Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Lesotho Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Lesotho Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Lesotho Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Lesotho Tanıtımı
Lesotho (le-soo-çok) Güney denir Afrika iyi bir nedenle gökyüzünde 's' krallık '. Bu şaşırtıcı derecede güzel, dağlık bir ülke ada benzeri ortasında yuvalanmış Güney Afrika ve büyük komşusu gelen büyüleyici bir seyahat sapma olduğunu. Ülke mükemmel dağ manzarası, bir gurur geleneksel insanlar, sonsuz yürüyüş parkurları ve Basotho Midilli uzak alanları keşfetmek için bir şans sunuyor.

Kuzeydoğu ve orta özelliği dağları (3000m üzerinde) zirveleri ve yemyeşil vadiler yükselen while (1000m yukarıda hala hepsi) 'ova' alanları, bazı el sanatları alışveriş ve dinozor ayak izlerini sunuyoruz. Dünyanın geri kalanı Escape Doğu Lesotho 'nin uzaktan Sehlabathebe Milli Parkı , ya da hoş sermaye takılmak Maseru yavaş temposu ve samimi halk unutulmaz bir konaklama sağlamak.

Lesotho hinterlandında içine difaqane (zorunlu göç) ve Boer akınlarının hem kendi yükseklikte iken, 19. yüzyılda ortaya çıktı. Efsanevi kral Moshoeshoe Büyük liderliğinde, Basotho insanlar arasında yasaklayan arazi ortasında kutsal ve stratejik avantaj aranan Drakensberg ve Maluti aralıkları. Onlar dövme, küçük ulus modernitenin bir denizde ilginç bir anomali olmaya devam ediyor.

Dolaşarak oldukça kolaydır - sıradan kiralama araba çoğu yerde alırsınız; toplu taşıma yavaş da olsa, geniş kapsamlıdır. Köyden köye yürüyüş veya midilli yürüyüş keşfetmek en iyi yollarıdır.

Lesotho Yapılacaklar
Parklar ve Bahçeler
Bokong Tabiatı
Bokong ziyaretçi merkezi, çeşitli kısa yürüyüşler ve Ts'ehlanyane Milli Parkı için bir iyi, sağlam, iki-üç günlük zammı Lepaqoa Vadisi'nin muhteşem manzaraları ile, üç Lesotho Kuzey Parklar rezervlerinin belki de en dramatik ayarı vardır. Sakallı akbaba, kaya sığınakları ve valleyhead fens (sulak alanlar) burada özelliklerdir.

Parklar ve Bahçeler
Ts'ehlanyane Milli Parkı
Bu Lesotho Kuzey Parklar uygulanan milli park yerli orman Lesotho'nun tek standları dahil olmak üzere bir güzel, yüksek irtifa, sağlam vahşi 5600 hektarlık yama, korur. Bu küçümsenen ve pek az yer alabileceğiniz gibi yaklaşık olarak uzak tüm ondan ve yürüyüş için idealdir.

Yürüyüş ve Trekking
Yürüyüş
Malealea Lodge alanında zamları haritalar vardır ve dişli için paketi midilli sağlayabilir. Çarpıcı hedefleri şunlardır: Botso'ela Waterfall; Pitseng Gorge (altı saat dönüş, mayo getirmek); Pitseng Yaylası (iki saat dönüş) ve Makhaleng Nehri boyunca. Yürüyüşler çevresindeki köylerde ve San sanat sitelerine ziyaretleri dahil. Gecelik ve daha uzun jaunts da mümkündür.

Müzeler ve Galeriler
Masitise Cave House Museum
Beş kilometre batısında Quthing Muhterem David-Frédéric Ellenberger, Lesoto ilk misyonerler arasında bir İsviçre tarafından 1866 yılında San kaya barınak doğrudan inşa edilmiş eski bir misyonun ilginç bir parçasıdır. Yerel kültür ve tarihi üzerine ilginç görüntüler ile küçük bir müze var,.

Diğer
Liphofung Cave Kültürel Tarihi Sitesi
Sadece köyünden ötesinde 'Muela bazı San tablolar ve Taş Devri eserler ile bir mağara içeren bu küçük Lesotho Kuzey Parkı-yönetilen site için tabela turn-off. Kral Moshoeshoe Büyük Lesoto etrafında onun seyahatlerinizde burada durmuş söyleniyor. Bir kültür merkezi yararsızdır personel ve yerel el sanatları satan küçük bir dükkan ile, var.

