Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Komorlar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Komorlar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Komorlar Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Komorlar Tanıtımı
Gelişigüzel Hint Okyanusu dağılmış,, gizemli çirkin ve büyüleyici Komor adaları sadece bir süre için gezegenden düşüyorlar gittiğiniz yerde türüdür. Uzak geleneksel cennetleri ile birlikte yığılmayı kaldırıldı - Komorlar çok uzak, hatta uluslararası bir kaçak buradan dışarı gizlemeyi bilen - Otel, neon diskolar yayılan. Özellikle, ada Moheli , uykulu kasaba övünme Fomboni . Anjouan aslında herhangi bir gezgin belki toplayabildiği tüm klişeleşmiş beklentileri kadar yaşıyor, o kadar iyi cennet yapar, adaların zaten iyi görünümlü küme arasında güzel kardeşim - avuç içi, muz ve ylang-ylang ve esintisi kaynaklı karanfil kokusu.

Swahili kültür açısından zengin ve içtenlikle Müslüman, Komorlar büyüleyici sakinleri Arap tüccarlar, Farsça sultanlar, Afrikalı köleler ve Portekizli korsanlar bir efsanevi stok gelen. Dört geliştirilen adalar turkuaz denizi, beyaz kumlu plajları üzerinde rahatlatıcı dev yarasalar için uyanık yağmur ormanları ile yürüyüş için her şeyi sunuyoruz. Grande Comore , adaların en büyüğü, dünyanın en büyük aktif yanardağ, Mt Karthala sahiptir ki son köyleri dümdüz, 2005 yılında kapağı patladı. Sonrasında, olsa dağda muhteşem bir çöl manzara yarattı ve yürüme ve burada yürüyüş özellikle iyi oldu. Ayrıca Grande Comore , zamansız Moroni eski Arap yetenek ile sızma olduğunu. Mayotte , dört hala bir parçanın tek ada Fransa , ve bazı beyaz plajları bembeyaz aşk ederken, diğerleri biraz çok 'Fransız' bulmak .

Çünkü onların çılgın siyaset 'Cloud Darbesi-Darbesi' kara lakaplı, üç bağımsız adalar (dördüncü, Mayotte , hala bir parçası Fransa'da 1975 yılında bağımsızlığını kazandıktan bu yana neredeyse 20 darbeleri yaşadım! Aslında, bir Comorian başkan eğer şanslı silahlı adamlar bir kez daha kapısını çalıyor önce alınacak yaptığı resmi portre için zaman var. son on yılda ise, kavgacı tiff eğilimli bağımsız adaları aralarındaki farklılıkları bir kenara koymak ve ortak bayrağı altında uçmak için anlaştılar Union des Comores .

Komorlar tatil herkes için değildir; seyahat zamanlarda kıçına tekmeyi olacaktır. Ama sabır, tevazu ve esneklik dersleri öğretir. Her şey mora mora (yavaş yavaş) hareket eder ve turizm tesisleri peluş uzaktır vardır. İslam ve tüm gelenekleri, her yerde açıktır. Kadın tevazu göstermek ve örtbas beklenen ve alkol her iki cinsiyet için bir hayır-hayır vardır.

Mükemmel bir tatil senin fikrin bir gösteriş beldesinde bir kıt bikini rum punch içme, ve uzun, tembel gün hakkında daha fazla çay içerken ve halk ile siyaset konuşurken daha az ise, o zaman egzotik Komorlar bir safari muhtemelen olacak tür öngörülemeyen, palavracı macera size özlem oldum.

Komorlar Yapılacaklar
Dini
Nouvelle Mosquée de Vendredi
Cuma ibadet yanındaki noktasına muhteşem yeni camide Cuma gerçekleşir. Dualar arasında, caminin dışında adımlar şehrin erkeklerini, birçok geleneksel kanzu (uzun beyaz elbise) ve kofia giymiş için bir buluşma yeri olarak hizmet vermektedir. Içini görmek için, uygun, uzun pantolon giymiş ve önceden ayaklarınızı yıkadım, erkek olmak zorunda.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Arap Çeyrek
Liman ve Ancienne Mosquée de Vendredi (eski Cuma Cami) çevresindeki mahalle geri Swahili çağlardan kalma binalar ile kaplı dar sokakları ile bir kıvrık Medine olduğunu. Bu Zanzibar'ın Stone Town minyatür bir versiyonu andıran ve neredeyse gibi ilgi çekici bulunuyor. Birçok evin üzerinde bulunan oymalı Swahili kapılar için izleyin.

Doğal Merkezi
Mt Ntingui
Bu 1595m (5231ft) Mt Ntingui Anjouan'da en yüksek noktası normal bulut kaplı zirvesine kadar Lac Dzialandzé bir sert ve dik bir tırmanış var. Nadir Açık bir günde, bu adalar dört adalar manzarasına tanıyor.

 

Komorlar Nerededir Google Mapsta Komorlar


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Komorlar Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Komorlar gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Komorlar tanıtım videosu,Komorlar görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Komorlar tanıtım filmini izleyin

Komorlar Uçak Bileti Al

Komorlar Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Komorlar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Komorlar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Komorlar Uçak Bileti Al »Komorlar Uçak Seferleri » Komorlar Uçak Bilet Fiyatı »Komorlar Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Komorlar Uçak Bileti Al   » Komorlar Uçak Seferleri   » Komorlar Uçak Bilet Fiyatı   » Komorlar Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+