Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Lüksemburg Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Lüksemburg Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Lüksemburg Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Lüksemburg Tanıtımı
Lüksemburg mutlu son ile tamamlandı masal şeyler ... olduğunu. Bu Kara'nın fırtınalı geçmişi hikayesi sayımları ve hanedanları, savaşlar ve zaferler, kale ve promontories ile beguiles. Sadece ejderha eksik. Bu Lüksemburglular kimin ulusal sloganı, Mir Welle bleiwe wat mir sin ('Biz ne kalmasını istiyorum'), kendi bağımsız ruhunu özetliyor gururlu insanlar olduğunu hiç şaşırtıcı değil. 469.000 nüfusu merkezli ağırlıklı kırsal - herhangi bir boyutta sadece merkezleri başkent olan Lüksemburg Esch-sur-Alzette izledi.

Çoğu Avrupa haritaları, bacaksız Lüksemburg (2586 km ² veya 82km uzunluğunda ve 57km genişliğinde) sığdırmak için tam adı için çok küçük olmasına rağmen harika çeşitlidir. Kuzey Ardennes yemyeşil yaylaları ve vadiler canlı kasaba doğusunda, Mullerthal'ın antik ormanlık manzara ile zahmetsizce birleştirme Echternach keyifli bir temel yapar. Inanılmayacak kadar güzel ve gülünç romantik (söz değil turist sular altında) Vianden kuzey sadece kısa bir gezi olduğunu Lüksemburg , güneydoğuda yılan Moselle Vadisi dik üzüm bağları ve nehir kenarındaki mezralar ile. Arasındaki tüm bu bozulmamış, pastel tonlu evler ve Ortaçağ tepenin kaleleri ile noktalı tarım arazileri haddeleme.

Lüksemburg'un mutfağı Fransız ve esaslı Alman. Ulusal yemek Judd mat gaardebounen olduğunu - füme domuz dilimleri patates ve bakla topakları kalın bir krem bazlı sos servis. Diğer uzmanlık ferkelsrippchen (ızgara spareribs), liewekniddelen mat lahana turşusu (karaciğer köfte lahana turşusu) ve kachkeis (pişmiş peynirli) içerir. Batmaya Beers Bofferding dahil Diekirch , MOUSEL ve yerel meyveli beyaz ve köpüklü şaraplar bir dizi geliyor sonra Simon Pils. 2008 itibaren kafeler, yemek saatlerinde, bir bozulmamış ortamda restoranlarda sigara içilmesini yasaklayan yeni yasa sayesinde tüm bu keyfini çıkarabilirsiniz.

2007 yılında Avrupa Kültür Başkenti, spot Lüksemburg'un an geldi.Lüksemburg'da yapılacak Şeyler

Yiyecek ve İçecek
Mağaralar Bernard-Massard
Sadece Almanya'ya köprünün ötesinde nehir üzerinde, Mağaralar Bernard-Massard daha büyük bir otel gibi hissediyor özellikle büyük kuruluştur. Muhtemelen Lüksemburg köpüklü şaraplar Lüksemburg'un en iyi bilinen yapımcı, kendi kaygan, mizahi turları büyük frekans ile çıkış yapan, sadece 20 dakika sürer ve akıllıca giymiş rehberler önderliğinde sundu.


Müzeler ve Galeriler
Mudam
Modern, montaj ve deneysel sanat çığır açan sergi daha iyi Paris'te Louvre piramidi bilinen IM Pei tarafından tasarlanan bu 2006 mimari simgesi barındırılan. Müzenin koleksiyonu fotoğrafçılıktan moda, tasarım ve multimedya için her şeyi içerir.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Chemin de la Corniche
Bu yaya mesire 'Avrupa'nın en güzel balkon' olarak selamladı olmuştur. Bu Wenzelsmauer (Vaclav Duvar) ağır tahkimatı doğru nehir kanyon manzaralı, 17. yüzyıldan kalma şehir surları kurs boyunca rüzgarlar. Rue Sigefroi karşısında, sur top yürüyüş DRAI Tier (Triple Gate) kuleye Blvd Victor Thorn boyunca devam ediyor.


