Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Macaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Macaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Macaristan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Macaristan Tanıtımı
Macaristan , bir dili konuşan yemekler hazırlama ve hiçbir diğerleri gibi şarap içme - her zaman farklı bir davulcu yürüdü gelmiştir. It Avrupa'nın en egzotik at.
Süper Yapıları
Macaristan'ın sahne daha oldukça çarpıcı daha çarpıcı daha nazik olduğunu. Ancak arazi üzerinde yapılı çevre hakkında aynı şeyi söyleyemeyiz. Mimari Macaristan Roma Harabeleri ve ortaçağ kasabası evlerden barok kiliseler, neoklasik kamu binaları ve Art Nouveau hamam ve okullara her şeyi ile, bir hazine. Ve biz sadece burada Budapeşte bahsetmiyoruz; yürümek Szeged veya Kecskemét, Debrecen veya Sopron ve hemen her fırsatta bir mimari taş keşfedeceksiniz. (Kendimiz dahil) Bazı insanlar gibi onların 'gizli' favorilerimden başka an için kendi yolumdan gitmek Reök Palace Szeged, Kőszeg en Jurisics tér'den binalarında veya Camii Kilisesi Pécs. Onlar korkuyor eğer bu keyifli yapılar çökmeye ve düzenli hayran bakışları sırılsıklam sürece yok neredeyse gibidir.

Sıcak Su
Macarlar cüppeler tüm öfke vardı ve Aquincum büyük Duman beri yaklaşık 300 termal kaynaklar tarafından sağlanan 'sularını alarak' olmuştur. , Tedavi, tıbbi ve eğlence amaçlı - - Onlar hala yok ama yerleri biraz değişti. Bugün onlar düz bir Thomas Mann romanı klinik sanatoryum için Türk işgali ve Art Nouveau saraylar kalma otantik hamam arasında değişir. Eski nesil gençleştirmek ve yerel dedikodu yakalamak ister yerdir. Daha fazla olsa da, farklı ritimler ve gerekli sağlıklı yaşam merkezi yanında sıcaklıklarda kabarcık, bücür ve hamle tedavileri sayısız sunan bu organik şekilli havuzlarda berrak klorlu sular görürsünüz. Çocuklar için iyi, tüm aile için iyi büyükler için iyi.

Eat, Drink & Magyar olun
Orada gulaş daha Macar gıda için çok daha fazla olduğunu ve Avrupa'da pişirme en sofistike stiller biri olmaya devam etmektedir. Fransız, Çin ve kendi: Macarların bile şimdiye kadar üç temel dünya mutfakları vardır demek gibi gidin. Bu bir abartı biraz olabilir ama bir gıda merkezi olarak Macaristan'ın ünü, 19. yüzyılın sonlarında ve 20. yüzyılın ilk yarısında büyük ölçüde Tarihleri ​​ve komünizmin soğuk günlerinde bir nadas dönemi olmasına rağmen, bir kez daha dikkat komuta ediyor. Bu yüzden de ülkenin dünyaca ünlü şarapları - Badacsony gelen Villány ve beyaz Olazrizling ve büyük gövdeli kırmızılar bal-altın Tokaj.


Macaristan'da yapılacak Şeyler

Diğer
Castle Hill
Castle Hill, Veszeprém en yüksek duvarlı kale ilçesi, herhangi bir tur Ovaros tér'den, ortaçağ pazar yerinde tepenin eteğinde de başlamalıdır.


Kale, Saraylar & Köşkler
Esterházy Palace
Esterházy Palace Fertod tek manzara, ama ne bir manzara bu! Başlangıçta tamamlandığında, bu at nalı şeklindeki barok ve rokoko saray Diana ve Venüs 126 oda, ayrı bir opera evi, (yalnız bırakılmak istedim bir çuval bez bir gerçek canlı huysuz yaşlı adam ile komple) bir inziva, tapınaklar övünen Bir Çinli dans ev, bir kukla tiyatrosu ve 250 hektarlık bahçe la.


Kale, Saraylar & Köşkler
Siklós Castle
Geri 1249 için kale tarih orijinal vakıf olsa da, ne kasabadan baktığınızda gördüğünüz bir 15. yüzyıl duvar ve burç kuşaklı bir 18. yüzyıl barok saray. Szent István tér'den üzerindeki otobüs durağına Batthyány Kázmér utca'nın veya yukarı Váralja utca'da yoluyla ya Kossuth tér'den ulaşmak.


