Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Marshall Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Marshall Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Marshall Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Marshall Adaları Tanıtımı
Hava oluşturan bin kadar ince, düz mercan adalarında deniz tuzu ile keskin olan Marshall Adaları Cumhuriyeti (RMI). Okyanus ve lagün arasında arazi bu dar şeritler üzerinde yaşayan, Marshall Adaları, uzman balıkçılar ve kılavuzları, uzun deniz güvenen yapılmış olması.

Yerel yüzler Adaların tarihini yansıtıyor. 1700'lerin sonunda, tecrit 2000 yıl sonra, bu Micronesian adalar değişik, ziyaret yerleşmiş, kolonize veya (daha sonra savunma güçleri tarafından, ilk misyonerler tarafından at) İngilizler, Ruslar, Almanlar, Japonlar ve Amerikalılar tarafından işgal edildi. Bugün daha gelişmiş atolls uluslararası yiyecek, çeşitli ülkelerin yemekleri sunan bir restoran ve birçok sokak köşelerinde basketbol sahaları taşıyan iyi stoklanmış mağazaları ile, tüm bu etkilerin bir duygusu var. Sessiz backstreets Marshall Adaları çiçeklerle çevrili aile bileşikleri, yaşamaya devam ediyor. İki ana atolls oldukça farklı karakterler var. Bu Batılılaşmış olsa da, sermaye, Majuro Mercan , tropik baygın hissediyorum çok korur. Buna karşılık, Kwajalein Atoll kiralanmıştır ABD füze test için askeri ve neredeyse askeri olmayan ziyaretçilere kapalı, yerel işçilerin duvardan-duvara Apartmanların shuttled Ebeye .
Marshall Adaları Uçak Seferleri
Hala tropikal Pasifik bozulmamış hissediyorum korumak - bazı travmatik nükleer öyküsü hariç - RMI'in cazibesi olan dış adaları yatıyor. Eğer burada geçirmek için sadece birkaç gün varsa, Air Marshall Adaları (AMI) ın yanında çok sıkı programınıza tüketmemek - genellikle sadece haftada bir kez dış atolls hizmet vermektedir, ve gecikmeler birçok gün kadar yaygındır. Siz hala küçük adalardan birini ziyaret ederek klasik Robinson Crusoe yaşam tarzı için bir fikir alabilirsiniz Majuro Mercan dalıcılar genellikle Majuro atlamak olsa ve doğa dalış için İkinci Dünya Savaşı batık dalış veya Rongelap için Bikini düz kafa.
Marshall Adaları Uçak Bileti Al
Marshall Adaları Yapılacak Şeyler
Plajlar, Adaları ve Limanları
Laura
Marshall Island hayatın kafa hızı alıyorsa çok Laura palmiye ağaçlı yol boyunca çok hoş bir sürücü almak. Majuro uzak batı ucunda bulunan, Laura onun sakin plajları ile ünlüdür. Bir piknik Pick up ve günlük muhteşem beyaz kum plaj lolling ve sığ resif şnorkel harcamak, çok acı olmamalıdır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Arno Atoll
Arno, 133 ada ile, sadece 14.5km (9mi) Majuro yakın atol ve düzenli kamu tekneler tarafından sunulan sadece bir tanesidir. Arno Longar alan genç kadın bir kez kendi cinsel tekniklerini mükemmelleştirmek için nasıl öğretildi onun 'aşk okul' ile ünlüdür.

Müzeler ve Galeriler
Alele Müzesi & Public Library
Uliga adliyesi yanında sopa çizelgeleri, model kano ve kabuk araçları dahil olmak üzere erken Marshall Adaları kültürünün küçük ama iyi-kaliteli sergiler ile Alele Müzesi ve Halk Kütüphanesi. Çubuk grafikler onları dalga desenleri, alçak atolls yüzlerce arasında başarının bir anahtarı ezberlemek yardımcı Marshallese tarafından kullanılan araçlar.


 

Marshall Adaları Nerededir Google Mapsta Marshall Adaları


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Marshall Adaları Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Marshall Adaları gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Marshall Adaları tanıtım videosu,Marshall Adaları görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Marshall Adaları tanıtım filmini izleyin

Marshall Adaları Uçak Bileti Al

Marshall Adaları Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Marshall Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Marshall Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Marshall Adaları Uçak Bileti Al »Marshall Adaları Uçak Seferleri » Marshall Adaları Uçak Bilet Fiyatı »Marshall Adaları Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Marshall Adaları Uçak Bileti Al   » Marshall Adaları Uçak Seferleri   » Marshall Adaları Uçak Bilet Fiyatı   » Marshall Adaları Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+