Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kolombiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kolombiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Kolombiya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kolombiya Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office bazı bölgelerde zorunlu olmayan seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Kolombiya 'geri döndü. Sivil çatışma yıl sonra, Kolombiya ziyaret etmek artık güvenli ve gezginler onlar eksik oldum ne keşfediyorlar. Ülkenin çeşitliliği sizi şaşırtmaya olabilir. Gökdelenler ve gece kulüpleri ile modern şehirler? Kontrol edin. Muhteşem Karayip sahilleri? Kontrol edin. Jungle safari yürüyüşleri ve Amazon? Kontrol edin. Sömürge şehirler, arkeolojik kalıntılar, yüksek dağ yürüyüşü, whalewatching, kahve plantasyonları, tüplü dalış, sörf, liste uzayıp gidiyor.
 
Hiç merak Kolombiyalı yazar Gabriel García Márquez 'büyülü gerçekçilik' tarzı buradan çıktı - Kolombiya bir rüya kalite var. Burada sonsuza kadar havai güneş ekvator, en, bereketli toprak ayaklarınızın altında, her yöne ve rahat koyarak halk sıcaklığını kalp-durdurma manzaralar - Size zor bırakmak bulabilirsiniz.
 
Kolombiyalı kültürü, ülkenin hava gibi, yükseklik göre değişir. Kolombiya özü ve alpin şehirlerde dağlarda bulunan Bogota , Medellin ve Cali ve daha küçük şehirlerde Zona Cafetera . Bu ülkenin endüstriyel kalbi olduğunu. Coğrafi izolasyon dış etkilerden nispeten etkilenmemiş aksanı korumuştur; İspanyol burada hassas ve anlaşılması kolaydır. Dağlık bölgede altyapı içilebilir su, iyi, yollar bakımlı. Karayip kıyısında sıcağında, hayat kültürü daha gevşek yavaştır, ve. Vurgu Karayip havzasının telaşsız drawl ve altyapı, ne yazık ki, bazı ilgi ihtiyacı devam etmektedir.
 
Karanlık günlerde insanlar, derdi 'sadece şiddet ve uyuşturucu olmasaydı, Kolombiya cennet olurdu.' Peki ilaçlar hala burada olabilir ama şiddet, en azından şimdilik, gitti, ve o, gerçekten cennet olduğunu. Bu aşık için kolay bir ülke olduğunu ve birçok gezginler yapmak. Biliyorsunuz favori ülkesi haline gelebilir Güney Amerika'da .
 
Gitmek için hazır mısın?
 
Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:
 
Kendi gözlerinizle Kolombiya kültürel yanını görmek
9 gün içinde Kolombiya'nın en iyi keşfedin
Bogota güzel Villa de Leyva 3 günlük gezi almak
15 günlük bir maceraya Kolombiya'nın ruhunu yaşayın
 
 
Kolombiya'da yapılacak Şeyler
 
Müzeler ve Galeriler
Museo del Oro
Bogotá'ın en ünlü müzesi ve Güney Amerika'nın bütün en büyüleyici biri, yakın zamanda yenilenmiş Altın Müzesi Kolombiya'daki tüm önemli İspanyol öncesi kültürlerden gelen altın ve diğer malzemelerin fazla 55.000 adet içerir. İspanyolca ve İngilizce açıklamaları ile - Tüm üç kat üzerinde mantıksal, tematik odalar dışarı atılır.
 
 
Perulu
Rafael
Bogotano foodies ve şefler şehrin en tutarlı yenilikçi Perulu şef Rafael Österling yaratıcı Homegrown mutfağı çağırarak neredeyse oybirliği vardır. Çağdaş alan sıcak ve samimi bahçesi ile beton tavanlar gibi soğuk estetik ŞEYİ ve gıda tatminsiz kimseyi bırakır.
 
 
Müzeler ve Galeriler
Museo Botero
Üzerinde iki katlı ayarlanmış bir çeşme-dolu avlu ve Botero temalı gereçlerinden küçük mağaza geçmiş Eğer yerin vurgulamak bulacaksınız.
 
 
Meksika
Agave Azul
Bu genişleyen beş tablo restaurant, Chicago, New York ve Oaxaca yoluyla gerçekten otantik Meksika mutfağı yoluyla, her iki anlamıyla ve mecazi bir gezi olduğunu. Şef Tatiana Navarro hiçbir menü - sadece bir günlük açık uçlu tatma menüsü (sadece, 'amca!' Diyoruz).
 
 
Uluslararası
Carmen
Fine dining nihayet Medellín'de geldi ve şarj lider Carmen gelmiştir. Cordon bleu şefler her ikisi de bir Amerikan-Kolombiyalı çift tarafından çalıştırın, Carmen ağır Kaliforniya etkisi ile gelişmiş dünya mutfağı hazırlar.
 
