Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Lübnan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Lübnan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

<h1 class="caption">Lübnan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu</h1>

Lübnan Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı alanlarda ve başkalarına olmayan tüm gerekli seyahat karşı tüm seyahat karşı önerir , kendi ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Soğukkanlı ultramodern ile eski birleştirerek, Lübnan bölgesindeki en büyüleyici ülkelerden biridir Ortadoğu . Fenike bulgularından Tyre (Ekşi) ve Roma Baalbek 's muazzam tapınak Beyrut s BO18 ve Bernard Khoury modern hareketinin 'arasında yayılma Lübnan'ın tarihinin dönen birçok ziyaretçi bırakır. Tripoli (Trablous) en iyi Çarşısı olması kabul edilir ülke ve Memluk mimarisinin ünlüdür. Bu iyi de modernliğin bir tat ile donatılmıştır; Jounieh eski bir balıkçı köyü, yaz hafta sonları gece kulüpleri ve pırıltılarına canlı bir şehir.

Her ile Ortadoğu - 'in en iyi bit sıcak ve misafirperver insanlar, zihin-üfleme tarihi ve önemli kültür, Lübnan da birçok kişinin hayallerinin antitezi Ortadoğu : boot kayak ile dağlık, aynı zamanda gevşek oluyor , liberal ve eğlenceli. Sırasında Beyrut hızlı bölgenin parti yer haline geliyor, Lübnan 'Doğunun Paris' olarak taç yeniden ele geçirmek için çalışıyor.

Ve gençleştirme Beyrut Merkez İlçe şimdiye kadar yapılmış en büyük, en iddialı Kentsel dönüşüm projelerinden biridir. Gezginler bu ve diğer gelişmeleri ve tasarımlar palpe çevreleyen heyecan bulacaksınız - ve çok bulaşıcı.

Son olarak, Lübnan mutfağı bölgenin zengin kabul edilir. (Istakoz) hommard için Humus itibaren, bir kral gibi yemek olacak. Efsanevi yerler, misafirperverliği, yemek ve gece hayatı ile, bir gezgin daha ne ister ki?

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

8 gün içinde Lübnan'ın en iyi keşfedin
Tarihsel bir yürüyüş turu Beyrut keşfedin
Beyrut bir günlük gezi Anjar, Baalbek ve Ksara Take

Lübnan'da Yapılacak Şeyler

Tarihi
Baalbek Harabeleri
Kalıntılar sadece muazzam. Ana yerinde iki büyük tapınaklar ilk MS 60 civarında tamamlanmış Jüpiter Tapınağı vardır. 90m uzunluğunda etrafında muazzam bir altyapı üzerine inşa edilmiş ve şimdiye kadar kullanılan en büyük yapı taşlarından bazı birleştiren, başlangıçta yüksek çevredeki binaların üzerinde yükselen bir anıtsal merdiven ile yaklaşıldı.


Yürüyüş ve Trekking
Beirut yürümek
AUB tarih mezunları tarafından yönetilen bu mükemmel yürüyüş turu, Beyrut'un tarihi merkezini kapsamaktadır. Bu bilgilendirici ve eğlenceli ve hayata Beyrut'un sıkıntılı geçmiş getiriyor. 3 ½ saatlik tur Place d'Etoile, Şehitler Meydanı, Yahudi çeyrek, mermi delik deşik Holiday Inn, Roma hamamı, Beyrut'un eşsiz mimari stilleri ve daha fazlasını içerir. Online rezervasyon yapın.


Orta Asya
Seza
Dönüştürülmüş bir ev ayarlamak, bu samimi restoran yemekleri kadar profesyonel aşçılar tarafından yerel kadınlar yerine göre pişmiş, Ermeni ve Lübnan mutfağının ilginç ve lezzetli bir füzyon. Köfte deneyin - köfte yabani kiraz sosu, kaju fıstığı ve kızarmış ekmek ile servis. Rue al-Nahr kapalı bir backstreet bulunuyor.

Diğer
Şeyh Abdullah Tepesi Ocağı
Şeyh Abdullah Tepesi'nde ocağında dünyanın en büyük kesme taş görmek için durdurma, hiç şüphesiz bir çöp dökümü altındaki yaşamdan onu kurtardı Baalbek yerli Abdul Nabi Al-Afi, hikayesini duyarsınız. 4 ile 4m tarafından 21.5m ölçme.

