Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Lihtenştayn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Lihtenştayn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Lihtenştayn Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Liechtenstein Tanıtımı
Doğru, Lihtenştayn muhteşem bir şarap-ve-peynir-saatlik trivia konu yapar - Eğer altıncı küçük ülkesi olduğunu biliyor muydunuz ... Hala Evet, bu ... bir tepenin üzerinde bir Gotik kale yaşayan bir demir iradeli bir hükümdar tarafından idare ediyor? Gerçekten protez Dünyanın en büyük üreticisi olan ... Ama sen kokteyl parti palavra hakları için sadece bu cep boyutundaki beyliğini ziyaret ediyorsanız, gizli operasyon tutmak. Bu tema parkı micronation ciddiye bağımsızlığını alır ve tek başına yenilik değeri için kabul olma düşüncesiyle ürperti olurdu. Liechtenstein oldukça çarpıcı doğal güzellikleri için hatırlanacak olur.

Sadece 25km uzunluğunda ve genişliği 6 km Ölçme, ülke Manhattan çok az büyük olduğunu. Ve o sarp kayalıkların muhteşem manzarasını, şirin köy, dost yerliler ve yemyeşil ormanları sunan çok sayıda yürüyüş ve bisiklet parkurları ile dolu yakın yukarı, bir harita üzerinde çok gibi görünmeyebilir ama.


Liechtenstein Yapılacak Şeyler

Avrupa
Torkel
Sadece prensin bağlarda yukarıda Majestelerinin sarmaşık kaplı restoran oturur. Eski, ahşap kaplı iç kışın fantastik rahat iken bahçe terası, yukarıdaki kale harika bir bakış açısı sahiptir. Gıda yerel yemekleri modern bir spin atıyor: samosa'nın mantı ile sudak köri ve kabak çorbası düşünüyorum. Set öğle yemeği menüsü (Sfr69.50) iyi bir bakış verir.

Çevredekiler & Köyleri
Hinterschellenberg'de
İkinci Dünya Savaşı Alman tarafında savaşmış yaklaşık 500 Rus askerinin 1945 yılında sığınma arayışı içinde sınırı geçti zaman Hinterschellenberg'de kısaca dünya tarihinin akışını girdi. Bunlar çoğu Arjantin için yapılan sonra, yaklaşık iki-ve-bir buçuk yıl kaldı.

Diğer
Walsermuseum
Vaduz yıldızı cazibe Walsers ait ilginç hikayesini anlatan ve bükülmüş ağaç gövdeleri ve dalları dışında bazı meraklı oymalar içeren, bu müze.

Kale, Saraylar & Köşkler
Burg Gutenberg
Balzers 'en görünür simgesi sadece konserler için açılır şimdi bu devlet, tepenin 13. yüzyıl kalesi vardır. Bu ufukta bir çarpıcı rakam keser ve çevresinde güzel yürüyüşlere sahiptir. Alanı gibi erken Neolitik dönem olarak yerleşmiş ve Roma unsurları kale temellerine bulunmuştur.

Kale, Saraylar & Köşkler
Schloss Vaduz
Vaduz Kalesi halka kapalı olmasına rağmen, manzaralar için tırmanış, yukarıdaki tepeden sermaye üzerinde tezgâh ve. Parkur Egertastrasse sonundan itibaren tepeye tırmanmaya.

Müzeler ve Galeriler
Kunstmuseum Liechtenstein
Bu siyah beton ve Ernst Ludwig Kirchner ve Joseph Beuys orijinalleri içeren çağdaş sanat, galeri toplama etrafında dönen bazalt küboid barındıran geçici sergiler. Eski ustaların Prensin koleksiyonu Viyana Liechtenstein Müzesi'ne taşındı. Cafe-bar sushi art-yorgun gözleri canlandırır.Çevredekiler & Köyleri
Mitteldorf
Vaduz kez baktı nasıl olduğunu görmek için, kuzeydoğu Mitteldorf eşkin. Bu ve çevresindeki sokaklar, geleneksel evlerin büyüleyici bir çeyrek oluşturur ve gül mayınları bahçeler. Özellikle göz alıcı Ortaçağ sonlarında, adım-çatılı Rote Haus üzüm bağları üzerinde tünemiş.

Diğer
Bergrestaurant Sareiserjoch
Yerken ağız-şupur dağ manzarası için, Sareis Telesiyej sonunda, bu odunsu kulübe yenmek zordur. Käsknöpfli (peynir dolgulu köfte) ve rösti menüde bulunmaktadır. Kışın Perşembe Raclette gece.

Avrupa
Adler Vaduz
Gıcırdayan ahşap zeminler ve duvarlar lila Adler İsviçre klasikleri için bir rustik şık bir fon oluşturmak. Zürcher Geschnetzeltes (kremalı mantar sos dilimlenmiş dana) gibi yemekleri Vaduz Pinot noir şarapları ile güzel gidin.

Yürüyüş ve Trekking
Planetenweg
Çocuklar Rheinpark stadyumun otopark başlar sözde 'Planet Trail', Jüpiter, Mars ve Pluto lekelenme eğlenebilirsiniz. Yol Ren gölgeler ve 01:01 milyar bir ölçekte güneş sistemini eşler.

Müzeler ve Galeriler
Liechtensteinisches Landesmuseum
Merkezinde, iyi tasarlanmış müze ortaçağ cadı çalışmalar ve yangınlarla sahte diş üretimi için, Prensliği tarihinin üzerinden bir şaşırtıcı ilginç bir boğuşma sağlar.

Müzeler ve Galeriler
Postmuseum
Liechtenstein kez meraklıları için hatıra pulları üreten bir paket yaptı, ama bu piyasa e-posta yükselişi tarafından vuruldu. Burada 1912 yılından bu yana yayınlanan tüm ulusal pul bulacaksınız.

Diğer
Wirtschaft zum Löwen
İltica görüşmeler sadece anıt ve halen yerel güzellikler için büyük bir lokali arkasında Wirtschaft zum Löwen'in yapıldı. Bu otobüs 33 terminus durağı karşısında bulunuyor.


 

Lihtenştayn Nerededir Google Mapsta Lihtenştayn


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Lihtenştayn Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Lihtenştayn gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Lihtenştayn tanıtım videosu,Lihtenştayn görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Lihtenştayn tanıtım filmini izleyin

Lihtenştayn Uçak Bileti Al

Lihtenştayn Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Lihtenştayn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Lihtenştayn Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Lihtenştayn Uçak Bileti Al »Lihtenştayn Uçak Seferleri » Lihtenştayn Uçak Bilet Fiyatı »Lihtenştayn Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Lihtenştayn Uçak Bileti Al   » Lihtenştayn Uçak Seferleri   » Lihtenştayn Uçak Bilet Fiyatı   » Lihtenştayn Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+