Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Kamerun Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Kamerun Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Kamerun Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Kamerun Tanıtımı
Kamerun 'nin turizm sektöründe coğrafyanın bir kurbanı. Bazı sorunlu ülke tarafından sınırlanmıştır zor bir mahallede oturur. Kamerun gerçekten bir gezgin isteyebileceği hemen her şey var gibi ama bu, seni koymak gerekir. Kıtadaki en kültürel çeşitlilik ülkelerden biri, halkı eski kabile krallıklar, Müslüman göçebeleri ve ormanda yaşayan pigmelerini içerir.

Peyzaj çeşitliliği az baş döndürücü. Mt Kamerun (4095m) Batı Afrika'nın en yüksek tepe ve yürüyüş ilgi bol çekiyor. A hala aktif yanardağ, bu muhteşem bir şekilde denizden neredeyse düz yükselir. Ise daha kuzeyde Çevre Yolu alanının haddeleme Grassfields vardır Mandara Dağlar , kuru ve kayalık, yalıtılmış köylerde zar zor geçindiği ile - yine tam bir karşıtlık vardır. Tüm bu bazı Saçaklanma Afrika 'nin en eski yağmur ormanları ve bol memeli ve kuş ve kuru mevsimde su delikler toplama filler büyük sürüler ile mükemmel Parc National de Waza.

Tüm bu sizi yoruyorsa, size pilleri şarj etmek için yardımcı olacaktır, hangi bazı ince hurma saçaklı plajları ve muhteşem deniz emekli olabilir. Soğuk bir bira veya iki, bazı canlı ev yetiştirilen Makossa müzik ve milli futbol takımının yılmaz Lions atmak ve size keşif revelling olacak.
Kamerun Yapılacak Şeyler

Uluslararası
La Plazza
Bir N'Gaoundéré kurumun bir şey, burası sazdan bardan gece canlı müzik ve soğuk taslak bira vardır. Lübnan ve makarna yemekleri mükemmel, ancak öğlen (CFA6000) itibaren kalıcı olarak popüler Pazar açık büfe kaçırmayın. Bu sokakta kendisi üzerinde değil gibi bulmak biraz zor, ama bir avluda. Ecobank için bakmak ve bir tarafa kapıdan gidin.


Uluslararası
La Fourchette
Eğer tavuk veya balık daha normal Kamerunlu seçimi için kullanılır eğer inanılmaz akıllı ve zevkli bir seçenek, La fourchette menü, bu dünyanın dışında. