Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Katar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Katar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Katar Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Katar Tanıtımı
Modern bakarken Katar , onun mezarında dönüyor, büyük Oriental bilgin, Edward Said'i hayal etmek çok kolay. Ondokuzuncu yüzyıl Batılı gezginler Ortadoğu'da bir hayal Arabistan'da aramaya gitti. Onlar bulamayınca, onlar kendi okuyucuların gerçekliğe tercih düşündüm bir Orient nitelendirdi. Bugün bile, bu tür kalıplaşmış ve Katar payına sahip aramaya gitmek için cazip: kaya insan dayanıklılık doğasının olumsuzluklara karşı perdeli tanıklık oymalar vardır, imparatorluğun kalıntıları ipucu kale, önermek ve zaman zaman keçi kılından Bedevi çadırları çölde yaşam 'soylu vahşi' doğa.

Katar, ancak bu klişe sakınarak ve fantezi bu 'oryantalist' uçuş ile ilgili bir şey daha ateşli Batılı hayal daha bir ürün olduğunu gösteren kendi enerjileri (ve hatırı sayılır servetler) harcadı Ortadoğu . Bu amaçla, postmodern çeşitli geniş dikey 'zevk kubbeler' olarak inşa edilmiştir Doha ülkenin diğer kadar uluslararası olduğunu göstermek için sanki. En azından, yakın zamana kadar oldu. Aniden, Al-Sharq Village Resort & Spa gibi rüzgar kuleli gelişmeler 'gerçekten Arapça' olarak ilan, Al-Waqif souq spor 'antika' geçitler; içinde çadır konaklama Khor al-Adaid klima ile birlikte gelir. Katar, diğer bir deyişle, Batılı 'ötekilik' fantezileri görüntüde kendini yeniden keşfediyor gibi görünüyor. Ziyaretçi için, bu harika: Arabistan hayal her şey bir bütün ayıklanmış ihtişamıyla var. Şahin çarşılar ve toz fırtınaları Katar'ı tanıyanlar için, ancak, bu ülke Disney dönüm olduğunu şüphe var.

Katar Yapılacak Şeyler

Piyasalar ve Çarşılar
Souq Waqif
Doha sosyal kalbi olarak son on yılda reenkarne, Souq Waqif, keşfetmek dükkan, çok cazip kafelerden birinde bir akşam yemeği ya da uzak sadece boşta zaman için harika bir yerdir. Bu Bedu şartları için ticaret yaptıkları koyun, keçi ve yün getirecek nokta olarak, yüzyıllar boyunca bu sitede bir souq olmuştur.


Müzeler ve Galeriler
İslam Sanatları Müzesi
Kendi amaca ada ve çimenler ve süs ağaçları geniş bir arazide yer alan yükselen, bu müze bir anıtıdır. Bu ünlü mimar IM Pei (Louvre piramidin mimarı) tarafından tasarlanan ve minimal pencereler (enerji kullanımını azaltmak için) ve 'sanal' bir hendek ile postmodern bir kale gibi şekillenir.


Diğer
Al-Tawash Restaurant
Souq Waqif, (ana işlek köşesinde ve otopark giden şeritte) bu güzel dirilmiş Katarlı binanın kalbinde geleneksel Katarlı yemekleri örnekleme için atmosferik bir mekandır. Oturma alanları Suriye tablolar ve kılıflı yastıklar ile bolca ve fenerlerle aydınlatılmış bir Bedevi çadırı muhafaza, açık teras ve özel Gözlü içerir.


Kafeler ve Kahve Evi
Kahve Asherg
Souq doğu (denize bakan) kenarında, bu geleneksel çatı kahvehane tüm gelenlerin misafirperver. Yıldızların altında bir divan üzerine gerilmiş, nane çayı yudumlarken ve şehir ışıkları hayata ışıltı ise batarken müezzin çağrı namazı dinlerken, özlü Arapça deneyimdir.


