Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Mali Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Mali Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Mali Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Mali Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth ofis dışında o non-esansiyel seyahat karşı tavsiye Bamako, başkenti Mali'ye tüm seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümet danışın.
Mali zamanlar desteklediği bir bölgenin kalbi kaplar Afrika 'nın en büyük imparatorluklar ve tarihsel rezonans ile zengindir. Bu tarih Mali en dramatik bazı turistik vasiyeti - efsanevi şehir Timbuktu (Timbuktu) adı ile seyahat edenler için cazibesini hiç kaybetmeyen, en tarz imkansız cami Djenné ve hareketli nehir liman Mopti sadece üç birçok arasında yer alıyor.

Mali tarihinin her zaman çöller ve nehirlerin bir hikaye olmuştur. Sahra kazançlı ticaret yollarının bir zamanlar dünyanın en zengin arasındaki bölgeyi yapılmış, ve Nijer arasında büyük eski nehirlerinden biri Afrika'da , hala ülkenin can damarıdır; boyunca yolculuk Nijer Nehri rotası (tercihen yavaş teknede Timbuktu) kıtanın büyük maceralarından biri.

Ancak Mali bütün göçebe gelen, halkların büyüleyici bir kültürel karışımı ile canlı Tuareg halkının Sahra için Nijer balıkçı toplumlar Bozo için Dogon halkının Falaise de Bandigara uçurumlar tutunmuş. Sonuç olarak, her yerde büyüleyici törenleri, yerel toprakta güçlü kökleri ile dünyaca ünlü müzikal gelenekleri ve bulabileceğiniz gibi herhangi seyahat edenler için erişilebilir gibi geleneksel kültürleri vardır gitmek Afrika'da .

Mali'de Yapılacaklar
Mimari
Grande Mosquée
Bir zamanlar sitede durdu eski Grande Mosquee tasarımına dayanıyor olsa Djenne zarif Grande Camii, 1907 yılında inşa edilmiştir. Dünya çapında ünlü, Grande Mosquée yüzyıllar boyunca gezginler kamaştırdıSihirbaz - bugün yaptığı gibi. Djenné 26'ncı kralı - - İslam'a Koi Konboro sonra ilk, 1280 yılında inşa edilmiştir.

Mimari
Dyingerey Ber Camii
Timbuktu Batı Afrika'daki en eski camilerinden üç vardır. Mali'de bazıları gibi görsel olarak etkileyici olmasa da, yine de son derece etkileyici konum ve Sahel çok boyunca hakim mimarisinin Sudan tarzı klasik ve iyi korunmuş örneklerini temsil eder. Erken 14. yüzyıldan kalma, eski, Dyingerey Ber Camii'dir.

Piyasalar ve Çarşılar
Grand Marche
Her Pazartesi, caminin önündeki geniş açık alan ancak Sahra deve kervanları Djenné kapılarına kumların arasında tuz getirip günlerinden beri değişti clamorous Pazartesi Pazarı, dönüşür.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Massina
Massina ve hoş Fula köyden, kamu pinasse (büyük kano) tarafından Nijer boyunca bir yolculuk başlayabilir. İyi bir ilk durağı geniş Fula Sürüler Batı Afrika'nın en güzel yıllık ritüellerden biri Nijer çapraz Diafarabé vardır.

Müzeler ve Galeriler
Centre de Recherches Historiques Ahmed Baba
Eski el yazmaları ve kitaplar inanılmaz bir koleksiyon Merkezi de Recherches Historiques Ahmed Baba tutulur. Tüm dünyadan 23.000 İslam dini, tarihi ve bilimsel metinler (son sayıma göre) ev, merkez yazmaları korumak çevirmek ve katalog için bir Afrikalı-finanse edilen Güney projesinin odak noktasıdır.

Doğal Merkezi
La Dune Rose
Gao önde gelen turistik KOIMA, kasabadan görünen Nijer sağ kıyısında harika bir kumul, yerel olarak bilinen La Dune Rose, bir gün batımı gezisi. Bu batan güneşin ile pembe döner gibi, bir zamanlar büyücüler ev olması için halk tarafından inanılan çünkü en azından, havada sihirli yoktur.Sanat, Kültür ve Edebiyat
Heinrich Barth Evi
Heinrich Barth inanılmaz beş yıllık yolculuk Trablus başladı ve Agadez ilk onu aldı, sonra Nijerya ile ve son olarak Eylül 1853 yılında, o bir Tuareg kılığında Timbuktu ulaştı. O dar hayatı ile kaçan ve sonunda Avrupa'ya dönmeden önce bir yıl en iyi parçası için kaldı.

Kafe
Bar Restaurant Amanar
Timbuktu bizim favori restoran, Amanar Malili bir blues müziği (Ali Farke Touré ve Tinariwen düşünüyorum), soğutulmuş ve samimi garsonlar ve küçük ve samimi bir bahçe ile tatlı bir atmosfere sahiptir. Onlar tüm gezginler 'zımba, ama çorbalar göze çarpmaktadır. Sağ kapının dışında Flamme de la Paix anıt ve Sahra duruyor.

Müzeler ve Galeriler
Etnoloji Müzesi
Etnoloji Müzesi Timbuktu kuruldu Bouctou, kuyusunu içeren, Sidi Yahiya Camii yakınında bir derece önemli site kaplar.

Hatıra & Hediye
Pama Sinatoa
Djenné Bogolan, ya da çamur-bez ünlüdür. Kumaş tüm kent genelinde satışa olmasına rağmen, en ünlü kadın esnaf olan atölye şehir girişine yakın Pama Sinatoa vardır. Kalite seçimi büyük, birinci sınıf olup, showroom onlar kumaş boyanmış nasıl gösteriler yapmak.

Mimari
Ségou Koro
18. yüzyılda, Ségou Koro güzel köy Biton Mamary Coulibaly Bambara imparatorluğunun merkezi olan ve büyük adam burada gömülüdür. Onun çökmekte Bambara binalar, kompakt ve hoş olan (nehir üzerindeki bir hakkı da dahil) üç eski cami ile serpiştirilmiş. Turist vergisi toplar şefi kendinizi tanıtın.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Askia Türbesi
Askia Türbesi, şehrin kuzey, kimin kalıntıları içinde yalan Askia Muhammed Touré, tarafından 1495 yılında inşa edilmiştir. Bu kerpiç, ahşap dikmeler ve bir sivrilen kule onun kombinasyonu ile inanılmaz bir yapı ve Sudan (Sahelian) mimarisinin klasik, bulunuyor. Bu şehir ve nehir iyi görünümleri için 10m yüksek mezar tırmanmaya mümkün olabilir.

Kuzey Afrika
San Toro
Burada dekor tatlı Afrika ve spesiyalleri görünmesi için bir süre alabilir kalite Malili yemekler (Poulet au koko özellikle iyi) vardır, ama her zaman beklemeye değer. Alkol yok, ama lezzetli meyve suları vardır. 20:00 etrafında akşamları, canlı kora müzik var.

 

Mali Nerededir Google Mapsta Mali


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Mali Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Mali gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Mali tanıtım videosu,Mali görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Mali tanıtım filmini izleyin

Mali Uçak Bileti Al

Mali Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Mali Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Mali Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Mali Uçak Bileti Al »Mali Uçak Seferleri » Mali Uçak Bilet Fiyatı »Mali Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Mali Uçak Bileti Al   » Mali Uçak Seferleri   » Mali Uçak Bilet Fiyatı   » Mali Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+