Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kırgızistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmleri İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kırgızistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmleri İZLE-VİDEO

Kırgızistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kırgızistan Tanıtımı
Kırgızistan dağ çarpışan büyük bir düğüm ortasında Orta Asya'nın coğrafi girdabına sıkışmış. Canavar dağlar ve bunların ilişkili sıska vadiler, buzullar, boğazlar ve buz mavisi gölleri ülkenin% 90 üzerinde hakim. Yürüyüş veya binicilik meraklı? Sadece bir dizi almak - böyle de Pamir Alay aralığı olarak - seçim için bol Alay Vadisi veya Merkez Tian Shan. Gerçek göçebe tarzı, bir yurt aşağı bir yıldız kalabalık gökyüzü veya yatağın altında kamp gece geçirirler. Olsa da, Kırgız onların misafirperverlikle ünlü olan ve misafirler çoğu mayalanmış kısrak sütünden ve taze yoğurt kase tedavi edilir uyardı.

Gerçekten de, göçebe gelenekleri canlı ve Kırgızistan'da tekme vardır. Sen etrafında tepelere alabilir Gölü Issık-Köl tavşan avlamak veya Kök Börü bir oyun sırasında yerlilerin yanında çılgınca tezahürat eğitimli bir kartal ile, dünyanın ikinci en büyük dağ gölü, biniciler monte edildiği bir vahşi savaş birbirlerine güreşmek Bir başsız keçi ceset için. Gölü Song-Köl bölgesinde Merkez Kırgızistan kamp ve yaz aylarında burada hayvanlarını getirmek çobanları tanımak için ideal benzer güzel bir mekandır.

Nakit sıkıntısı çeken halk, post-komünist bir yaşam eek için mücadele Asya , yardım için turizme döndü. Sürdürülebilir projelerin oluşturulması toplum turizm ön plana Kırgızistan'ı bastırıyor ve aileler için biraz ekstra para getiren, bütçe seyahat devrim vardır. Buna karşılık, şimdi Rus hukukun uzun, inatçı kol sahne, yetkililer tarafından yolsuzluk ve siyasi kargaşa üzerine artık bu günlük yaşamın bir parçasıdır.

, Genellikle gözden kaçan olabilir Kırgızistan küçük olabilir ama, sadece Kök Börü oyununda oyuncular gibi, bu inatçı milletin güçlü bir dayak paketleri ve henüz Orta Asya'nın en çekici ve erişilebilir bir cumhuriyet olarak ödül ile tasabilir.


Kırgızistan'da Yapılacak Şeyler
Dini
Holy Trinity Cathedral
Bu yakışıklı katedral kubbeleri sarı Lenina'yı ve Gagarin köşesinde Bolşevizm moloz artmıştır. Kasaba kuruldu sonra Karakol'un ilk kilise hizmetleri bu sitede bir yurt yapıldı. Bir sonraki taş kilise (granit vakıflar hala görebilir) 1890 yılında bir deprem düştü.

Piyasalar ve Çarşılar
Hayvan Pazarı
Bu Kaşgarlı Pazar Market için hiçbir maç, ama hala Orta Asya'daki en iyi Hayvan Piyasalar biridir. Oldukça bir gözlük söz canavar arka koltuğuna itti reddederse - yerliler hayvancılık ile Lardas yüklemek ister. Şaşlık kendi ağırlığı değer yağlı kuyruklu koyun, ucuz gelmiyor.

Diğer

Sormak kimseden standart nakarat 'Oş Roma'da daha eski' olmasıdır. Efsaneler kredi İskender Büyük Kral Süleyman (Süleyman) onun kurucu olan insanlar, her türlü. Bu gün Kırgızistan'ın ikinci büyük kenti ve Kırgızistan tarafında Fergana vadisine engulfs büyük, kalabalık ilinin idari merkezidir.

Müzeler ve Galeriler
Devlet Tarih Müzesi
Tabii, Devlet Tarih Müzesi'nde yurtlar, bir mumya, halı, nakış ve hatta açık hava balbal (Türk totemlike mezar taşları), ama vurgulamak Lenin ve üst katta Devrim'e duvar-cum-türbedir. Eski ABD Başkanı Ronald Reagan, bir kafatası giyen bir füze ata biner ve çılgınca sırıtarak ölümsüzleşti.

Piyasalar ve Çarşılar
Jayma Bazaar
Gürleyen günlük Jayma Çarşı Özbekler, Kırgızlar ve korsan kasetler, (çarşı içinde Smithies de dövme) Nallar, Çin çay setleri ve bol mevsim meyve geleneksel şapka ve bıçak her şeyi uğraşan Tacikler ile iç içedir, Orta Asya'nın en iyi pazarlarından biri olan ve sebzeler.

