Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Papua Yeni Gine Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Papua Yeni Gine Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Papua Yeni Gine Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Papua Yeni Gine Tanıtımı
PNG Seyahat zor olabilir. Eğer büyük bilinmeyene adım gibi hemen hemen hiçbir turizm altyapısı ve kitaplarda ve web sitelerinde mevcut sınırlı bilgi ile, hissediyorum. Seyahat edenler bu ülkenin çok zorlayıcı buluyorum tam olarak neden Ama bu. Hiçbir şey turistler için yapmacık ve her deneyim otantik - hatta ana ada Bougainville'de bir ölçüde DIY seyahat deneyimi. Çarpıcı doğal güzellikleri ve sayısız karmaşık kültürler bazı gerçekten perçinleme ve yaşamı onaylayan deneyimler sunuyoruz. Hangi Yeni Gine adası, Papua Yeni Gine doğu parçası, gibi büyük tek-dokuzuncu Avustralya , henüz gibi birçok memeli türleri vardır, ve kuşlar ve kurbağalar fazla çeşit. PNG olan Avustralya 'nin biyolojik ayna-dünya. Her iki yerde on milyonlarca yıl geriye giden bir ortak geçmişi paylaşan, ancak Avustralya düz ve PNG ıslak ve dağlık hale gelirken, kurudu. Sonuç olarak, ovalar boyunca bağlı Avustralyalı kanguru, PNG onlar Rainforest gölgelik tırmanmaya iken.

Eğer (kasaba kafa nereye PNG büyüleyici kabile kültürleri bir bakış için, Highlands olan Tari ise, geleneksel Huli wigmen görmek için iyi bir yerdir) Merkez, Oro ve Milne Bay İller muhteşem resifleri ve tarihi savaş sitelere ev sahipliği yapıyor - Ülkenin önde gelen cazibe dahil Kokoda Parça . Ayrıca bu doğu illerinde bir parçası, ve kadar sapa olarak alabilirsiniz hakkında, D'Entrecasteaux Adaları jungly ve tamamen gelişmemiş, zaman unuttum arazi, dağlık gibidir. Cesur başkenti Port Moresby , diğer taraftan, büyük ve yayılan ve onun deri altına almak ve kötü basın geçmiş görmek kadar hatta biraz korkutucu.

PNG dünyanın megadiverse bölgelerinden biri olduğunu ve onun topografya çeşitliliği borçludur. Dağlık arazi iki açıdan çeşitlilik ortaya çıkarmıştır: daha yüksek gitmek gibi herhangi bir dağ aralığında farklı türler bulacaksınız süre izole dağ, sık sık ev eşsiz fauna ve başka hiçbir yerde bulunmayan bitki örtüsü vardır. Ovalarda olan ağaçlar Güneydoğu Asya'nın olanlardan farklı değildir ormanlarda bulunmaktadır. Oysa hayvanlar genellikle şaşırtıcı farklı - cassowaries yerine tapirler ve yerine maymun keseli cuscus.

Hayvan yaşamının büyük çeşitlilik, deniz seviyesinden 1500m civarında gerçekleşir. Bu ormanlarda bulunan keseli birçok ataları türetilmiş Avustralya'da yaklaşık beş milyon yıl önce. Olarak Avustralya kurumuş o kıtasından kayboldu, ama onlar çok farklı fauna üreten, Yeni Gine'de gelişmek ve gelişmeye devam etmiştir. Cennet ve Bowerbirds kuşları da var bol ve orman eski Gondwana ormanlarının tipik birçok ağaçlar vardır. Daha yüksek gitmek gibi ormanlar Mossier ve hava soğuk olsun. Deniz seviyesinden 3000m ulaşmıştır zaman ormanlar bodur ve epiphytes içinde çelenklemiş. Bu elfin ormanlık olarak bilinen oluşum, ve içinde bir çok parlak honeyeaters, yerli kemirgenler ve bu dev uzun gagalı Echidna'nın gibi tarih öncesi bazı benzersiz emanetler, bulur. Elfin ormanlık yukarıda ağaçlar dışarı bırakın, ve wallabies ve küçük kuşlar, dağ robin gibi, sık sık görülebileceği Alp otlak ve herbfield bir harikalar diyarı, hakimdir. Bir kar düşebilir yer ve sabah nereye buz kat su birikintileri olduğunu.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

14 gün içinde ünlü Kokoda Parça trek
... zaman için itti iseniz ya da sadece 10 bunu

Papua Yeni Gine Yapılacak Şeyler

Parklar ve Bahçeler
Ulusal Botanik Bahçeleri
Waigani Dr kuzey ucunda, sadece Papua Yeni Gine Üniversitesi ötesinde, Ulusal Botanik Bahçeleri aksi halde cansız şehirde sakin ve güzellik bir ada vardır.


Müzeler ve Galeriler
National Museum
Sadece Meclis Haus ötesinde müzede tüm sergiler, ince bir toz filmin altında oturup. Ama mutlu PNG coğrafyasını, fauna, kültür, etnografya ve tarih kapağı görüntüler bakarak bir saat ya da öylesine geçirebilirsiniz.


