Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Makedonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Makedonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Makedonya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Makedonya Tanıtımı
Best-in-seyahat-metin
Dağlık Makedonya hala gizemli bir hava vardır. Aynı anda eski ve yeni, bu komünizm sonrası dünyada yerini bulmak için mücadele ediyor. Siyah kaplı Ortodoks keşişler gibi çok sermayenin şık barlar kahve yudumlarken son İtalyan moda süslenir gençlerin ordularını, bu yenilenme bir parçasıdır.

Açık havada türleri için bir cennet. Onun geniş vahşi yürüyüşçüler, dağcılar ve kayakçılar için geniş fırsatlar sağlar. Çarpıcı deneyin Mavrovo Milli Parkı içinde Batı Makedonya ülkenin en iyi kayak ve bazı unutulmaz dağ manzarası. Bu arada, eski kalıntılar inanılmaz olacak gibi, tarihin ilgi bile bir zerresinden olan herkes büyüleyecek Sveti Naum manastırı. Ve kültürel zengin bir şehir Ohri güzel göl ve manevi öneme sahip, Makedonya'nın vurgulamaktadır biridir; başkenti Üsküp Doğu Avrupa klişeler ve beklenmeyen konumlar ilginç sonuçlar arada bir uğultu yerdir. Kısacası, bir küçük yer için hemen hemen herkes için bir şey ile dolu oluyor.

Oldukça dışında Makedonya'nın muhteşem zirveleri, göl ve nehirlerden, bu ziyaret gerçekten unutulmaz yapacak Slav ulusların en güney bu halkının misafirperverliği.


Barlar & Meyhaneler
Bistro Londra
Eskiden 'London Pub,' komşu Café Trend bu yenilenmiş bar ek hoş ekose destekli sandalye, iyi bir pub atmosfer ve güler yüzlü hizmet vardır. Bira, şarap ve kokteyller geniş bir seçim ile birlikte bu aperatifler ve tam yemek sunuyor. Pazar kuşluk caz dahil olmak üzere hafta sonları canlı müzik, var.


Karayipler
La Bodeguito Del Medio
'Küba' olarak yerli bilinen, bu sokulgan nehir Burası cızırtılı Küba spesiyalleri, Latin kokteyller ve müzik, ve gece carousers ile kaplı uzun bir bar vardır. Duvarlar ve tavanlar başkalarının yüzlerce arasında mesajınızı gelebilirsiniz sihirli kalemini alabilir.


Doğu Avrupa
Stara Gradska Kuča
Bu restore edilmiş geleneksel evler bazen, Makedon canlı müzik, sıcak bir ortam, geleneksel Makedon yemekleri mükemmel bir ürün yelpazesine sahiptir ve. Bu hala ahşap mobilyalar ve geleneksel dekor ile rahat ve rahat bir nokta biraz turistik ama.


Barlar & Meyhaneler
Vinoteka Temov
Üsküp'ün en iyi şarap barı, Sveti Spas yakın restore edilmiş bir ahşap binada, rafine ve atmosferik. Canlı geleneksel ve klasik gitarist sık sık oynarken A geniş (ve pahalı) bir şarap listesi, Makedonya'nın üzüm bağları manifoldu tatlar sunuyor.


Deniz ürünleri
Letna Bavča Kaneo
Kaneo sahilde Bu basit bir 'yaz terası' ucuz ve harika. Küçücük Plasnica balık, artı salata bir fry-up, iki beslemeleri. Restoranın dock yüzmek ve güneşlenmek.


Pizzacı
El Greko
Bu Sokak taverna ve pizzacı büyük bira salonu ortam vardır ve halk ile popüler. Araştırma zamanda da uygun fiyatlı odalar sunmaktadır planlıyordu.
Barlar & Meyhaneler
Cuba Libre
Kalıcı olarak popüler Old Town bar ve kulüp. Yaz aylarında gece yarısı sonra avlu üzerinde dökülüp bir ayakta oda tek partidir.


Doğu Avrupa
Restoran Antiko
Eski bir Ohrid köşkte, ünlü Antiko büyük geleneksel bir atmosfer ve pahalı, ama iyi, geleneksel yemekler.


Barlar & Meyhaneler
Porta Caz
Canlı caz ve blues bantları oynarken doludur popüler, korkak bir yer. Bu Centar na Kultura yakınında yer alır.

Dini
Zrze Manastırı
Makedonski Brod karşı Pirlepe Bazı 26km kuzeybatı, Kutsal Başkalaşım-Zrze 14. yüzyıl Manastırı bir Clifftop bir vahiy gibi yükselir. Uzanmış Pelagoniyen Ovası manzarasına sahip geniş bir çim, çevresindeki manastırın sakin konumu, çarpıcı. Şafakta, bir alçak sis bazen mermer ova shrouds.

Dini
Sveti Jovan Bigorski Manastırı
Bu saygın 1.020 Bizans manastırı Yasaklama yoldan. Legend mucizevi çıktı Sveti Jovan Bigorski (St John öncüsü, yani St John the Baptist) bir simge kanıtlıyor, ve o zamandan beri sık sık yeniden inşa ediyor - simge bazen çok reappearing. Etkileyici kilise de Jovan iddia edilen önkol evler.

Dini
Treskavec Manastırı
On kilometre Pirlepe yukarıda, bu 13. yüzyıl manastır Mt zlato (1422m), bükülmüş kaya oluşumları ile dolu bir çıplak masifine yükselir. Bir çocuk olarak Mesih'in nadir bir tasviri dahil olmak üzere canlı freskler, bir 6. yüzyıl bazilika üzerine inşa Sveta Bogorodica 14. yüzyıl Kilisesi, hat. Daha önce Roma kalıntıları mezarlar, yazıtlar ve keşiş kafatasları ile birlikte içeride.

Tarihi
Stobi
Roman Stobi ait kalıntıları E75 hwy, Negotino 9km kuzeybatı yanında bir vadi işgal. 1861 yılında keşfedilen, Stobi önemli kalıntılar terminalini. Bir hediyelik eşya dükkanı snack bar kopyaları ve şarapları satıyor. M.Ö. 7. yüzyılda kurulan, Stobi Makedonyalılar ve Romalılar altında büyüdü. Onun eski Yahudi nüfusu Hıristiyan bazilikası kalır altında, sinagog vakıfları tarafından belirtilir. 

Makedonya Nerededir Google Mapsta Makedonya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Makedonya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Makedonya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Makedonya tanıtım videosu,Makedonya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Makedonya tanıtım filmini izleyin

Makedonya Uçak Bileti Al

Makedonya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Makedonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Makedonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Makedonya Uçak Bileti Al »Makedonya Uçak Seferleri » Makedonya Uçak Bilet Fiyatı »Makedonya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Makedonya Uçak Bileti Al   » Makedonya Uçak Seferleri   » Makedonya Uçak Bilet Fiyatı   » Makedonya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+