Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kuzey Kıbrıs KKTC Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kuzey Kıbrıs KKTC Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kıbrıs'ın Kuzey Lefkoşa (olarak bilinen 'sermaye, Lefkoşa ), muhteşem mimarisi noktalanan dar, eski sokaklarında baş döndürücü bir labirent vardır. Old City kapalı içinde alışveriş atımla Belediye Pazarı pazarında, ve yakın zamanda restore Büyük Han (Büyük Inn), turistler ve yerliler için yoğun bir merkezidir. Yenilenmiş Arabahmet Mahallesi'nde sokakları ilgi ve tebrik istiyorum dağınık, çocuklar çığlık, boldur, insanlar kent yaz ortası sıcağında gitmek izlerken evlerinin dışında oturmak ve kadınlar kendi başlarına bir yük dengeleme, geçmiş yürüyün.

Eğer karar olabilir gibi, eski şehir etrafında bir yürüyüş sonrasında, burada tuhaf gelenekleri batmış bir eski moda bir yer, parlak, giyinmiş-up gençler cep sallayan ve dinleme ile ip şehrin bir bütün parçası keşfetmek yüksek sesle, pompalama müzik. Şehrin birçok minare hoparlörlerinden patlatma Namaza çağrı, sen din burada büyük bir şey olduğunu düşündürüyor zaman, mantar casinolar göz kırpıyor ikna neon Rum ve Türk erkeklerinin büyük para tarafını kaybetme ile, farklı bir hikaye sunuyor yan. Geleneksel atılmış ızgara kebap aroma bırakır, ve modern restoranlar en kaliteli uluslararası yemekler servis.

. Kuzey Lefkoşa (yaklaşık 39 bir nüfusa sahip, 000) mimari yenileme ve altyapı açısından ihtiyaç duyulan destek olmuştur Brüksel şehre parayı döküyor: boyunca şehir zaten yenilenmiş parça, şehrin üzerinde mevcut çalışmaları ile Türk hamamları, efsanevi Kumarcılar Hanı ve güzel eski Bedesten, Kuzey Lefkoşa için heyecan verici bir gelecek vaat ediyor.


Kaplıcalar, Banyo & Hot Springs
Ömeriye Hammam
Lefkoşa (Nicosia)

Cep telefonunu kapatın, üzerinde duş kap koymak ve Ömeriye Hamamı'nda rahatlatıcı bir güzel Türk hamamı için çırılçıplak aşağı şerit. Bu bina son zamanlarda restore edilmiş ve bir lüks, şık tasarım spor edildi.

Dini
Bayraktar Camii ve Özgürlük Anıtı
Lefkoşa (Nicosia)

Constanza Tabyası üzerinde yer alan bu önemli cami, Venedik Surları 1570 yılında Osmanlılar tarafından ihlal edildi nokta işaretleri. Bayraktar (standart taşıyıcı) Osmanlılar tarafından öldürüldüğünü ve cesedinin sonradan iyileşti ve buraya gömülmüştür. Mescit onu ve yakın mezar hasarlı olduğu, 1960 yılında, terörist faaliyet hedefi oldu.

Müzeler ve Galeriler
Kıbrıs Müzesi
Lefkoşa (Nicosia)

Bu adanın en ilginç müze ve Kıbrıs'taki arkeolojik buluntuların en iyi koleksiyona ev sahipliği. 1883 yılında inşa edilen orijinal bina, güzel belediye bahçelerinin karşısındadır. Bu Plateia Eleftherias batısında bir 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Diğer
Devekuşu Wonderland Theme Park
Lefkoşa (Nicosia)

Bu tema parkı fantezi gıdıklamak olabilir. Avrupa'da ünlenen büyük devekuşu parkı (ve çiftlik) bulunuyor ve Lefkoşa'da dışında 25 dakika. Çocuklarınızın çok güçlü hızlı kuşlar ve yumurta hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek ve parkın oyun kullanabilirsiniz; bir gezi turu giriş ücretine dahildir.

Müzeler ve Galeriler
Bizans Sanatı Müzesi
Lefkoşa (Nicosia)

Makarios Kültür Vakfı kompleksi içinde yer alan bu müze, Kıbrıs'la ilgili simgeleri adanın en büyük koleksiyonuna sahiptir. 19. yüzyıllara 5. kalma müzede yaklaşık 220 adet vardır.

30 Kuzey Lefkoşa'nın Km (Lefkoşa) içinde
Diğer
Varianos Seyahat
Kıbrıs

Tarihi
Salamis
Kıbrıs

Bu Kıbrıs'ın en önemli ön-Hıristiyan bir şehir oldu, ve hala ülkenin en iyi arkeolojik site. Kolayca tamamen restore Roma amfi tiyatro, mermer banyoları ile spor salonu ve büyüleyici mozaiklerin kontrol dışarı, burada bir gün harcayabilirsiniz.

KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Nerededir Google Mapsta KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti


Daha Büyük Görüntüle

KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tanıtım videosu,KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tanıtım filmini izleyin

KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Bileti Al

KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Kuzey Kıbrıs KKTC Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kuzey Kıbrıs KKTC Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Bileti Al »KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Seferleri » KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Bilet Fiyatı »KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Thy Uçak Seferleri
Etiketler » KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Bileti Al   » KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Seferleri   » KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uçak Bilet Fiyatı   » KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+