezya Uçak Seferleri   » Mikronezya Uçak Bilet Fiyatı   » Mikronezya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+