Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Letonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Letonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Letonya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Letonya Tanıtımı
Eğer vurmak için özlem ediyorsanız Avrupa Letonya (sizin fiş 'nin ayak basılmamış ikramiye, nakit Latvija ). Yine turizm kitleler tarafından keşfedilmemiş, bu cızırtılı Baltık sexpot kıtanın bir sonraki A-list yıldız olmaya adaydır. Geçişte bir ülke, onun sadık eski Sovyet görüntü dökülme heveslisi, bugün Letonya, canlı gizemli ve tamamen büyüleyici. Canlandırıcı iddiasız, Letonya bile en yorgun gezgin tantalise başarıyor. Birçok küçük bekliyor gelmesi ve uzun gömülü hazineyi ortaya ettik boğulmuş, belirli bırakın.

İşlek Rīga pompalama gece hayatı, Arnavut kaldırımlı sokakları ve muhteşem sanat-nouveau mimarisi ile, Doğu Avrupa'nın en eğlenceli şehirlerinden biridir. Uzakta sermaye, hızı yavaşlar. Yerden km tarihi köyler, zaman içinde donmuş oturmak. Artan popülaritesi rağmen, Letonya hala yenilmedi yolunu benimsemesi ve bakir arazi keşfetmek cesur bir maceraperest olabilir bu yerlerden biridir. Kaleler dağılan itibaren Sigulda , için Jūrmala'da ve buz mavisi Baltık Denizi kenarında onun çekici tatil köyleri, sadece kurtulmak çok kolay. Yaz özellikle büyülü bir zamandır - alacakaranlık gece yarısı yakın geliyor ve 04:00 ile yine hafif. Uzun, karanlık kışlar sonra, Letonyalılar mümkün olduğunca çok ışık kadar emmek için belirlenen görünüyor ve bütün ülke enerji turbo, hummalı bir sızar. Bira bahçeleri bile küçük köylere açılır ve eğlenen de geceye pint vurabilir. Doğal teklifleri gibi, aynı zamanda bir drawcard olan Gauja Milli Parkı içinde Doğu Letonya , çam kokulu cennet.

Sovyet ve Nazi işgalleri altında yoğun acı yıllara rağmen, Letonya nadiren başka yerde bulunan bir huzur ve çekicilik vardır, çünkü bu küçük, canlı millet az iki yıl önce onun Rus hakimiyeti döken inanmak zor Avrupa'ya .

Bu Letonya'nın andır. Herkesten önce ziyaret edin.

Letonya'da yapılacak Şeyler
Müzeler ve Galeriler
Turaida Müzesi Rezerv
Rezervinin merkezinde Turaida Kalesi, bir Liv kalesi sitede 1214 yılında kurulan kırmızı tuğla archbishops 'kalesidir. Yıldırım 18. yüzyılda barut deposu isabet zaman havaya uçuruldu. Restore edilmiş bir kale daha uzaklardan görülebilir, ancak 15. yüzyıl tahıl ambarında bir müze 1319-1561 Livonian devletin ilginç bir hesap sunuyor.

Piyasalar ve Çarşılar
Central Market
Otogarı arkasında beş dev hangarlar bulunan bu renkli, Sovyet tarzı pazarı Avrupa'nın en büyüklerinden biridir ve Riga en ucuz üretmek vardır.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Karosta Prison
1997 yılına kadar bir gözaltı tesisi, bugün hayalet Karosta Prison turlar sunar. Başlangıçta 1900 yılında bir revir olarak inşa, Sovyetler, Naziler ve en son Letonlar bir askeri hapishane olarak kullanılan yeri. Eski mahkumlar geride bıraktığı Graffiti dehşeti burada zor durumda üstlenmemesi ortaya koymaktadır.

Abideler
Özgürlük Anıtı
Livu laukums gelen kanal üzerinden size Özgürlük Anıtı'nı bulacaksınız. Sovyet yıllarında Özgürlük Anıtı yasak oldu ve onun dibinde çiçekler yerleştirerek insanların Sibirya'ya sürgün edildiği için bir suçtu.

Askeri
Knights 'Stronghold
Sigulda kuzeydoğu kenarında ağaçlar arasında 1207 ve 1226 yılları arasında inşa Knights 'Stronghold küçük kalıntıları. Kale Büyük Kuzey Savaşı'ndan beri tamir edilmiş değil, ancak onun kalıntıları çünkü belki daha hatırlatmak vardır. Başpiskopos yeniden Turaida Kalesi ağaçların arasında büyük bir görünümü vadinin uzak tarafında, var.

