Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kuzey Kore Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kuzey Kore Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Kuzey Kore Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kuveyt Tanıtımı
Kuveyt, dünyanın en eski ve en çok itiraz köşelerinden birinin beşiği, iyi bir şehir devleti olarak tanımlanmaktadır. Gelişen sermaye, Kuveyt , bir mıknatıs gibidir: gerçekten de yüzyıllar boyunca, bir deniz esintisi ve kuraklık yinelenen bir kaçış arayışı içinde, Arap içeriden bedevi insanları çekmektedir. Bugün metropol çöl ovaları bir ülkede hala bir vaha, ancak kültürel ve sefaya düşkün tür oldukça fazla. Mükemmel müzeler, penye plajları ve abartılı restoranlar ile süslü bir corniche; modern alışveriş kompleksleri ve marinalar ve yeni plaj tatil uzun ve tembel inziva işaretlemek Kuveyt deneyim. Batı Kuwait City maalesef Irak askerlerinin Körfez Savaşı sırasında çekildi orada gerçekleşti şiddet için ünlü Al-Jahara vardır.

Biri gösterişli bir bina projesi ve başka arasında, Irak işgali görmezden neredeyse mümkün - neredeyse, ama oldukça. On yıl geçti, ama Kuveytliler yine yıkıcı deneyimlerinden acısıyla ve (işgali adanmış otel etrafında yüksek güvenlik ve müzeler) birçok görünür savaşın hatırlatmalar vardır. Bunun gibi, Kuveyt ve kuzey komşuları arasında çok az göstermelik husumet olduğunu bulmak için şaşırtıcı.

Dış Kuwait City birkaç turistik sahil boyunca noktalı tatil dışında vardır. Tarihsel adanın turizm gelişimi Failaka planlama aşamasında hala, düz çöl ovalar petrol kazı üzerinden verilir ve Mutla Ridge dışında, birkaç farklı coğrafi özellikleri vardır. O dedi, her zaman sabır ve ayrıntı için göz bir bit, bir çölde görmek için bir şey var, bu ritüel kamp sefer geldiğinde, Kuveytli insanların hem bol olması gibi görünüyor.


Kuveyt Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Tareq Recep Müzesi
Büyük bir villanın bodrum katında yer alan bu zarif etnografik müze cevapsız olmamalı. Bu eserlerin Kuveyt'in ilk bakanı ve onun İngiliz eşi tarafından İslam sanatının özel bir koleksiyon olarak toplandı.


Piyasalar ve Çarşılar
Souq
Kökeni Doğru, Kuveyt şehir merkezinde karmaşık, hareketli ve kıvrık zafer tüm eski souq korudu.


Müzeler ve Galeriler
Bilimsel Merkezi
Corniche üzerinde ince, yelken şeklindeki binada, Bilimsel Merkezi'nin büyüleyici akvaryum Ortadoğu'da en büyüğüdür. Eşsiz intertidal ekran, dalgalar göz hizasında yıkanarak ile, siyah benekli Sweetlips ve ustaca çamur zıpzıpı sürüleriyle ev sahipliği yapmaktadır. Ama 3 dev örümcek yengeçler ile ekran (en muhteşem parçası.


Deniz ürünleri
Al-Boom
Bir teknenin gövde yer, bu yaratıcı restoran bu sadece herhangi bir eski tekne değil özellikle, bazı yenerek alır: Bu 1979 yılında Culicut, Hindistan'da inşa Hacmuhammedi II, olduğunu. Hiç (Hacmuhammedi I, 1915) inşa edilmiş en büyük dhow bir kopya, o tik ahşap ve bakır 2,5 ton oluşturmak için üç yıl sürdü, ve el yapımı demir çivi 8.8 ton ile tamamlanmıştır.


Abideler
Kuveyt Kuleleri
Kuveyt'in en ünlü işareti, Kuveyt Kuleleri, onların ayırt edici mavi-yeşil 'pul' ile, deniz ve göze kentin umudu için görülmeye değer. İsveçli mimarlık firması tarafından tasarlanan ve 1979 yılında açılan, üç kule büyük 187m yüksekliğe kadar yükselir, ve bir iki-seviyeli döner gözlem terası, hediyelik eşya dükkanı ve kafe evler.