Çin
Bunga Raya Restaurant
Lae en popüler restoranlarından biri, Bunga Raya Çin ve Malay tavada klasiklerinin büyük bir seçim için gelen sadık bir kalabalık çizer. Öğle vakti özel özellikle iyi bir değer (K22 için K20) ve sağ sebzeler ve et pilav veya erişte ile servis lezzetli bir tepeleme ile görüşürüz.


Kafe
Banz Kofi
Expat topluluk dışarı sarkar nerede merak ediyorsanız, bunları kahve yudumlarken ve bu uber şık kafede cheesecake kemiren bulacaksınız. Bu terminalini değil ama havaalanı yakınında tersi Avis - sadece taş duvar ile metal kapıları çalın ve birisi sizi içeri olacak


Çin
Mandarin Restaurant
Kuş tersi, Mandarin gururlu ev ülkeyi yapacağını lezzetli, sebze-dolu yemekler sunmaktadır. Yemekler çeşitli boyutları servis ve paylaşılacak hazırlanır. Pilav veya erişte bir tarafı ile bir küçük tabak biri için yeterli.

Abideler
Avustralya Savaş Anıtı
Yakın zamanda devreye Avustralya Savaş Anıtı Milne Bay Savaşı ayrıntılı bir açıklaması vardır. Burada on 26 Ağustos, bir hizmet Milne Bay Savaşı başlangıcı anısına, her yıl var. 1942 yılında, 23:30 25 Ağustos'ta Japon İmparatorluk Ordusu Milne Körfezi istila başladı.



Tarihi
Ok Tedi Mine
Açık kesilmiş Ok Tedi madeni 1984 yılından bu yana, sadece Tabubil ötesinde, Mt Fubilan altın ve bakır elde edilmiştir. Bir süre için Güney Afrika dışında en büyük altın madeni olduğunu, ve sen, (zorunlu iki saatlik güvenlik kursu yapmış olan) ziyaret izin Ok Tedi Madencilik Limited (OTML) ikna eğer operasyonun büyük boy olmaz etkilemek için başarısız.

Sanat, Kültür ve Edebiyat
Haus Tambarans
Bir çarpıcı, öne eğilerek-haus tambaran, Port Moresby Parlamento Binası gibi modern binalarda yankılandı bir mimari tarzı ile birçok Maprik etrafında çok sayıda köy bulunmaktadır. Maprik haus tambarans ön cephesi parlak kahverengiler, ochres, beyazlar ve siyahlar içinde ve bazı durumlarda boyalı yüksek 30m ulaşır.

Yerel Festivaller ve Kültür
Mt Hagen göster
Bu Goroka Show'da kadar büyük değil, ama Mt Hagen Göster kesinlikle görmek gerekir. Ağustos ayının üçüncü hafta sonu, her yıl düzenlenen oluyor. Ucuz 'genel kabul' Eğer çevredeki bankalar sadece o kadar 11:00 Singsing gruplarına erişim ve izin vermez.

Karnavallar ve Fuarlar
Milamala Festivali
Eğer Milamala Festivali görmek için kapalı olan ve yükseltilmiş kaş, kusacak sırıtış ve patates hasat için olgun tam çizgisinde sözcük oyunları herhangi bir sayı ile karşılaşacaksınız olacak herhangi Çin'lininde söz.

Abideler
Buna ve Gona
Buna'ya ve Gona köyleri İkinci Dünya Savaşı sırasında Japon üsleri oldu ve savaşın en çarpismalarin bazı sahne vardı. Giropa Plantation, Buna Rd, bir Japon plak ülkenin ölü anıyor. Bazlar ne kalır En fazla büyümesi ile kaplı ve bir rehber nereye gitti ne işe gerekli olmasıdır.

Mimari
Parlamento Haus
Etkileyici Parlamentosu Haus resmen yandan Prens Charles ile 1984 yılında açıldı. Ekli, dairesel kafeterya binası Highland tasarım prensiplerini takip ederken ana bina, bir Maprik veya Sepik tarzı, haus tambaran tarzında olduğunu. Cephe açıkça PNG motifleri içeren bir mozaik ile oldukça çarpıcı.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
mezarlık
Bu M Bourgade, bir misyon işçi olarak çalışırken burada sıtmadan öldü Fransa'nın en I. Dünya Savaşı hava aslar, birinin mezar için son zamanlarda restore mezar ortasında mezarlık çevresinde alay değer. Daha sonra, ada keşifler için bir hükümet merkezi ve üssü haline geldi.

Papua Yeni Gine Nerededir Google Mapsta Papua Yeni Gine


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Papua Yeni Gine Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Papua Yeni Gine gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Papua Yeni Gine tanıtım videosu,Papua Yeni Gine görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Papua Yeni Gine tanıtım filmini izleyin

Papua Yeni Gine Uçak Bileti Al

Papua Yeni Gine Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Papua Yeni Gine Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Papua Yeni Gine Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Papua Yeni Gine Uçak Bileti Al »Papua Yeni Gine Uçak Seferleri » Papua Yeni Gine Uçak Bilet Fiyatı »Papua Yeni Gine Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Papua Yeni Gine Uçak Bileti Al   » Papua Yeni Gine Uçak Seferleri   » Papua Yeni Gine Uçak Bilet Fiyatı   » Papua Yeni Gine Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+