Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kazakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kazakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Kazakistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kazakistan Tanıtımı
Dünyanın dokuzuncu büyük ülkesi olan son büyük seyahat bilinmeyenli biridir. Dış dünya yavaş yavaş farkında haline rağmen Kazakistan'da , büyük ölçüde petrol sayesinde ve bu sözde-Kazak Borat Sagdiyev antics, birkaç gerçekten çok değişik yerlerden bu ülkeyi incelemiş bulunuyoruz.

'Stans'in kolayca ekonomik açıdan en gelişmiş, post-Sovyet Kazakistan benzersiz müreffeh ve modern Avrasya ulus olarak kendini yeniden keşfediyor. Yapraklı ticari ve sosyal merkez, Almatı , onun kaliteli otel, kaygan butikler, BMW ve Mercedes. kalın şık kafeler ve sokaklar ile neredeyse Avrupa hissediyorum vardır Astana , kuzeyde, bir 21. yüzyıl sermaye içine quickfire hızında dönüştürülmüş ediliyor İslam, Batı, Sovyet ve tuhaf fütüristik mimarinin eşsiz bir karışımı. Sovyet döneminden beri Kazakistan'ı yönetiyor Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, siyasi muhalefeti teşvik etmez ama huzurlu, çok ırklı bir ulus oluşturmak için yönetiyor - oldukça popüler bir bütün onu yapar.

Hala at beceri ve eşsiz atlı spor için ünlü - - bir zamanlar göçebe Kazak halkı büyük bozkırlarında saçaklar etrafında dolaşmak için kullanılan, Kazakistan şaşırtıcı maceralarını bir dizi sunuyor. Sen muhteşem Tian Shan ya da Altay Dağları yürüyerek veya at üzerinde yürüyüş yapabilirsiniz, bozkır göller üzerinde flamingolar izlemek ya da Hazar Denizi yakınlarındaki gizemli bir yeraltı cami keşfedeceksiniz. En güzel alanlardan bazıları Topluluk ekoturizm programları uygun maliyetle köy ailelerle kalmak yalnız etkinleştirin.

Burada hala ender gezginler, yabancı bir misafir olarak genellikle sadece başka bir turist değil, gerçek misafirperverliği ile değil tedavi edilir, ve halk genellikle size yardımcı olmak için kendi yolumdan gidecek. Bitene Enjoy it!

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Kazakistan'ın yeşil ormanların içinden merkezi İpek Yolu izleyin
Khan Tengri bir sefer sınırları zorlamaya
Pekin İstanbul'dan bir ömür boyu karayolu gezisinde Kazakistan Ziyaret


Kazakistan'da Yapılacak Şeyler
Askeri
Panfilov Park
Gogol ve Qazybek Bi arasında yer alan, yeşillik bu büyük ve popüler dikdörtgen, ilk 1870'lerde ortaya koydu şeker renkli Zenkov Katedrali, Almaty en yakın (uzak olsa) rakibi St Basil Katedrali odaklanmıştır.

Müzeler ve Galeriler
Merkezi Devlet Müzesi
Şehrin en iyi müzesi Respublika alanghy dan Furmanov yukarı 300m duruyor. Merkez Devlet Müzesi çok güzel eserler ile, telekomünikasyon ve Astana sermaye transferi bronz çağı mezar höyük gelen Kazakistan'ın tarih boyunca götürür. Altın Adam büyük bir kopya giriş salonunda duruyor.

Kare ve Plazalar
Respublika Alanghy
Sovyet döneminde yaratılan Almatı yüksek güney ucunda Bu geniş tören kare, Abay bir blok yokuş yukarı. Odak noktası Bağımsızlık Anıtı çekici olduğunu.

Abideler
Bayterek anıt
Bulvar Nurzhol boyunca heybetli ve hayali binaların çoğu hala devam eden çalışmalar vardır. Ama merkezi bahçeleri ve plazalar bir çizgi 97m Bayterek anıt, büyük bir altın küre ile taçlandırılmış bir beyaz kafesli kule amansız yol açar.

Müzeler ve Galeriler
Dostoyevski Müzesi
Iyi koydu-out Dostoyevski Müzesi yapraklı bir sokakta sürgün yazar eşi ve bebeği ile 1857-1859 yaşadığı ahşap evin yanında inşa Abay ploshchad bir blok doğusunda olduğunu.