Ekstrem Sporlar
Bobsled Track
Sigulda en 1200m yapay Bobsled Track eski Sovyet kızağı takım için inşa edilmiştir. Bugün, pist, Avrupa Kızak şampiyonaları her yıl Ocak ayında bir kısmını barındıran. Yaz hız saldırganlardan bir tekerlek bob binebilirsiniz ise kışın, beş kişi Vuchko turist bob 80km / h 16-bend parça aşağı uçabilir.Müzeler ve Galeriler
Liepāja Tarih ve Sanat Müzesi
1500 yıl öncesine tarihlenen oyulmuş kehribar süs koleksiyonu sadece Liepāja Tarih ve Sanat Müzesi ziyareti vurgulamaktadır biridir. Diğer sergiler, yerel arkeolojik kazılarda ortaya çıkarıldı etkileyici Taş ve Tunç Çağı eserleri, eski takı ve silah ilginç bir koleksiyon ve hem de dünya savaşları vintage hatıra içerir.

Dini
St Peter
Riga'nın silueti merkezinde yaklaşık 800 yaşında olduğu düşünülen, gotik St Peter olduğunu. Aynı barok şeklinde üç kez inşa edilmiştir onun ünlü sivri, gelen görünüm kaçırmayın. O savunabilecek yıl sayısı oldu içine adet sayı kırdı - Legend 1667 yılında inşaatçılar üst cam attı o var.

Diğer
Teleferik
Krimulda Castle ulaşmak için iyi bir yolu her 15 dakikada bir vadiye (Raina iela batı) haçlar ve görkemli görünümleri tanıyor Cable Car, gereğidir. 1922 yılında hükümet tarafından el konulan ve daha sonra tüberküloz hastaneye dönüştürülmüş, 1897 yılında inşa edilen,; hemen batısında kuzey teleferik istasyonunun büyük beyaz bina Krimulda Manor (Mednieku iela 3 Krimuldas muižas pils) 'dir.

Dini
Holy Trinity Church
1742 ve 1758 yılları arasında inşa edilen, barok tarzı Holy Trinity Kilisesi göz kamaştırıcı bir yaldızlı rokoko iç vardır. Bu merkez Muhteşem organı, bir anda dünyanın en büyük övünme fazla 7000 borular, 131 kaydolur ve dört kılavuzları.

Müzeler ve Galeriler
Letonya Etnografya Açık Hava Müzesi
Şehrin eteklerinde çıkış yolu bulunan, Letonya Etnografya Açık Hava Müzesi Rīga esastır. Gerekçesiyle çiftlik, kiliseler ve yel değirmenleri onlarca geçmiş ülkenin yaşam kaydını sağlar. Ulusal Uygulamalı Sanatlar Fuarı (erken Haziran) ve çeşitli festivaller burada tutulur.

Müzeler ve Galeriler
Letonya İşgal Müzesi
Son 65 yılda Letonya Sovyet ve Nazi meslekler hem de Letonya İşgal ürpertici henüz ruhlu Müzesi'nde chronicled edilir. Genç tur rehberleri bir kaz sürüsü İngilizce ücretsiz turlar verir ve mevcut değerli bir saatlik sesli rehber de var. Burada da İngilizce'ye tercüme işgal ve muhalif anıları tarihsel kitapları satın alabilirsiniz.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Krimulda Castle & Manor
1255 ve 1273 yılları arasında inşa edilmiş, Krimulda Castle kez ziyaret eden devlet adamları için bir misafirhane olarak kullanılmıştır. Kale kalıntılarına ulaşmak için iyi bir yolu her yarım saatte bir vadi geçer ve görkemli görünümleri tanıyor teleferik, gereğidir. Hemen batısında kuzey teleferik istasyonunun büyük beyaz bina 1897 yılında inşa Krimulda Manor olduğunu. Bugün bir sanatoryum.

 

Letonya Nerededir Google Mapsta Letonya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Letonya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Letonya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Letonya tanıtım videosu,Letonya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Letonya tanıtım filmini izleyin

Letonya Uçak Bileti Al

Letonya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ


 

Letonya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Letonya Jurmala Tanıtım Filmi videosu

Letonya lettland Tanıtım Filmi videosu

Letonya Engure Tanıtım Filmi videosu

Letonya Pumpkin Tanıtım Filmi videosu

Letonya EDEN Tanıtım Filmi videosu

Letonya Cesis Tanıtım Filmi videosuLetonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Letonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Letonya Uçak Bileti Al »Letonya Uçak Seferleri » Letonya Uçak Bilet Fiyatı »Letonya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Letonya Uçak Bileti Al   » Letonya Uçak Seferleri   » Letonya Uçak Bilet Fiyatı   » Letonya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+