Piyasalar ve Çarşılar
Oş çarşı
Kent üç günlük çiftçi pazarlarında, merkezden tüm oldukça uzak bulunmaktadır. Oş çarşı, Chuy üzerinde batıya 3km, çok renkli değil, cumhuriyetin daha muhafazakar güneyden gelen Kırgız ve Özbekler bir bakış sunuyor olsa. Üretin ana Çarşı'nın ve tüm kompleksin dış çevresinde satılmaktadır.Ata ve Hayvan Rides
EcoTrek - Trekking İşçiler Derneği
Uyku (Som100 civarında) torbaları, (Som160 civarında) 2-/3-person çadır, (Som40s civarında) primus soba ve gaz kutuları satan ekipman dahil yürüyüş kiralar.

Dini
Dom Babura
Yerel halk Rus konuşmak, dost Özbek bekçi daha anlatacağım, Dom Babura diyoruz ve size birkaç som için bir dua sunuyoruz. Dik 25 dakikalık tırmanış Kurmanjan Datka fütüristik bir gümüş kubbe arkasında küçük bir ağ geçidi başlar. Promontory uzun manzarasına ama tepenin eteğinde geniş bir Müslüman mezarlığı dışında küçük görmek için.

Dini
Çin Camii
Ne Bektenov ve Jusup Abdrakhmanov köşesinde bir Moğol Budist tapınağı gibi tüm dünyada arar aslında yerel Dungan için bir Çinli mimar ve 20 Çinli zanaatkarlar tarafından üç yıllık bir çalışmanın ardından 1910 yılında tamamlanan çivisiz inşa edilen bir cami, bir topluluk. Bu 1933-1943 Bolşevikler tarafından kapatıldı, ama o zamandan beri tekrar ibadete bir yer haline gelmiştir.


Seyahat açılması beri, Çin ve kuzeybatı komşuları oldukça bazı insanlar için bir hedef dışı olarak orada görünmüyor - ama onlar açıkça doğru yerlerde aramıyoruz. Pekin Taşkent Bu kapsamlı 26 günlük yolculuk bir ömür boyu sizinle kalacak bu deneyimlerden biridir.

Şimdi ayırtın
Yürüyüş ve Trekking
Alp Tur Issık Köl
Bu profesyonel bir şirket, Kazakistan ve Khan Tengri ana kampına dahil Karakol ve daha fazla alanın çevresinde yürüyüşler, sunmaktadır. Onlar bir gün, arz rehber / aşçılar, hamallar ve Khan Tengri için tırmanma kılavuzları sınır izin sağlayabilir. Personel de kendi uzun mesafeli yürüyüşler ikmali ve kışın kayak Karakol tabanına istek üzerine günlük ulaşım sağlayacağız.

Doğal Parklar & Ormanlar
Dubovy Park
Dubovy Park, sıcak pazar günleri Puset dolu, birkaç açık hava kafe vardır ve bazı modern heykel ve Tuhaftır, asırlık meşe ihmal. Erkindik prospektisi (Özgürlük Ave) parka girer yerlerde, bir açık hava sanat galerisi var. Yakınlardaki Felix Dzerzhinsky'den, Sovyet gizli polisinin kurucusu eski bir heykeli Erkindik (Özgürlük) Heykeli, olduğunu.

Performans ve Tiyatro
Philharmonia
Batı ve Kırgız orkestra eserleri ve ara sıra Kırgız şarkı ve dans topluluğu Özellikleri, ancak afişleri bu belirlemek için yerel bir kişi gerekebilir. Philharmonia önünde eşi, Kanykey ve onun eski danışmanı, Bakayn çevrili efsanevi kahramanı Manas cinayetin bir ejderha, bir heykelidir. Kassa (bilet gişesi) batı

Kırgızistan Nerededir Google Mapsta Kırgızistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kırgızistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kırgızistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kırgızistan tanıtım videosu,Kırgızistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kırgızistan tanıtım filmini izleyin

Kırgızistan Uçak Bileti Al

Kırgızistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Kırgızistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kırgızistan Turizm Tanıtım

Kırgızistan Ziyareti Hakkında Video

Kırgızistannın Doğası Video

Kırgızistanda Görmeniz gereken yerler Video

Kırgızistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmleri İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kırgızistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmleri İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kırgızistan Uçak Bileti Al »Kırgızistan Uçak Seferleri » Kırgızistan Uçak Bilet Fiyatı »Kırgızistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kırgızistan Uçak Bileti Al   » Kırgızistan Uçak Seferleri   » Kırgızistan Uçak Bilet Fiyatı   » Kırgızistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+