Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Litvanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Litvanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Litvanya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Litvanya Tanıtımı
Asi, ilginç ve canlı, Litvanya ( Lietuva ) olan Avrupa'nın 'en iyi korunmuş gizli. Rus ayağı ve Nazi yazılan arasındaki arda itti, inatçı küçük Litvanya Sovyetler Birliği'nin gücü ile David ve Goliath oynadı dünyasını hayrete düşürdü - ve biraz üzerinde bir on yıl önce bağımsızlığını kazandı. Bugün haritalarda kayboldu millet Avrupa'da bir intikam ile geri: Bu, Avrupa Anayasası'nın onay damgası vermek için 25 AB oyuncuların ilk AB'nin bir parçası oldu var ve tam teşekküllü bir 'n' mücadele ortağı NATO - Polis Baltık semalarında için kullanılan dört adet F-16 askeri ittifak jet savaşçıları için daha az ev.

Bu kez Karadeniz'e Baltık uzanan bir imparatorluk övünme, renkli bir tarihe sahip bir ülkedir. Ham pagan kökleri Katolik şevk ile sigorta - dışında Baltic kardeşlerin ayarlar Polonyalı miras - Katolik ve Ortodoks doğanın sunağın yabani çilek ve mantar toplamak için ormanda mutlu karıştırmak bir arazi oluşturmak. Onun başkenti Vilnius ürkütücü gölgeli avluları, eksantrik sanatçı topluluk, müthiş sanat ve güzel barok -, şaşırtıcı kontrastlar ile inanılmaz küçük bir yer (? bu gerçekten bir başkent olabilir) olduğunu. Onun doğal hazineleri - ormanlar, göller, büyülü Curonian Spit bölgesinde Batı Litvanya - shimmer, onun tuhaflıklar ise - içinde haçlar Tepesi ve bir Sovyet heykel parkı - bir lezzet eklemek başka hiçbir yerde bulundu.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Baltık bir 15 günlük tur Litvanya keşfedin
Bir şehir gezi turuna Vilnius iyi bakın
Curronian Spit Milli Parkı için özel bir tur atın
Bir ay içinde Berlin Oslo seyahat


Litvanya Yapılacak Şeyler
Abideler
Çarpılar tepe
Bu 'Litvanya Mekke' - bir tepecik üzerinde haçlar binlerce ve binlerce - sayısız hac ilham kaynağı olmuştur. Büyük ve küçük, pahalı ve ucuz, ahşap ve metal, haçlar dualar, ya da ince oyma halk sanat başyapıtları eşlik etmek, adanmışlık vardır.

Bisiklete binme
Bisiklete binme
Nida merkezinde neredeyse her sokak köşesinde etrafında işe bisiklet ile çıkışları vardır.

Kare ve Plazalar
Teatro Aikštė
Alman Klaipėda az kalır ancak bazı restore sokaklar nehir ve Turgaus aikštė arasında sıkışmış şehrin eski kısmında bulunmaktadır. Pretty Teatro Aikštė ince klasik tarzdaki Drama Tiyatrosu (1857) hakim, Old Town odak noktasıdır. Hitler Tiyatronun balkonundan meydanda kalabalığa Almanya'ya Memel ve ANSCHLUSS (kuruluş) ilan etti.

Kare ve Plazalar
Vilnius Katedrali
Gediminas Hill dibinde Vilnius Katedrali ve 57m boyunda çan kulesi, bir Vilnius dönüm hakim Katedral Meydanı (Katedros aikštė), geniş bir alana yayılmış. Kare özellikle Pazar sabahı ayin sırasında, yerel yaşam ile buzzes. Gizli Stebuklas bunu üzerinde durmak ve saat yönünde dönüp eğer bulursa bir dilek verebilir (mucize) kiremit için avcılık yaparak kendinizi eğlendirmek.

Müzeler ve Galeriler
Weathervanes Galeri
Weathervanes Gallery, otantik Rüzgargülleri satan, köyün güney sonunu. Nowhere Juodkrantė ait ve daha iyi bu tükürmek köyler speckle 19. yüzyıldan kalma ahşap evler üstüne daha yansıyan Nida denizcilik kökleri vardır. 1844 yılında Prusyalı bir iktidar Rüzgargülleri veya balıkçı gemileri tanımlamak için kullanılan horoz gördüm.