Diğer
Harabeler
Bu antik sağlam 25m kalınlığında şehir surlarının (3. ve 2. bin den tarih MÖ) hakim restore 12. yüzyıl Haçlı kaleye girilir. Bu ayrıntılı olarak geniş sitenin etrafında göstermek için (sizin grubun büyüklüğüne bağlı LL40, 000 LL30, 000) Burada bir rehber alarak değer.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Palm Adaları Rezerv
Altı deniz mili kuzey batısında Trablus üç adadan oluşuyor ve kara ve deniz 5 km ² kaba bir alanı kaplamaktadır Palm Adaları Reserve, yatıyor.Piyasalar ve Çarşılar
Souqs
Eski kapalı souqs Deniz Kalesi ve St Louis Kalesi arasında uzanan, kentin vurgulamak vardır. Labirentin alleyways, esnafı atölyelerde onlar yüzyıllar boyunca yapmış aynı şekilde kendi esnaf kat, bu nerede. Yenileme çalışmaları devam ediyor olsa resmen yıkılmış birçoğu burada bazı 60 listelenen tarihi mekanlar, vardır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Corniche
Corniche favori gezinti noktadır. Aileler, çiftler ve giyindi genç insan grupları arkadaşları selamlıyorum veya rota boyunca kafelerden birinde kahve-ve-nargile molası için durdurma, uzunluğu boyunca aylak aylak.

Dini
Temple of Jupiter
Jüpiter Tapınağı uzun 90m üzerinde muazzam bir altyapı üzerine inşa edilmiş ve yüksek çevresindeki binalar üzerinde gül başka anıtsal merdiven ile yaklaşıldı. Tüm 54 sütun için yapım, tanrı heykeli yer edildiği bir cella'nın ve kenarı boyunca cephesi ve 19 sütunlar boyunca 10 sütun çevreleyen revak oluşuyordu.

Dini
Maghen İbrahim sinagog
Uzaklıkta Grand Serail kuzeye sıkışmış, Rue Fransa ve Wadi Abou Jmil arasında, 20. yüzyılın başlarında gelişen bir Yahudi Beyrut toplumuna hizmet kez grand Maghen İbrahim sinagog, kalıntıları vardır. Umutsuzca yeniden inşa ihtiyacı olsa da, hala sinagogun hayatta kalan duvarlarını süsleyen David yıldızlı ve İbranice yazıtlar yapabilirsiniz.

Dini
Bacchus Tapınağı
Bacchus Tapınağı. Bu tapınak aslında Venüs / Astarte, değil Bacchus adanmış, ve Roma dünyanın en güzel dekore edilmiş tapınak oldu. MS 150 civarında tamamlanmış, bu koruma bir büyük devlet aynı zamanda. Jüpiter'in Tapınağı ölçekte inşa değil iken, daha fazla stil ve dekorasyon ile bu kadar yapar.

Müzeler ve Galeriler
Kilikya Müzesi
Kilikya Müzesi'nde Ermeni dini ve kültürel eserlerin muhteşem koleksiyonu Beyrut'un en iyi korunan sırlarından biridir. Koleksiyonun en Kilikya'da Sis Manastırı rahipler tarafından, 1915 yılında Türk Ermenistan olarak bilinen ne kaçırılmış gibi ve sırları, bu müzenin tarihinde önemli bir rol oynamaktadır.

Tarihi
Al-Mina kazıları
Aşağı Eski Mısır (güney) liman götüren etkileyici bir ortamda, Al-Mina kazı Roma ve Bizans Sur kalıntıları dahil. Girdikten sonra sağ sütun bir çift çizgi agora (pazar yeri) bir parçası olduğu düşünülmektedir. Daha aşağı güney liman ne doğrudan giden uzun sütunlu yol.


 

 
<h1 class="caption">Lübnan Nerededir Google Mapsta Lübnan</h1>
<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://maps.google.com/maps?f=q&amp;source=s_q&amp;hl=tr&amp;geocode=&amp;q=Lübnan&amp;aq=0&amp;oq=l%C4%B0BERYA&amp;sll=56.879635,24.603189&amp;sspn=4.047174,13.392334&amp;t=h&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Lübnan&amp;z=7&amp;ll=6.428055,-9.429499&amp;output=embed"></iframe><br /><small>Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: <a href="https://maps.google.com/maps?f=q&amp;source=embed&amp;hl=tr&amp;geocode=&amp;q=Lübnan&amp;aq=0&amp;oq=l%C4%B0BERYA&amp;sll=56.879635,24.603189&amp;sspn=4.047174,13.392334&amp;t=h&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Lübnan&amp;z=7&amp;ll=6.428055,-9.429499" style="color:#0000FF;text-align:left">Location Klasik Keyifler 2012</a></small>
<p>
Lübnan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Lübnan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Lübnan tanıtım videosu,Lübnan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Lübnan tanıtım filmini izleyin
<h1 class="caption">Lübnan Uçak Bileti Al</h1>
 
<h1 class="caption">Lübnan Uçak BİLETİNİZİ <a target="_blank" href="http://www.onlineall.net/ucakbileti/">BURADAN</a> 
ALABİLİRSİNİZ</h1>
 
Lübnan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Lübnan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Lübnan Uçak Bileti Al »Lübnan Uçak Seferleri » Lübnan Uçak Bilet Fiyatı »Lübnan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Lübnan Uçak Bileti Al   » Lübnan Uçak Seferleri   » Lübnan Uçak Bilet Fiyatı   » Lübnan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+