Diğer
Basotho Pony Trekking Merkezi
Thaba-tseka yaklaşık 85km batısında, Tanrı üstüne Me geçmek Yardım Basotho Pony Trekking Merkezi olduğunu. Oldukça no-fırfırlar ve diğer midilli trekking yerlere oranla deneyim-it-yourself, ancak Maseru en kolay ulaşılabilir biridir. BulunuyorDoğal Merkezi
Thaba-Bosiu
Thaba-Bosiu 1824 yılında ilk yer işgal Moshoeshoe Büyük İskender'in andıran dağ kalesi. Buradan iyi görünümler surları, Moshoeshoe mezarı ve özgün yerleşim parçalarının kalıntıları ile birlikte Qiloane doruk (Basotho şapka için ilham) olanlar yer alır.

Doğal Merkezi
Ha Kome Cave Houses
Ha Kome mağara evlerin bir 21km TY bu alanda anomali ve Mateka köyüne birkaç kilometre vardır. Bu olağanüstü yaşadığı çamur konutlar pembe-turuncu kayalıklar içinde gizli bir kaya çıkıntısı altında sokuldu. Neden evler var biraz muğlak.

Müzeler ve Galeriler
Morija Museum & Archives
Bu küçük, kabul müze erken misyon ve bilimsel eserlerin gelen etnografik sergiler, arşivleri içerir. Stephen Gill, küratör kendisi de dâhil olmak üzere satış için kitap, mükemmel bir koleksiyonu var. Müze personeli (küçük bir ücret için) yakın dinozor ayak izleri için size rehberlik ve konaklama için sizi yönlendirecektir.

Çevredekiler & Köyleri
Malealea
Dağlar, vadiler ve kaya sığınakları gizli antik San tablolar ile gerçekten çarpıcı sahne, Malealea köyünde, set, Lesotho hazinelerinden biridir. Muhteşem manzara deneyimi için en iyi yolu, tepeler ve köyleri ile bir midilli yürüyüş almak ya da yürüyerek dolaşmak etmektir. Malealea uygun 'Kısaca Lesoto' olarak ilan edilir.

Diğer
Mohale Barajı
Etkileyici 145m yüksekliğinde, kaya dolgu Mohale Barajı Lesotho Highlands Su Projesi'nin ikinci aşaması olarak 2004 yılında tamamlanmıştır Senqunyane Nehri üzerinde inşa. Ötesinde göl ve büyük dağların hakim manzarası vardır. Sen kadar su Mohale ve Katse Barajları Arasındaki 32km için akabilmesi Mohale Tüneli gibi sürebilirsin.

Lokanta
Good Times Cafe
Lesotho en zengin, ünlü, genç ve güzel, lezzetli, derin (yerel bir çocuk Thoroghbred! Gibi) house müzik ve hamburger, sandviç, pizza ve kokteyller de dahil olmak üzere bir diner tarzı menü için küçük bir göçmen topluluğu ile burada toplamak. 1. kat teras peluş kanepeler ve büyük ekran televizyonlar spor yaparken büyük bar, krom ve ruh aydınlatma bir egzersizdir.

Güney Afrika
Lehaha Grill
Iyi giyimli akşam kalabalık için fantezi keten çıkarıyor yoğun bir sadık, Lehaha biraz overpriced ama hizmet Maseru için iyidir, ve ızgara yağsız ve lezzetli. Hiçbir takım elbise ise, Çin gıda genellikle sağ yanındaki kapı Sun'ın ikinci restoranında akşamları servis edilir, ve onun öğle yemeği açık büfe maliyeti M95-sen-yiyebilir.


 

 

Lesotho Nerededir Google Mapsta Lesotho


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Lesotho Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Lesotho gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Lesotho tanıtım videosu,Lesotho görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Lesotho tanıtım filmini izleyin

Lesotho Uçak Bileti Al

Lesotho Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Lesotho Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Lesotho Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Lesotho Uçak Bileti Al »Lesotho Uçak Seferleri » Lesotho Uçak Bilet Fiyatı »Lesotho Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Lesotho Uçak Bileti Al   » Lesotho Uçak Seferleri   » Lesotho Uçak Bilet Fiyatı   » Lesotho Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+