Diğer
Memento Park
Neredeyse dört düzine heykeller, büstler ve Lenin, Marx, Béla Kun ve diğer eski sosyalist ülkelerde çöp yığınları üzerine sona erdi olanlar gibi 'kahraman' işçilerin plaklar ev, son zamanlarda, Memento Park, şehir merkezine 10km güneybatısındaki değiştirildi ziyaret etmek için bir zihin-üfleme yerdir.


Dini
Manastır Kilisesi
Bu ikiz-sivri ve koyu sarı renkli kilise Tihany küçük bir köyde hakim özelliğidir. Kral Andrew kilisenin sitede 1754 yılında inşa edilen, Allah'ın bu etkileyici evi Sebastian Stuhlhof, kendi başlarına tüm barok-rokoko başyapıtlarından adında bir Avusturyalı yatıyordu kardeşi tarafından 1753 ve 1779 arasında oyulmuş fantastik sunaklar, minber ve ekran içerir.


Kale, Saraylar & Köşkler
Festetics Palace
Festetics Palace, 1745 yılında inşa edilmiş ve 150 yıl sonra genişletilmiş, iki yayılan kanatlarında 100 oda bulunmaktadır. 19. yüzyıl kuzey kanat bir müzik okulu, şehir kütüphanesi ve konferans merkezi bulunmaktadır; Helikon Sarayı Müzesi (Helikon Kastélymúzeum) ve sarayın en büyük hazine, ünlü Helikon Kütüphanesi (Helikon Könyvtár) barok güney kanadında bulunmaktadır.
Dini
Cami Kilisesi
Eski Paşa Gazi Kassim Camii şimdi İç Şehir Cemaati Kilisesi (Belvárosi plébánia templom), ama daha yaygın Camii Kilisesi olarak anılacaktır. Hala Türk işgali zaman Macaristan duran büyük yapı ve kentin sembolüdür.


Dini
Büyük Sinagogu
Büyük Sinagogu New York dışındaki dünyada ibadet büyük Yahudi ev ve 3000 kişi kapasiteli. 1859 yılında inşa edilmiş, sinagog hem Romantik ve Mağribi mimari elemanları vardır.


Müzeler ve Galeriler
Iseum
Roma lejyonerler (Avrupa'da sadece üç biri) ile Mısır tanrıçası İsis adanmış iki tapınak görkemli bir 2. yüzyıl kompleksinin parçası sonra, Iseum 2011 yılında tamamen restore edildi.


Dini
Holocaust Memorial Center
Bu merkez, bir işçi sınıfı mahallesinde çarpıcı bir modern binada, Macaristan soykırım başlamasının 60. yıldönümünde, 2004 yılında açıldı. Bir müze ve bir eğitim temeli, hem merkezin daimi sergi 1944-1945 Alman ölüm kamplarında Yahudilerin kitlesel sürgün 1938 Macaristan'da anti-Semitizm yükselişini izler.


Doğu Avrupa
Baküs
Oenophiles ve foodies bir rehberlik edecektir Balaton Gölü'ne balık gibi yerel faves (biber kür almış peynirli makarna ilahi ile yayın balığı) gibi basit ama sevgiyle hazırlanan Macar yemekleri ve bilgili personel hizmet vermektedir Bu restoran ve şarap Mekke'si, baş düz olmalıdır Yerel House'deki güzel cam.


Uluslararası
Mandula
Oenophile ve foodie uyarı: Bu abartılı bir kemer-zorlu şarap fantezi kitap için yerdir. Bu bulunan Crocus Gere Bor Hotel gibi, Mandula Gere Attila, bölgenin en önemli ve saygın winemakes biri tarafından çalıştırılır.


Avrupa
Kisfaludy Evi
Üzüm bağları bakan tepenin üzerinde yüksek tünemiş ve göl Kisfaludy Evi, bir kez Kisfaludy ailesinin bir basın eviydi 1798 yılında inşa edilmiş büyüleyici bir taş evi olduğunu.


 

Macaristan Nerededir Google Mapsta Macaristan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Macaristan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Macaristan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Macaristan tanıtım videosu,Macaristan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Macaristan tanıtım filmini izleyin

Macaristan Uçak Bileti Al

Macaristan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Macaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Macaristan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Macaristan Uçak Bileti Al »Macaristan Uçak Seferleri » Macaristan Uçak Bilet Fiyatı »Macaristan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Macaristan Uçak Bileti Al   » Macaristan Uçak Seferleri   » Macaristan Uçak Bilet Fiyatı   » Macaristan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+