Fransız
Le Sud
Hala, daha sonra Lüksemburg'un en iyi Fransız gıda bazı zarif bir gülümseme ile servis bulmak için asansör atlamak bir bakır bira üzerinden yürüyün. Onlar güvercin ve yer mantarı için, özellikle ünlü konum. Burada yemek için göze alamaz, o (01:00 kadar açık) hala devam eden yukarı kendi panoramik bar için değer.


Müzeler ve Galeriler
Musée d'Histoire de la Ville de Luxembourg
Oldukça düşündürücü ve interaktif Lüksemburg Tarihi Müzesi Orval Piskoposu'nun eski bir 'tatil evi' dahil 17. yüzyıl evleri, bir dizi içinde gizler. Güzel bir bahçesi ve açık terası harika manzaralar sunmaktadır.


Fransız
La Cristallerie
Bu hoşgörülü gastronomik restoran nispeten ince yaldızlı dışarı aldı orijinal vitray ve dekor ile aydınlatılmış Place d'Armes Hotel, 1. katında gizlidir.
Gurme
La Distillerie

Fransız
Restaurant au Vieux Château
Kale, Saraylar & Köşkler
Kraliyet Sarayı
Biraz sivri kuleleri ile Photogenically bir-twitter, bu 1573 saray kadar yılda uzatıldı. Bu şimdi 1859 eki kullanarak parlamento ile Büyük Dük'ün ofisi evler. Yaz aylarında kısa bir süre için saray Dük'ün aile öyküsü çoğunlukla başa hafifçe mizahi 45 dakikalık rehberli turlar, için açılır.

Mimari
Echternach Abbey
Yeniden 18. yüzyıl manastır binaları Sûre ağaçlıklı bankalarına yönelik bazilika geri yayıldı. Hemen kuzeyinde ana kilisenin uzak sıkışmış, manastır müze kez ünlü Scriptorium oluşturduğu tonozlu bodrum kaplar.

Çevredekiler & Köyleri
Grand Rue
Grand Rue en çekici bölümü belediye küçük bir yay biner duruyor Place de la Resistance adlı bir kare. 1248 Teslis Manastırı'nın kalbinde bir zamanlar güzel bir manastır lider Hotel Heintz yanında çekici bir kilise ve bir kolayca cevapsız sokak var.

Kale, Saraylar & Köşkler
Château de Vianden
Ünlü château mızrakları ve zırh dolu bir tonozlu salona modern bir sergi salonu, parmaklık kapısı ve merdiven aracılığıyla girilir. Kalenin çeşitli enkarnasyonların crypt ve Oda 10 ekran planları ve modelleri, 13. yüzyıldan kalma şapel merkezi çukur için sıradışı ve daha sonra bazı odalarda ortaçağ tarzında döşenmiştir. Mutfak özellikle etkileyici.

Müzeler ve Galeriler
Fort Thüngen
Bu bodur bina Vauban surlarının Platonun büyük kompleksi 1730 ikiz kuleli uzantısıdır. Bu Lüksemburg'un tarihi savunma hakkında ilginç bir müze vardır ve aynı zamanda sergiler değişen ev sahipliği yapıyor. İlgili kapısı açıksa, geri MUDAM cam çatılı kanatları doğru orijinal bir görünüm için çatıya tırmanmaya.


 

Lüksemburg Nerededir Google Mapsta Lüksemburg


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Lüksemburg Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Lüksemburg gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Lüksemburg tanıtım videosu,Lüksemburg görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Lüksemburg tanıtım filmini izleyin

Lüksemburg Uçak Bileti Al

Lüksemburg Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Lüksemburg Turizm Tanıtım Filmi videosu

Lüksemburg Turizm Tanıtım Filmi videosu

Lüksemburg Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Lüksemburg Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Lüksemburg Uçak Bileti Al »Lüksemburg Uçak Seferleri » Lüksemburg Uçak Bilet Fiyatı »Lüksemburg Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Lüksemburg Uçak Bileti Al   » Lüksemburg Uçak Seferleri   » Lüksemburg Uçak Bilet Fiyatı   » Lüksemburg Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+