Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Güney Kıbrıs Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Güney Kıbrıs Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Güney Kıbrıs Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Avrupa Akdeniz sularında yüzen, ama kıyılarına doğru özlemle işaret Suriye , Türkiye ve Lübnan , Kıbrıs garip bir karışımıdır. Kültürel etkileri Batı Avrupa'da hakim olduğu, ancak, coğrafi yakınlık: amansız karışımıdır Asya ve Afrika'nın o Doğu'nun sadece bir ipucu daha verir. Uzun anakara tarafından gıptayla Yunanistan ve Türkiye , bu küçük ada kendi kesin ve aldatıcı bir karaktere sahiptir.

Eğer 'günah adası' (ya da 'eğlenceli') gibi vahşi hikayeler sayesinde bunu bilmek ister Agia Napa , turistik broşür, 'adaya işaret aşk gibi, ya da; sadece yarım olarak AB'ye girmiş ülke Afrodit ', Kıbrıs hem teyit ve klişe boşa. Kıbrıs parçaları 'ülkenin ruhunu sattı' ya da 'adaya büyük bir zenginlik getiren' ya var (konuştuğunuz kim bağlı) meraklı geliştiriciler tarafından istila edilmiştir. Gibi yerlerin turizm merkezlerinde ne olursa olsun gerçeği, Baf'ta , Agia Napa ya da Limasol (Limasol) Eğer tüm bir ılık gevşek asmak izin ıstakoz-kırmızı İngilizler ile güneşli, kavurucu Essex mahalleyi girdiyseniz gibi, hissedebilirsiniz yapabilirsiniz Foster'ın yedekte arasında. Merak şehirler dışında çekiyor ama eğer Akamas Yarımadası ve Karpaz (Kırpaşa) Yarımadası'nın Göksel altın plajları, küçük köyleri keşfedeceksiniz. Muhteşem Trodos ve yürümek Northcoast ve Morfou (Güzelyurt) ve narenciye bahçeleri kokusu nefes, ya da parıltılı ada manzaralı Ortaçağ kaleleri tırmanmaya. İlkbaharda adayı kapsayan kır çiçekleri denizden dolaşmak ve Kıbrıs nefesinizi alacak. Iyi bir yürüyüş ayakkabısı ile, çantanızda bir mayo ve bazı güneş, Eğer yıl boyunca unutmayacağım bir gezi olabilir.

Kıbrıs'ta Yapılacak Şeyler
Mimari
Apostolos Andreas Manastırı
İki kez bir yıl, 15 Ağustos ve 30 Kasım, Rumların coachloads Karpaz Yarımadası'nın ucuna yakın, Apostolos Andreas Manastırı uzun trek yapmak.

Mezarlıklar, Anıtlar ve Mezarları
Kral Mezarları
Kral Mezarları, Unesco Dünya Mirası sitesi, Baf 'ana cazibe olduğunu. İki kilometre kuzeyinde Kato Pafos, site Hellenistik ve Roma dönemlerinde, MS 3. yüzyıla M.Ö. 3. yüzyıldan itibaren Nea Pafos sakinleri tarafından kullanılan iyi korunmuş yeraltı mezarları ve odalarının bir dizi içerir. Adına rağmen, mezarlar aslında kraliyet tarafından kullanılmamıştır.

Müzeler ve Galeriler
Kıbrıs Müzesi
Bu adanın en ilginç müze ve Kıbrıs'taki arkeolojik buluntuların en iyi koleksiyona ev sahipliği. 1883 yılında inşa edilen orijinal bina, güzel belediye bahçelerinin karşısındadır. Bu Plateia Eleftherias batısında bir 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.
Güney Kıbrıs Uçak Seferleri
Kale, Saraylar & Köşkler
Kolossi Castle
Az bir kale ve daha bir müstahkem kule ev, Kolossi Kalesi aynı adı köyün üzüm bağları ve evlerin arasında incongruously tünemiş. Bu arazi üzerinde durdu bir komutanlığının de şarap ve işleme şeker kamışı üretimine başladı 13. yüzyılda St John Şövalyeleri, üstünlüğü ilginç bir hatırlatma.

Tarihi
Agia Triada Bazilikası
Sipahi (Agia Triada) küçük ve oldukça sinirli-out köy Dipkarpaz kendi kardeşleri gibi, siyasi şeye rağmen yarımada üzerinde hayata tenuously sarılmak, bazı 134 Karpaz Yunanlılar küçük bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. Köy de ev 5. yüzyıl civarında kalma Agia Triada şimdi harap Basilica mozaikler oldukça iyi korunmuş dizi olduğunu.

