Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Malezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Malezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Malezya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Malezya Tanıtımı
Best-in-seyahat-metin
Malezya , Güney Çin Denizi ile ikiye bölünen bir iki ülkeden, gibi. Ise çok kültürlü yarımada, Malay, Çin ve Hint etkileri havasını Borneo orangutanlar, granit zirveleri ve uzaktan kabilelerin vahşi bir orman ev sahipliği yapıyor. Bu iki bölge genelinde uzay çağı yüksek artışlar kadar mikrokosmlarından etkileyici bir çeşittir Kuala Lumpur gülümseyen longhouse köylere Sarawak .

Malezya Yarımadası arazi güneye uzanan uzun parmak Asya Endonezya ve Avustralya'ya doğru işaret sanki. Yarımadanın çok yoğun orman, özellikle de dağlık, seyrek nüfuslu kuzey yarısında kaplıdır. Doğu tarafında dağlar daha dik iner ve sahil kumlu plajları ile saçaklı ise yarımadanın batı tarafında aşağı denize çalışan uzun, verimli ova vardır. Ülkenin diğer kısmı, kendi alanının% 50'den fazla olup, Malezya Borneo olan - Borneo (daha büyük, güney kısmı Kalimantan Endonezya devlet) adasının kuzey kısmı. Malezya Borneo ile, Sarawak ve Sabah eyalete bölünmüştür Brunei aralarında küçük bir yerleşim bölgesi. Her iki devlet, özellikle birçok büyük nehir sistemleri, ile, yoğun orman ile kaplıdır Sarawak . Mt Kinabalu içinde (4101m) Sabah Malezya'nın en yüksek dağıdır.

Ve sonra yemek var. Malezya (özellikle yarımada batı kıyısında) dünya mutfaklarının en iyi çeşitleri birine sahiptir. , Çin-Malay 'nonya' yemekleri ile başlayın Hint köri, Çin büfe, Malay gıda tezgahları ve hatta etkileyici Batı gıda geçmek. Oysa etnik köken, din, manzara ve aralarında bazen büyük mesafeler tüm cepler rağmen, Malezya güzellik güvenli biri, en istikrarlı ve Güneydoğu Asya'da yönetilebilir bir ülke haline, bunun tüm füzyon yatıyor.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Bangkok Singapur ve Malezya arasında seyahat
Gerçek bir Borneo maceraya katılın
Bir parayla Güneydoğu Asya görmek
Kuala Gandah fil konuşma çiftliklerini ziyaret

Malezya Yapılacak Şeyler

Yerel Kültür
Orou Sapulot
Orou (Murut içinde 'güneş') Sapulot Sabah içinin derin alanlara erişmek için mükemmel bir araçtır. Silas Gunting, şimdi başarılı bir işadamı KK yerel Murut soyundan tarafından çalıştırın, Orou devlet daha yenilikçi eko-turizm projelerinden biri olan ve teklifler Sabah iyi paket tur olabilir ne sunar.


Dini
Thean Hou Tapınağı
Jln Syed Putra Off, bu çok katmanlı ve çok süslü tapınak Malezya'da en görsel etkileyici biridir. Bu göksel anne, Thean Hou adanmıştır. Onun heykel onu sağda Kuan Yin (rahmet Budist tanrıçası) ve Shuiwei Shengniang onun solunda (Rıhtımlar tanrıçası) ile, ana salonda sahneye çıkıyor.


Diğer
Dyak
Son birkaç yıldır Kuching'in en önemli mutfak olay bu şık restoranda, gerçek olarak mutfağı pişirme Dayak ev tedavisi için ilk açılış oldu.


Hint
Restoran Ratha Raub
Solmuş görünümlü balık kafası büfe tepsi sizi korkutmak bakıyordu izin vermeyin - bu sadece göstermelik. Diğer yemekler menüsünde olmasına rağmen, ne kadar uzakta kl burada insanları getiren ratha Kari Kepala Ikan Raub (Raub ünlü balık kafası köri) olduğunu.


