Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Mayotte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Mayotte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Mayotte Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

 

Mayotte Tanıtımı
Evet, fantastik beyaz kum, turkuaz deniz plajları ve mükemmel dalış, şnorkelle yüzme ve yelken vardır, ama aksi Mayotte ( Mahoré ) overpriced ve bazı aşırı Fransızlaşmış söylüyorlar. Bir COLLECTIVITÉ territoriale (denizaşırı toprağı) Fransa , Mayotte diğerinden farklı Comorian siyasi halkı Fransız kanunları Fransız vatandaşı olduğu adalar. Sonuç olarak, Fransız vatandaşı burada tatil için vize gerekmez, ve adanın her yerinden paketler tatilciler ile dolu Fransa . Ayrıca başkent büyük bir expat ve diplomatik topluluk vardır.

(Anakara gibi Métropole ile parite içine adanın ekonomisini ve altyapısını getirmeyi amaçlayan para büyük tedaviye rağmen Fransa bilinir), Mayotte, yerel nüfus ve Fransız gurbetçilerin arasında açık bir körfezi olan, ekonomik olarak zayıf kalır.

Diğer üç Comorian adalar Mahorais (Mayotte insanlar denir) tükendi, hissediyorum, ancak çoğunlukla, göreli barış ve istikrar zevk ve onlar uncharitably bir 'şımarık çocuklar gibi onlara bakın Fransız yönetimi altında, Mayotte var cumhuriyet '. Rahat ziyaretçiye, Mahorais ve Mayotte Fransız gurbetçilerin hem de diğer üç adadan sakinlerinin önemli ölçüde daha az samimi görünüyor.

Bütçe gezginler Mayotte sakınmak isteyebilirsiniz. Değilse daha fazla yağ hükümet avro maaş ve lüks tatil köyleri çok alan bürokratlar sayesinde, yemek ve ulaşım fiyatları daha, aynı Fransa . Pazarlık tüm ama imkansız.

Mayotte Uçak Bileti Al

Orada & Dolaşarak
Içindekiler
Hava
Araba ve motosiklet
Tekne
Hava
Mayotte aşağıdaki uluslararası havayolları tarafından servis edilir:
Air Austral ( 60 90 90, mayotte@air-austral.com; Place du Marché, Mamoudzou için) Bileti Nosy olun ve Mahajanga Madagaskar , Reunion ve Mauritius . Ayrıca Dzaoudzi feribot terminali karşısındaki bir ofisi vardır.
Air France ( 61 10 52; issoufali.mayotte @ wanadoo.fr ; Place du Marché, Mamoudzou ) uçak bileti Fransa'ya yoluyla Réunion .
Air Madagascar ( 60 10 52; tsc@snpt.km ; Dzaoudzi) Mahajanga'ya ve bazen Haftalık uçuş Nosy Be içinde Madagaskar .
Air Seychelles ( 62 31 00, ario-mayotte@wanadoo.fr , Yer Mariage, Mamoudzou ) erkek ve Mayotte arasında haftalık uçuyor.
İttifak Papillon ( 62 54 45) Düzenliyor Charter uçuş Zanzibar (390 €), Pemba ( Mozambik , 310 €) ve Diego Suarez (340 €) Madagaskar .
Comores Havacılık ( 61 62 00; comores.aviation-MAYIS @ wanadoo.fr ; Rue du Commerce, Mamoudzou ) Biletler 100 € maliyeti Moroni , 75 € Anjouan ve 90 € Moheli .
^ Başa dön
Araba ve motosiklet
Ucuz araba-kiralama fiyatları MultiAuto (at vardı edilmelidir 69 22 99; location-multi-autos@wanadoo.fr , Kaweni; Mon-Sat), bazen sınırsız kilometre ile günde 22 € gibi düşük gidiyor şehir merkezine 1km. Scooter için, (Jeje deneyin 69 39 92, 27 Rue du Commerce, Mamoudzou olarak) Mamoudzou günde 20 € için kask ve kilit ile Vespa moped işe. Adada kimse dağ bisikleti kiralar.
^ Başa dön
Tekne
Mahorais yetkililer fiyatları sabitlemek ve pazarlık mümkün değil gibi tekneyle Mayotte / 'Başlarken, oldukça zor ve çok pahalı. Tekne seyahat Komorlar tehlikeli olabilir. Çoğu gemide can yeleği herhangi bir tür yok, ve bazı onlar yolculuk yapmak olacak gibi görünmüyor böyle harap durumda; her zaman binmeden önce gemiyi incelemek gerekir. Denizler çok kaba iseniz, tekneler koşmak yok ve sadece nerede beklemek gerekecek.

 

Mayotte Nerededir Google Mapsta Mayotte


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Mayotte Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Mayotte gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Mayotte tanıtım videosu,Mayotte görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Mayotte tanıtım filmini izleyin

Mayotte Uçak Bileti Al

Mayotte Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Mayotte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Mayotte Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Mayotte Uçak Bileti Al »Mayotte Uçak Seferleri » Mayotte Uçak Bilet Fiyatı »Mayotte Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Mayotte Uçak Bileti Al   » Mayotte Uçak Seferleri   » Mayotte Uçak Bilet Fiyatı   » Mayotte Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+