Kale, Saraylar & Köşkler
Antik Vuni
Sabah erken veya geç öğleden sonra Bakanlar, bu oldukça gerçeküstü sitesi bir gizem biraz. Başlangıçta binaların bir saray veya büyük kompleksi konut, geri 5. yüzyıla dayanıyor. Saray Perslere karşı İyon Yunanlılar tarafından başarısız isyan aşağıdaki Marion (bugünkü Polis) yanlısı İran kentin liderleri tarafından inşa edilmiştir.Kaplıcalar, Banyo & Hot Springs
Ömeriye Hammam
Cep telefonunu kapatın, üzerinde duş kap koymak ve Ömeriye Hamamı'nda rahatlatıcı bir güzel Türk hamamı için çırılçıplak aşağı şerit. Bu bina son zamanlarda restore edilmiş ve bir lüks, şık tasarım spor edildi.

Kale, Saraylar & Köşkler
Kantara Kalesi
Karpaz üzerinde iyi noktadan bu Lüzinyan gotik kale, Kıbrıs'ta üç biri değil. Kantara Kalesi, uzak doğu, yükseklik en düşük ve en iyi korunmuş. Sen yarımadanın her iki tarafında deniz görmek ve açık bir günde olabilir, Türkiye'de hatta Suriye sahil.
Güney Kıbrıs Uçak Bileti Al
Tarihi
Salamis
Bu Kıbrıs'ın en önemli ön-Hıristiyan bir şehir oldu, ve hala ülkenin en iyi arkeolojik site. Kolayca tamamen restore Roma amfi tiyatro, mermer banyoları ile spor salonu ve büyüleyici mozaiklerin kontrol dışarı, burada bir gün harcayabilirsiniz.

Müzeler ve Galeriler
Bizans Sanatı Müzesi
Makarios Kültür Vakfı kompleksi içinde yer alan bu müze, Kıbrıs'la ilgili simgeleri adanın en büyük koleksiyonuna sahiptir. 19. yüzyıllara 5. kalma müzede yaklaşık 220 adet vardır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Golden Beach (Nangomi Bay)
Golden Beach (Nangomi Bay) Karpaz gezisi tek amacı olabilir, o kadar büyüleyici. Beyaz kum tepeleri, plaj nazik eğrileri, deniz çok sakin ve net, size bırakmak istiyorum asla ve seni kim suçlayabilir ki? Hiçbir gelişme yok, bir yabani eşek tepelerde orada burada sıyrıklar ve gelir herkes aynı şeyin peşinde olduğunu: barış.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Zafer Burnu (Cape Apostolos Andreas)
Zafer Burnu (Cape Apostolos Andreas) ada uçları (ya da başlar) Kıbrıs'ın doğu ucuna makul bir toprak yol boyunca manastırdan başka bir 5km ve içine kapalı damla (ya da yükselir) denize. Sen Kleides (Keys) olarak topluca küçük kayalık adacıklar küme bakışları.

Diğer
Devekuşu Wonderland Theme Park
Bu tema parkı fantezi gıdıklamak olabilir. Avrupa'da ünlenen büyük devekuşu parkı (ve çiftlik) bulunuyor ve Lefkoşa'da dışında 25 dakika. Çocuklarınızın çok güçlü hızlı kuşlar ve yumurta hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek ve parkın oyun kullanabilirsiniz; bir gezi turu giriş ücretine dahildir.

Güney Kıbrıs Nerededir Google Mapsta Güney Kıbrıs


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Güney Kıbrıs Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Güney Kıbrıs gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Güney Kıbrıs tanıtım videosu,Güney Kıbrıs görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Güney Kıbrıs tanıtım filmini izleyin

Güney Kıbrıs Uçak Bileti Al

Güney Kıbrıs Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Güney Kıbrıs Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Güney Kıbrıs Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Güney Kıbrıs Uçak Bileti Al »Güney Kıbrıs Uçak Seferleri » Güney Kıbrıs Uçak Bilet Fiyatı »Güney Kıbrıs Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Güney Kıbrıs Uçak Bileti Al   » Güney Kıbrıs Uçak Seferleri   » Güney Kıbrıs Uçak Bilet Fiyatı   » Güney Kıbrıs Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+