Kale, Saraylar & Köşkler
Gediminas Tepesi
Vilnius Gedimino Kulesi tarafından 13. yüzyıldan beri tepesinde, 48m yüksekliğindeki Gediminas Tepesi'nde kurulmuştur. Onun duvarları Rus işgali (1655-1661) sırasında harap edildi, ancak Yukarı Kale Müzesi'ni barındıracak için 1930 yılında restore edilmiştir. Rönesans ilk Litvanyalı opera yapıldı Kraliyet Sarayı (Valdovūrumai) başlatmıştır.Dini
Pažaislis Manastırı
17. yüzyıl Barok mimarisinin bu güzel örneği Kaunas Sea (Kauno Marios), Nemunas damming tarafından oluşturulan büyük bir yapay göl kıyılarına yakın merkezinin 9km doğusunda olduğunu. Onun 50m yüksek kubbe ve pembe ve siyah Polonyalı mermerden yapılmış görkemli Venedik iç manastır kilisesi perişan mesele eğer bir görkemli.

Abideler
Gates of Dawn
Şafak 16. yüzyıl Gates, hala bozulmamış şehir duvarın orijinal dokuz kapılarının sadece bir tanesidir. Kapı Kutsal Meryem Şapeli evler ve siyah-altın 'mucize-çalışma' Meryem Ana ikonu.

Müzeler ve Galeriler
Ada Kalesi
Trakai merkezinde Lake Galve üzerinde bir ada üstünde onun resmi-kartpostal Adası Kalesi. Vytautas tanınan yarımada kale daha güçlü savunmaları gerektiğinde özenle restore kırmızı tuğla Gotik kale, muhtemelen çevresinde 1400 tarihlidir.

Abideler
Paneriai Müzesi
Bir yol, şok edici Paneriai Müzesi'ne yol açar. Burada iki anıtlar vardır, bir Yahudi (Davut Yıldızı ile işaretlenmiş), diğeri Sovyet (bir dikilitaş bir Sovyet yıldızı ile tepesinde). Buradan yolları Aralık 1943 dan, Naziler bir anda 300-4000 kurbanları dizilmiş ve başın arkasında onları vurdu, çimlendirilmiş-üzerinde çukurlar bir dizi yol.

Müzeler ve Galeriler
Sürgün ve Direniş Müzesi
Sürgün ve Direniş Müzesi Sovyet işgaline karşı mücadele partizan Orman Kardeşler, kapsadığı Direniş ruhunu belgelemektedir. Jonas zemaitis-Vytautas (1909-1954) önderliğinde, 100.000 erkek zalim rejimi savaş Litvanya'nın ormanların içine gitti. Üçte biri dinlenme yakalanan ve sınır dışı, öldürüldü.

Müzeler ve Galeriler
Karaylar Etnografya Müzesi
Yarımada kendisi birçok Karaylar, Musa'nın Kanunu yapışır Bağdat'ta, menşeli bir Yahudi mezhebi ve Türk azınlık tarafından inşa edilmiş eski ahşap evler, noktalı. Onların torunları - Bazı ailelerin 380 - korumalığını olarak hizmet 1400'lerde Kırım'dan Trakai getirildi.

Doğu Avrupa
Kurpiai
Bu gerçekten oldukça inanılmaz: Arnavut kaldırımlı teras ve karanlık eski dünya iç bu Old Town caz kulüp tüm bağımsızlık sonrası barlar ve restoranlar mantar önce kapılarını yolunu açarak, yıl civarında olmuştur. Oysa Klaipėda sadece yemek için en iyi yer değil kalır, ama çok Litvanya'nın en iyi barlarından biri. (Cehennem - bu en iyisidir.

 

Litvanya Nerededir Google Mapsta Litvanya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Litvanya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Litvanya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Litvanya tanıtım videosu,Litvanya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Litvanya tanıtım filmini izleyin

Litvanya Uçak Bileti Al

Litvanya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Litvanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Litvanya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Litvanya Uçak Bileti Al »Litvanya Uçak Seferleri » Litvanya Uçak Bilet Fiyatı »Litvanya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Litvanya Uçak Bileti Al   » Litvanya Uçak Seferleri   » Litvanya Uçak Bilet Fiyatı   » Litvanya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+