Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kosova Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kosova Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Kosova Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kosova'yı Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı bölgelerde zorunlu olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Herkes yeni doğan seviyor ve Kosova'nın bağımsızlığını ilan 2008 yılından bu yana, 'Yenidoğan' yazım büyük harfler döşemenin bir bölümü süslemekte var Priştine . BM'nin güvenli ofisleri ve her yerde Avrupa giyim mağazaları içeren bir alışveriş merkezi ve beton anıt ufalanan bir skyclawing arasındaki yeri, her şeyi anlatıyor. Kosova'nın kendi ayakları bulgudur. Uluslararası kuruluşlardan personel ileri sürmek için kendi koltuk alıyor yetenekli Kosovalılar gibi, Priştine'nin restoranlar, kafeler ve barlar glam.

Onun geçmiş barbulları kaçırmak imkansız: yollar olanların gravürler içeren anıtları ile noktalı olan 1999 yılında öldürüldü . Kosova'nın modern mimari standouts tüm yanlış nedenlerle öne olabilir, ancak yeniden ülke tarzı yoksun, o birkaç saat daha hiç fazla, fırsat ve 13. yüzyıl Sırp manastırları, yürüyüş, dağ destekli kasabalar için yapar 'başkenti sürücü.

Kosova'da Yapılacak Şeyler
İlk Tercihi
Gurme
Tiffany
(Personelinin İngilizce hatalı olmasa da) burada sözlü menü biraz kafa karıştırıcı olabilir, ama çok Priştine'deki yabancı topluluğu tarafından ödüllendirildiği bu parlak yerde bulunabilir hiçbir sorun yok bunun dışında. Enjoy günün ızgara (o gün taze ne olursa olsun), özel, güzel mevsim sebze ve güneş benekli terasında fırında pişmiş ekmek pişirilir.

Dini
İpek ve Patrikliği
Bu kilise ve manastır Sırp Ortodoks bir dilim vardır.
Dilde Bayan Dobrilla sizi gezdirmek mümkün olabilir.
NATO'nun Kosova Gücü (KFOR) tarafından korunuyor ve ziyaret süresince pasaport teslim etmek gerekir.

Uluslararası
Home Bar & Restaurant
2001 karanlık günlerinden beri burada yapılmış olması, bu yakın Priştine bir ex-pat kuruma vardır ve dağınık meraklı ve antikalar ile, son derece rahat ve samimi olmak, adını kadar yaşar.
Menü uluslararası ve eklektik ve en gezginler hayal olacak tam olarak ne sunuyor: Bahar rulolar, Humus, köri, sarar, hamburger ve hatta fajitas.

Macera
Rugova Deneyimi
Bu mükemmel, yerel olarak çalışan şirket yürüyüşçü ve kültürel turistler için Rugova bölgeyi savunuyor.
Bu, dağ köylerinde aile yanında düzenlemektedir çok iyi trekking turları çalışır, büyük yerel erişime sahiptir ve İngilizce konuşan rehberler ile çalışır.
Onun yararlı ofis haritalar ve Peja yerel yürüyüş fırsatları hakkında bilgi bol vardır.

Dini
Camiler
Kosova Müzesi önü 15. yüzyıl Carshi Camii'dir.
Yakın, Sultan Mehmet Fatih Camii ('Büyük Cami') 1461 civarında adaşı tarafından inşa edilmiş, Avusturya-Macaristan döneminde bir Katolik kiliseye dönüştürülmüş ve İkinci Dünya Savaşı sırasında tekrar yenilenmiştir.
Jashar Paşa Camii Türk barok stili örneklemek canlı iç mekanlara sahiptir.

Müzeler ve Galeriler
Kosova Müzesi
Antika Sırbistan'dan döndü için yazılı savunma ziyaretçileri selamlıyor; Beklerken, zemin katta (biz ziyaret Kosova için Amerika'nın desteğini kutluyor) üst katta, modern sergiler ve narin 6000 yaşındaki heykelleri görüyorum.
Bu araştırma sırasında tam bir yenileme için kapatıldı.Gurme
Ortam
Nehir tarafından cliffside ve eski şehir manzarası aşağı basamaklı bir şelale tarafından Prizren'de en güzel yere kadar, bu romantik bir akşam yemeği ya da serseri için gelmek için bir yerdir. Menü Paşa hamburger, biftek, deniz ve şartname için pişmiş günün yakalamak içerir.

Uluslararası
NomNom
Sadece ana caddesi, bu modern iki katlı bir bar ve restoran akıllı yerli ve yabancı kalabalığa hitap. Bu çok büyük bir yaz terası ve kapalı oturma bol vardır. Menü pizza, makarna, salata, ızgara ve hamburger sunuyor. Ne yazık ki yer'ın genel tarzı korkunç muzak tarafından tehlikeye düşer.

Mimari
Kosova bağımsızlık Evi
Stadyumun karşısında bu küçük evin eski başkanı İbrahim Rugova ve Kosova'nın yeni bağımsızlık hareketi için ayrılmıştır. İngilizce konuşan kılavuzları dünya liderleri ile Rugova'nın toplantıların video görüntüleri de dahil olmak üzere, küçük ekranın etrafında size gösterecektir.

Uluslararası
De Rada Brasserie
Doğru bir uluslararası müşterilerine kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri erken kadar hizmet şehrin kalbinde akıllı ve atmosferik bir yer. Menü İtalyan doğru eğilir, ancak bol seçenek var. Sokakta Hava iyi bir tablo dışında tut.

İtalyan
Osteria Basilico
Bu akıllı bir yer Priştine'nin en güvenilir bir İtalyan restoranı var. Güzel bir teras ve bölgesel klasikleri bol yanı sıra biraz daha yaratıcı yemekler de dahil olmak üzere geniş çaplı bir menü, keyfini şık bir iç var.

Gurme
Arasta
Bir konuma ve büyük açık oturma ile nehir üzerinde, bu geleneksel tarzı taverna da bir akşam yemeği için rahat bir iç mekan mükemmel sahiptir. Menü et ızgara taze balık, pizza ve makarna için çalışır.

Gurme
Pishat
Burada genellikle Arnavut mutfağı, ama tüm alanı üzerinde duman duran, fug değil sadece bulunuyor. Buna rağmen, bu büyük ölçüde yerel kalabalık ile Arnavut yemekleri tatmak için mükemmel bir mekandır. 

Kosova Nerededir Google Mapsta Kosova


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kosova Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kosova gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kosova tanıtım videosu,Kosova görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kosova tanıtım filmini izleyin

Kosova Uçak Bileti Al

Kosova Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZKosova Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kosova Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kosova Uçak Bileti Al »Kosova Uçak Seferleri » Kosova Uçak Bilet Fiyatı »Kosova Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kosova Uçak Bileti Al   » Kosova Uçak Seferleri   » Kosova Uçak Bilet Fiyatı   » Kosova Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+