Müzeler ve Galeriler
Sanat Kazakistan Müzesi
Sanat Müzesi Kazakistan Sovyet döneminde yasaklı sanatçıların eserleri de dahil olmak üzere ülkenin en iyi sanat koleksiyonuna sahiptir. Rus ve Batı Avrupa sanatının koleksiyonları da vardır. Özellikle ilginç Modern Kazak el sanatları odası ve Abylkhan Kasteev (1904-1973) tarafından resimlerinin büyük koleksiyonu vardır, kime müze adamıştır.Ekstrem Sporlar
Kan Tengri
Son derece deneyimli ve dağ turizmi saygı Kazakistan'ın üst macera seyahat şirketi,. Kan Tengri tırmanıyor, (Mt Khan Tengri dahil) merkezi Tian Shan trekking ve Helikopterli kayak ve Almatı Gölü ve Issık-Köl arasındaki aralıklar üzerinde duruluyor. Ayrıca at yürüyüşler, dağ bisikleti, sportif balıkçılık, kuş gözlemciliği ve botanik-turlar sunuyor.

Orta Asya
Zheti Qazyna
Bu Özbek-temalı restoran, onun en iyi Orta Asya pişirme için yerdir. Manty, laghman ve samsas (samosas) gibi eski sık Batı damak için tarz ve Beshbarmak de dahil olmak üzere Kazak spesiyalleri vardır. Bu renkli ambiyans ve konuksever personeli için tepeden en az değer.

Müzeler ve Galeriler
Başkan'ın Kültür Merkezi
Pırıl pırıl, mavi kubbeli Başkanın Kültür Merkezi, yüksek kaliteli ana müze evler. Bir parlak katlı Yurt, halı, kostüm, ayrıntılı atı mücadele - Zemin katta geleneksel Kazak öğeleri tutar.

Department Store
TsUM
Bu büyük bir merkezi bölüm deneyimi için küçük dükkanlar onlarca oluşan mağaza, yanı sıra satın alır. Bu elektronik eşya, giyim, kozmetik, cam, porselen ve hediyeler ilgilenir, ve fiyatları makul.

Mimari
St Nicholas Katedrali
Soluk turkuaz Nikolsky Sobor, altın soğan kubbeleri ile, batı Qabanbay Batyr ve Baytursynuly köşesine yakın merkezi sıyrılıyor. Katedral 1909 yılında inşa edilmiş ve daha sonra 1980'de hakkında yeniden açmayı önce, Bolşevik süvari için ahır olarak kullanıldı.

Müzeler ve Galeriler
Kazak Müzik Aletleri Müzesi
Çarpıcı bir 1908 ahşap binada (aynı zamanda katedral mimar Zenkov işi) Panfilov Park doğu ucunda Kazak Müzik Aletleri Müzesi, kentin en özgün müzesi. Ahşap arp ve boynuzları, gayda, lutelike iki telli Dombra ve violalike qobyz - Bu güzel bir geleneksel Kazak araçların koleksiyona sahiptir.

Türk
Yubileyny
Almatı tortilla sarılmış döner kebap tanıttı adamla şapka kapalı. Uzun satırları bu etli dolma lezzetli kreasyonlar, ekşi krema, dilimlenmiş havuç ve patates kızartması için bütün gün formu, burada büyük süpermarket ön dışarı görev yaptı. Plov da iyi kahve, büyük çörek ve self-servis yemek yapmak kafeterya alanlarında iki tarafında, uzakta almak veya yemek, çok var.

Kazakistan Nerededir Google Mapsta Kazakistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kazakistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kazakistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kazakistan tanıtım videosu,Kazakistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kazakistan tanıtım filmini izleyin

Kazakistan Uçak Bileti Al

Kazakistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZKazakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kazakistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kazakistan Uçak Bileti Al »Kazakistan Uçak Seferleri » Kazakistan Uçak Bilet Fiyatı »Kazakistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kazakistan Uçak Bileti Al   » Kazakistan Uçak Seferleri   » Kazakistan Uçak Bilet Fiyatı   » Kazakistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+