Kokteyl Bar & Lounge
Strata Lounge
Bu yepyeni otel 56. katta, bu zaten bir baş döndürücü bir mekan olduğunu - ve bu vertigonous görünümleri daha mixologist en karışımlar ile yapmak için daha fazla bulunuyor. Tek sorun üst katta size sunar hangi 'dikey' otobüs dışarı çalışıyor.

Piyasalar ve Çarşılar
Falcon Çarşısı
Bu büyüleyici yeni souq, sonraki Souq Waqif, sadece dogancilikla katılan gereçlerinin tür görmek için görülmeye değer. Böyle Burkha (davlumbaz) ve hubara (tüy) gibi her türlü ekipman, satışa sunulmuştur. Şahin sezonu (Ekim-Mart) sırasında da peregrines ve diğer çeşitli şahin onlarca sabırla kendi standlarını aperch göreceksiniz.Ulaşım ve Seyahat Hizmetleri
Karwa Halk Otobüsü
Bu hükümet tarafından işletilen servis otobüsleri şehir etrafında birçok farklı güzergahlar boyunca her 15 ila 30 dakika çalışır. Tüm rotalar Al-Ghanim otobüs durağına başlar ve durur her 750 milyon var. QR2 bir asgari ücret ve şehir içi sürmek için QR3 maksimum ücret var.

Piyasalar, Sokaklar ve Pasajlar
Altın Çarşısı
Muhteşem tasarım ve muhteşem işçilik Bu yarışmasında bile satın almak niyeti olmadan görmek eğlenceli. Souq özellikle erkekler geleneksel 22kt altın bilezik satın alma yoluyla kendi ilişkilerinin değerini ifade tatil, ya da daha önce, akşam daha sonra canlanır 'set' aile içinde kadınların küpe, kolye ve bilezik oluşmaktadır.

Askeri
Doha Kalesi
19. yüzyılda Türk işgali sırasında inşa edilmiş, bu kale hapishane ve bir etnografik müze olarak kullanılmaktadır. 1970'lerin sonlarında restorasyonu sırasında, ancak, kale orijinal özelliklerinin birçoğu kayboldu. Kale şimdi Souq Waqif'e oluyor olaylar için bir zemin olarak kullanılan ve hayatında modern bir misyonu hala muhtaç olduğunu.

Alışveriş Merkezi
City Centre Doha
Alışveriş dünyasında bir gerçek panteonudur.

Müzeler ve Galeriler
Katar Ulusal Müzesi
Sen sadece Al-Corniche off Katar Ulusal Müzesi'nin bir belirti yakalamak olabilir ama yine de yenileme için kapalı. Müze Fariq Al-Salata Sarayı, 1901 yılında inşa edilmiş ve Şeyh Abdullah bin Muhammed, 1913-1949 Katar'ın hükümdarı tarafından kullanılan kaplar.

Diğer
Al-Corniche
Doha vurgulamak tartışmasız corniche olduğunu. Doha Bay dikkatle gölgeli yaya ve bisiklet parçaları çalıştığı boyunca, çekici bir hilal yapmak için çöp ile inşa edilmiştir.

Piyasalar ve Çarşılar
Umman Pazar
Bu küçük bir pazar, Perşembe / Cuma Pazarı yakınında, Suudi tarihleri ​​ve el dokuması sepetleri, Umman kurutulmuş balık, tütün ve limon, İran bal ve tencere, deve sopa ve tütsü gibi öğeleri, ve polen yaprakları bir tuhaf karışıklık sunuyor taşıyan tarih çiçekler (dişi tarih avuç içi dölleme).

Katar Nerededir Google Mapsta Katar


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Katar Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Katar gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Katar tanıtım videosu,Katar görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Katar tanıtım filmini izleyin

Katar Uçak Bileti Al

Katar Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

 

Katar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Katar Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Katar Uçak Bileti Al »Katar Uçak Seferleri » Katar Uçak Bilet Fiyatı »Katar Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Katar Uçak Bileti Al   » Katar Uçak Seferleri   » Katar Uçak Bilet Fiyatı   » Katar Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+