Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Küba Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmiz İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Küba Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmiz İZLE-VİDEO

Küba Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Tanıtımı Küba
Bir zaman tüneli içinde sıkışıp, Küba yoksul adamın paltosunun bir prens gibi. Bazen perişan cephe gerisinde, altın tozu oyalanıyor.
Küfleniyor İhtişam
Geliş salonunda bir afiş olması gerektiğini Havana havaalanında okur ', önyargılarını terk buraya girin ey.' , Çapraşık şaşırmış ve hayran, şok için kendinizi hazırlayın. Küba hiçbir tarihsel emsaller ile bir ülkedir: ekonomik durumu kötü, ama kültürel açıdan zengin, gözle görülür küf, ancak mimari görkemli, çıldırtan, ama aynı zamanda garip canlandırıcı. Ülkenin bir kitap olsaydı, James Joyce'un Ulysses olacaktı; seri yanlış kavramak zor katmanlı, ama - her şeyden - bir klasik.

Tarihsel Miras
Yarım arasındaki Yüzer ABD'nin güney kuzey ve Latin Amerika, Küba uzun bir liberal Fransız, Jamaikalı Afrika, Amerika, ile renklendirilmiş eski İspanyol sömürgesi ve yerli TAINO etkiler olarak, Yine uyuyor nerede çalışmak için mücadele etti Hiçbir tarihsel mirasının genişliği var inkar ediyor. Castro 1960'larda ekonomik kalkınma üzerindeki pause düğmesine basıldığında, o yanlışlıkla birçok nesli tükenmekte olan gelenekleri kurtardı. Altyapı acı olsa da, önemli tarihi yadigarı - kale, saray, otel ve sömürge kasaba - kalmıştır. Daha da iyisi, çoğu sadakatle restore edilme sürecindedir.

Doğuştan Müzikalite
En çok ziyaretçi Havana gelmesi ve bazı gri komünist distopya, değil bulmak için sürpriz olan, ama müzik her kapı ve hatta sertleştirilmiş cynics yayılan bir çılgınca coşkulu yer entrika ve romantizm tarafından tuzağa edilmektedir. Ritimleri ve melodiler Afrika, Avrupa ve Karayip kültürlerinin bu pota içinde her yerde vardır. Operada ve bale onları Tanık, köşe barda ya da bir santeria tören hipnotik davul aracılığıyla, onlar Havana'nın müzikal sokaklarda aylak aylak olarak trombon Set onun arpejlerini pratik, ya da insanların ritmik yürüyüşü de sahip.

İnsanlar tanışın
Küba hayatta olduğu başlı başına bir mucizedir. Hala plajları, koyları, dağları, rom, müzik, ve inanılmayacak yemyeşil manzara ile dünyanın dört bir yanından gezginler büyülemek ki daha büyük bir başarıdır. Kurtulanlar ve doğaçlamacılar, şairler ve hayalperestler, alaycılar ve bilgelerin: tuşu Kübalıların kendileri yatıyor. Bu altyapı çöktü canlı olarak ülkeyi tutmuş insanlar, ve Küba o büyüleyici, şaşırtıcı, paradoksal bir ulus olmaya devam etmesini sağlamıştır kim de onlardır.

Ben Küba Aşk Neden
Brendan Sainsbury, Yazar

Ben Küba düşündüğümüz zaman, ben her zaman bir aradan sonra geri Havana benim ilk gece düşünüyorum; yoğun atmosferik sokakları, hayatımızın anlık açık yaşamış, ve hatasız kokular: tropikal papaya yaprak tütün, petrol ve küf ile karışık halı. Bir yasak meyve, ziyaret ancak birçok kez, yeterli tüm sorularınıza cevap asla, kafa kaşıma çelişkilerin karmaşık bir ülke çünkü Küba seviyorum. En önemlisi ben onun müzikalite, onun sağlam kültürünü, harika korunmuş tarihini, ve size bir dakika boşa çıkarmak ve beklenmedik size sonraki ilham gerçeğini seviyorum.

Bizim yazarlar hakkında daha fazla bilgi için, bkz: P000.

Küba'da Yapılacak Şeyler

Çevredekiler & Köyleri
Malecón
Malecón, Havana'nın andıran 8km-uzun deniz sürücü şehrin en duygulu ve özünde Küba caddelerinden biridir.


Abideler
Comandancia de la Plata
Bu öncü kamp Sierra Maestra kaçak bir yıl sonra 1958 yılında Fidel Castro tarafından kurulmuştur kalın bulut orman ortasında mazgallı bir dağ sırtı tepesi. Iyi kamufle ve uzaktan, isyancı HQ onun erişilememesi için seçilmiş ve de amacına sunulduğu - Batista'nın askerleri asla bulunamadı.


Askeri
Fortaleza de San Carlos de La Cabana
Bu 18. yüzyıl dev şehrin savunma bir zayıflık doldurmak için Havana limanın doğu tarafında uzun, maruz sırtlarında 1763 ve 1774 yılları arasında inşa edilmiştir. 1762 yılında İngilizler bu stratejik önem sırtın kontrolünü kazanarak Havana almıştı ve onlar acımasızca sunulması halinde kenti kabuklu burada oldu.