Deniz ürünleri
Alu-Alu Cafe
Burada hiç köpekbalığı yüzgeci - Gayana Eco Resort teknik parçası, Alu-Alu Borneo Eko-Balık, hasat adanmış ve sürdürülebilir kaynaklardan deniz dağıtan bir kuruluş onun maddeler kaynaklardan lezzetli restoran. Ahlaki bir misyon biraz yanında, Alu-Alu meşru lezzetlidir.


Deniz ürünleri
Ana Ikan Bakar Petai
Otantik Eğer peşinde olduğunuz, başka Tanjong Lumpur adada nehri bu büyük açık hava deniz ürünleri restoranı daha bak. Herhangi bir akşam Malezya ailelerin geleneksel Malay deniz ürünleri yemekleri bir bolluk bayram için buraya akın ediyor.
Diğer
Reef Köşkler
Bir mutlak bulmak, bu aile dağ tesis sahil boyunca belirlediği 12 güzel dağ evleri sunmaktadır ve tüy yumuşak çim ve lemur, maymun, kuş ve yarasalar ile dolu ağaçları içeren bir güzel tutulan orman bahçesini çevreleyen.


Alışveriş Merkezi
Bangsar Village I & II
Kapalı bir köprü ile bağlanmış - - Bu ikiz merkezleri gibi Ted Baker ve Zara ve yerel Malezyalı tasarımcıların gibi uluslararası markaların da dahil olmak üzere lüks moda, teklif Dude & ilginç kumaş seçenekleri uyarlanmış uyuyor ve tasarım evlenir Düşesi, ya da bu tür Richard Tsen şık ayakkabı ve Vinci + çanta.


Diğer
Nancy'nin Mutfak
Zaten sözlerin bilinen bir şehir, bu ev pişirme Nonya restoran samimi hizmet için bizim favori olduğunu. Eğer samimi bir yemek istiyorsanız, başka bir yerde baş. Sunucu olarak konuşkan ve geldikleri gibi önerileri dolu ve hiçbir zaman müşterilerinin diğer avuç ile görüşme yapıyor olacak.


Pazar
Sibu Central Market
Malezya'nın en büyük meyve ve sebze pazarı 1000'den fazla tezgahları vardır.


Street Food & Hawkers
Imbi Pazar
Resmi adı Pasar Baru Bukit Bintang, ama herkes sadece Imbi Market olarak bunu biliyor. Kahvaltı tüm dost ve meraklı yerliler mutlu sevdikleri duraklarına tavsiye burada bir parti gibi.


Çin
West Lake Eating House
Sade görünümlü dekor ve plastik sandalyeler sizi aldatmasına izin vermeyin. West Lake Eating House sıra Doğu Malezya tüm lezzetli Çin fuarda bazı küçük bir mutfakta durmaksızın çalışan özellikle yetenekli bir şef sayesinde hizmet edebilir.


Barlar & Meyhaneler
El Centro
Bir restoran olarak iki katına Bu fantastik bir nokta, şiddetle KK gerekti. Serin, Asya-mod dekor, yumuşak aydınlatma, diğer her Malezya bar oynar aynı geri pop değil iyi müzik ve soğutulmuş-out-ed-genel anlamda: El Centro gezgin aradığınız oldum buluşma lik bu kolay diğer gezginlerin tanışmak ve yeni dostluklar oluşturmak için yapar.


Malezya Nerededir Google Mapsta Malezya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Malezya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Malezya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Malezya tanıtım videosu,Malezya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Malezya tanıtım filmini izleyin

Malezya Uçak Bileti Al

Malezya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Malezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Malezya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Malezya Uçak Bileti Al »Malezya Uçak Seferleri » Malezya Uçak Bilet Fiyatı »Malezya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Malezya Uçak Bileti Al   » Malezya Uçak Seferleri   » Malezya Uçak Bilet Fiyatı   » Malezya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+