Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kongo Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kongo Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Kongo Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kongo Cumhuriyeti Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Kongo Cumhuriyeti'nin bazı bölgelerinde tüm seyahat karşı ve başkalarına gerekli olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Genellikle ile karıştırılmamalıdır Demokratik Kongo Cumhuriyeti (eski Zaire), resmen Kongo Cumhuriyeti olarak bilinen ve bazen Kongo-denir Kongo Nehri, Kongo (karşı tarafta Brazzaville bir dostça ve tamamen daha az tehditkâr bir versiyonunu sunar onun komşu yayılan.

Onun ova gorilleri ve vahşi şempanzeler (ülke dünya nüfusunun% 80'ini içerir) için not, Kongo yoğun yağmur ormanları ve olgunlaşmamış bir petrol endüstrisine ev sahipliği yapan dar 169km kıyı şeridinde karşı yan yana aşılmaz orman ile karakterizedir. Fransız-aromalı başkent dışındaki Brazzaville 13, 600 sq km Odzala National Park - -, turistik Pointe-Noire, beyaz su Kongo Nehri Rapids ve sörf plajları dahil birini Afrika 'nin en büyük ve en bilinen tropik ekosistemler.

Yaban Hayatı kenara, Kongo küçük turistik altyapısı ve en cesur gezginler ama tüm kapalı korkutuyorsun son altı yıllık sivil çatışma, çoğu yabancılara büyük ölçüde bilinmeyen bir miktar kalır. Ama ilerleme ve geçici olarak eski davaları ve anlaşmazlıklar barış için bir yol haritası ile - veya kalıcı - unutulmuş, değişim ufukta tantalizingly titriyor.

Kongo'nun büyük varlık Kongolu olduğunu. Müzisyenler, aşçılar, filozoflar ve masa futbol meraklıları, bu eski Fransız kolonisi insanlar şüphesiz en ilgi çekici ülke ihracatının biridir. Sıkıntı ve ziyaretçilerin hiç merak almamak, bu iyi bir gülmek için istekli bir ülkedir. Açık ve saygılı olun ve şakayı paylaşmaya davet edilebilir.

Kongo Cumhuriyeti Yapılacaklar

Vietnam
Restoran Otel Hippocampe
Mükemmel Otel Hippocampe açık-için-tüm restoran Cuma ve Cumartesi akşamları, onlar için herhangi bir orman bırakarak değer bir baharat şölen çok popüler Vietnam büfe koymak, ilahi Vietnam yemekleri servis ve.


Parklar ve Bahçeler
Parc National Nouabalé-Ndoki
Göller, Nehirler ve Şelaleler
Les Rapides
Kongo Nehri kötü alır nerede kentin eteklerinde Kongo Nehri üzerinde bu geniş ve güçlü Rapids vardır. Kültür Merkezi Français yanındaki Pont Djoué bir minibüs almak. Çoğu kişi yakındaki bar Sitede Touristique Les Rapides gelen Rapids gözlemlemek, ama iyi görüntüleme köprü sonra kumlu parça aşağı, diğer ucunda.

Fransız
Restoran Orchidée
Böyle confit de uydurma ve biftek ve cips gibi klasik Fransız yemekleri bu şık şehir merkezi yemek seçeneği can damarı vardır. Sen terasta veya içinde klimalı mutluluk dışarı yiyebilirsiniz.

Uluslararası
Mami Wata
'Mermaid' nehir kenarı konumu için bir kazanan, ve çoğunlukla İtalyan ve Fransız menü hayal kırıklığına uğratmayacak. Bu gurbetçilerin çok popüler ve CFA13, 500 için iyi bir üç ders öğle yemeği menüsü vardır.

Dini
Basilique Sainte-Anne
Bu modernist 1949 bina yerel inşaat teknikleri ile Batı mimari fikirler füzyon için bilinen Fransız mimar Roger Erell, parlak başarı oldu.Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Brazza Memorial
Şehir kurdu Pierre Savorgnan de Bistrosu, vücut, 2006 yılında Kongo döndü ve bu pırıl pırıl anıt defnedildi. Açılış saatleri biraz esnek!

Piyasalar ve Çarşılar
Marché Toplam
Bistrosu en büyük pazarı, Bacongo yılında, teknolojik harikalar Kongolu kumaş ve afrodizyak takılar tırtıllar ve maymunlar her şeyi satıyor.

Ulaşım ve Seyahat Hizmetleri
EC Hava
Bu yeni Kongolu havayolu Kongolu havacılıkta yeni standartlar oluşturmayı hedeflemektedir. Şu anda Paris yanı sıra Brazzaville ve Pointe-Noire arasında uçar.

Pastaneler ve Pastaneler
La Mandarine
Brazzaville en iyi espresso kahve servis ve etkileyici bir otantik kruvasan ve kek dizi yanı sıra pizza, hamburger ve meyve suları bol vardır.

Müzeler ve Galeriler
Ecole de Peinture de Poto-Poto
Belki de bir hatıra almak için en iyi yer ressamların bu dernek arasında; üyelerinin birçok Avrupa ve ABD'de sergilendi.

Ulaşım ve Seyahat Hizmetleri
Air Congo
Bazen Bistrosu gelen Ouesso için Brazzaville ve Pointe-Noire (tek yön CFA33, CFA40 000, 000) arasında sık sık uçar.

Piyasalar ve Çarşılar
Marché Touristique
Burada tüm schlock aracılığıyla elemek ve bazı iyi dokumalar ve tahta oymacılık bulacaksınız.
 

Kongo Nerededir Google Mapsta Kongo


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kongo Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kongo gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kongo tanıtım videosu,Kongo görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kongo tanıtım filmini izleyin

Kongo Uçak Bileti Al

Kongo Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ 

Kongo Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kongo Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kongo Uçak Bileti Al »Kongo Uçak Seferleri » Kongo Uçak Bilet Fiyatı »Kongo Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kongo Uçak Bileti Al   » Kongo Uçak Seferleri   » Kongo Uçak Bilet Fiyatı   » Kongo Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+