Askeri
Castillo de San Pedro de la Roca del Morro
Bir UNESCO Dünya Mirası Alanı 1997 yılından bu yana, San Pedro kale Santiago liman, şehrin 10 km güneybatısındaki girişinde bir 60m-yükseklikteki bir tepe üstünde impregnably oturur. Üst terasta muazzam manzarası kadifemsi Sierra Maestra tarafından desteklenen Santiago'nun kıyı şeridi vahşi batı şeridinde alır.


Çevredekiler & Köyleri
Calle Mercaderes
Arnavut kaldırımlı, araba-ücretsiz Calle Mercaderes (Merchant Street) yoğun Şehir Tarihçi Ofisi tarafından restore ve görkemli 18. yüzyıl yüksek su işareti neredeyse tam bir kopyasıdır olmuştur. Müzeler, dükkanlar ve restoranlar ile serpiştirilmiş bazı gerçek hayat böyle ev annelik ve dikişçilik kooperatif gibi sosyal projeler, çalışıyoruz.


Müzeler ve Galeriler
Museo Finca el Abra
Genç José Martí önce İspanya'ya sınırdışı etmek, bu çiftlikte sürgün dokuz hafta geçirmek için, 17 Ekim 1870 tarihinde Finca el Abra geldi. Legend Devrimci annesi o Martí ölümünden giydi bir halka içine burada giydi pranga sahte o var.
Mimari
Presidio Modelo
Adanın en etkileyici henüz karartıcı görüş hoşgeldiniz. Reparto Chacón, Nueva Gerona 5km doğusunda yakınında yer alan bu çarpıcı cezaevi Gerardo Machado baskıcı rejimi sırasında, 1926 ile 1931 yılları arasında inşa edilmiştir.


Müzeler ve Galeriler
Cuartel Moncada
Santiago'nun ünlü Moncada Kışlası, 1938 yılında tamamlanan görkemli crenallated bina, şimdi tarihin en büyük başarısız putsches biri ile eş anlamlıdır. Sonra az bilinen Fidel Castro önderliğindeki 100'den fazla devrimciler sonra Küba'nın ikinci en önemli askeri garnizon ne de Batista'nın askerlerinin baskın sırasında Moncada, 26 Temmuz 1953 tarihinde ölümsüzlük kazanmıştır.


Müzeler ve Galeriler
Museo Nacional de Bellas Artes
Küba büyük bir sanat kültürü vardır ve bu dual site müzede Yunan seramik Küba pop sanat için her şeyi inceleyen bir gün geçirebilirsiniz. Inanılmaz eklektik Centro Asturianas (kendi başına bir sanat eseri) içinde düzenlenmiş, Museo Nacional de Bellas Artes (Arte Universal) üç ayrı katlarda günümüze M.Ö. 500 uluslararası sanatı sergiliyor.


Dini
Catedral de Nuestra Senora de la Asuncion
Santiago'nun en önemli kilise içinde ve dışında hem de çarpıcı. Korsan baskınları, depremler ve tehlikeli mimarlar bir dizi en az üç önceki incarnations ödenen koymak olsa da, 1520 yılında kentin kuruluşundan beri bu sitede bir katedral olmuştur.


Plajlar, Adaları ve Limanları
Cayo Jutías
Pinar del Rio'nun en keşfedilen 'keşfedilmemiş' plaj Cayo Jutías, kısa pedraplén (geçit) yaklaşık 65km kuzeybatısında Viñales yer alan ve anakaraya bağlanan küçük bir mangrov kaplı tuşunun kuzey kıyılarını süslüyordu kum 3km uzun battaniyesi . Cayo en huzur kalıcı konaklama eksikliği sayesinde.


Müzeler ve Galeriler
Museo de Batalla de Fikirler
Cardenas'ın üç müzeden yeni gelişmiş grafik ile doludur ABD-Küba ilişkilerinin, tarihinin iyi tasarlanmış ve organize bir bakış sunuyor.


Müzeler ve Galeriler
Museo Histórico la Demajagua
Bu bir çığlık ile başladı. On kilometre güneyinde Manzanillo Grito de Yara ve sonraki azat kulların 10 Ekim 1868 tarihinde, Küba'nın bağımsızlık savaşlarının açılış işaretli Carlos Manuel de Céspedes'in, şeker gayrimenkulün hareketli manzara. Cespedes'in Küba'nın (daha sonra gayri resmi) bağımsızlığını ilan tolled küçük bir müze ve Demajagua çan var.
 

Küba Nerededir Google Mapsta Küba


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Küba Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Küba gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Küba tanıtım videosu,Küba görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Küba tanıtım filmini izleyin

Küba Uçak Bileti Al

Küba Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Küba Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmiz İZLE-VİDEO Haberi Oku, Küba Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmiz İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Küba Uçak Bileti Al »Küba Uçak Seferleri » Küba Uçak Bilet Fiyatı »Küba Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Küba Uçak Bileti Al   » Küba Uçak Seferleri   » Küba Uçak Bilet Fiyatı   » Küba Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+