 
Barlar & Meyhaneler
El Coq
Şehirde hipper-daha-sen hakları için Armando Records ile kafa kafaya mücadele, bu-görülebilir görmek-ve-nokta çiftlik basketbol hedefleri ve geri çekilebilir tavan saçılmış İspanyolca yosun ile tam bir Fransız countryhouse / sera, çağrıştırıyor. Elektro / indie müziği, Phoenix ve Friendly Fires arasında mutlulukla atlar daha sonra 80'lerin hip-hop ile bir döngü için atar.
 
 
 
 
Bisiklete binme
Bogota Bisiklet Turları
California bisiklet meraklısı Mike Sezar tarafından çalıştırın, bu özellikle aksi crazies dışında herkes için no-go olurdu mahallelerde, Bogota görmek için büyüleyici bir yoldur. Turlar La Candelaria ofisinden 10:30 ve 13:30 (COP 30.000 $) günlük bırakın.
 
 
Güney Amerika
Comedor Costeno
Pazar alanında bu rustik nehir restoran bocachico balık çeşitli şekillerde dahil harika koltuk yemekler, hizmet vermektedir. Sahibi Doña Mery gerçek bir mücevher, ama onun ateşli housemade Aji picante (acı biber sosu) hiçbir merhamet gösterir. Öğle plakalar mükemmel çorba, salata, üç nişastalar (tanrı onu korusun) ve seçtiğiniz balık veya et hazırlama ile birlikte gelir.
 
 
Amerikan
La Condesa Irina Lazaar
Kaliforniya ikram biliyor bohos, hakimler, Kongre üyelerinin ve başkalarına bir Meksikalı-Amerikalı tarafından işletilen bu küçük, işaretsiz 10-tablo eatery unutulabilir Amerikan Batı, Shalako almıştır. Neyse ki, gıda filmden daha iyi bir yol değildir. Mümkün olduğu hallerde organik olacak, basit ama yatıştırıcı konfor gıda Edgardo yemekleri Şef.
 
 
Doğa ve Yaban Hayatı
Reserva Natural PALMARI
Daha yukarı Río Yavari başka 20km, yaklaşık 90km Leticia nehir. Onun başıboş tekke pembe ve gri yunuslar sık ​​görülür geniş bir viraj bakan, yüksek güney nehrin (Brezilya) banka oturur. Tekke hamam ve hamak ile bir yuvarlak Maloca (yerel yerli topluluklar tarafından kullanılan merkezi toplantı evi) ile çeşitli cabañas sahiptir.
 
 
Barlar & Meyhaneler
El Bembe
Gerçek bir yaşam ve nefes Küba gösterisi (ve mutfak) ortak çalışır Macarena, büyülü bir Arnavut kaldırımlı sokakta tropacalia bu küçük parça için Küba renkli merdivenlerden yukarı baş. , Havadar, güzel balkon ve olağanüstü salsa parlak renkler: Hiçbir ABD ambargosu olsaydı Havana gibi olurdu ne.
 
 
Uluslararası
Babaganoush
Bu yeni 60 kişilik büyük körfez manzaralı, iki katlı ayarlanır. Halı ve düşük minderleri bunu bir yarı-Asya vibe verir. Biz ziyaret ettiğinde boya kurutma rağmen Ve, sahibi şef Patrick Verdegall o Casa de Felipe pişirildiğinde 30-uzun bir kuyruk olması için kullanılır.
 
 
Akdeniz
Uzo
Buğday bir tutam krizi üstüne mis kokulu bir lezzet-tokat - - Uzo soyulmuş geri, üstün bruschetta ile klasik İtalyan / Yunan menü sunuyor yıldızı ahtapot ile. Ahtapot sarımsak suyu içinde iki saat boyunca yavaş pişirilir, sonra lezzet sararmış ve mühür kömürlerin çarptı. Büyük hizmet ve mükemmel tasarlanmış iç mutfakta ısı kalır demektir.
 

Kolombiya Nerededir Google Mapsta Kolombiya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kolombiya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kolombiya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kolombiya tanıtım videosu,Kolombiya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kolombiya tanıtım filmini izleyin

Kolombiya Uçak Bileti Al

Kolombiya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Kolombiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kolombiya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kolombiya Uçak Bileti Al »Kolombiya Uçak Seferleri » Kolombiya Uçak Bilet Fiyatı »Kolombiya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kolombiya Uçak Bileti Al   » Kolombiya Uçak Seferleri   » Kolombiya Uçak Bilet Fiyatı   » Kolombiya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+