Türk
Çarşısı Marbarakia
Şehrin göbeğinde için bir fikir almak için en iyi yollarından biri Eğer sipariş yarı yayalara Abdullah el-Salem St üzerinde eski souq batı kenarında mayınları rahat tablolardan birinde bir sandalye çekmek olduğunu kebaplar, yeşil yapraklar, turşu, Humus ve Arapça ekmek cömert bir yardım et garnitür için geldi.Müzeler ve Galeriler
National Museum Complex
Kuveyt gurur kez, Ulusal Müze eski kendini bir gölge kalır. Müze, Al-Sabah toplama merkezinde, dünyada İslam sanatının en önemli koleksiyonlarından biri oldu. Irak işgali sırasında, ancak, sergi salonları, sistematik, yağmalanmış hasarlı veya yangına için kuruldu.

Müzeler ve Galeriler
Al-Haşimi Deniz Müzesi
Vikingler Ortadoğu'ya yapılan kanıtı için, tek model olanları da olsa, bu büyük ölçekli model dhows etkileyici koleksiyonu ile bu müzeyi ziyaret değer. Bir roman dükkanı 21-parça düğüm panoları satıyor ve Gipsy Moth barometre ve sextants gibi diğer deniz hediyelik eşya, fenerler arasında. Hatta bir kol ile eksik kendi Nelson heykelcik, satın alabilirsiniz.

Müzeler ve Galeriler
Maritime Museum
Kuveyt denizcilik mirasının içine mükemmel bir fikir veren bu yeni müzenin girişinde üç muhteşem dhows ile süslenmiştir. Bu gibi Dhows ve boons susuz sakinleri bir düzenli kar yapma, kupkuru şehir Basra yakınlarında Şattülarap suyolu su getirdi.

Müzeler ve Galeriler
Milli İşleri Kuveyt House: Memorial Museum
Bu yenilikçi müze Irak işgalinin dehşetini kapsüller ve Kuveytli vatandaşlar, Kuveyt askeri ve müttefikleri Saddam güçlerini geri püskürtmek için yapılan fedakarlıklar onurlandırıyor. Sergiler İngilizce bir ses kaydı ile zaman içinde ışıklı kentin iyi hazırlanmış modelleri kümesi içermektedir.

Mimari
Arap Sandığı Binası
Rahat arayan, etkileyici Arap Fonu Binası kesinlikle açık olmasa da, son derece güzel bir oda bir ev sahibi ile, erişim kazanma sorun değer. Randevu talep ve binanın içini görmek isteyen ve çalışanlarından biri tarafından bir rehberli tur verilen olacağım açıklamak için ilk çağrı.

Doğa ve Yaban Hayatı
Akvaryum
Corniche üzerinde ince, yelken şeklindeki binada, büyüleyici akvaryum Ortadoğu'da en büyüğüdür. Memnuniyet bir işareti, belki de kaplumbağaları komşu eko-ekranda, dikenleri rağmen, kirpi dostum, tembel timsahların arkasında levrek, ve hatta akvaryumun muhafızları Arapça aşk şarkıları uğultu almış.

Mimari
Beit Dickson
Mavi trim ile mütevazı, beyaz bina, Beit Dickson eski İngiliz siyasi ajanı Albay Harold Dickson ve eşi sevgi ve Kuveyt katkısı evin içinde çeşitli arşivlerinde belgelenen Violet ev oldu. Freya Stark evde Mart 1937 çoğunu geçirdiği ve o Kuveyt hayran iken, o bir 'büyük çirkin kutu' olarak evini tarif.


 

Kuzey Kore Nerededir Google Mapsta Kuzey Kore


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kuzey Kore Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kuzey Kore gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kuzey Kore tanıtım videosu,Kuzey Kore görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kuzey Kore tanıtım filmini izleyin

Kuzey Kore Uçak Bileti Al

Kuzey Kore Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZKuzey Kore Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kuzey Kore Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kuzey Kore Uçak Bileti Al »Kuzey Kore Uçak Seferleri » Kuzey Kore Uçak Bilet Fiyatı »Kuzey Kore Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kuzey Kore Uçak Bileti Al   » Kuzey Kore Uçak Seferleri   » Kuzey Kore Uçak Bilet Fiyatı   » Kuzey Kore Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+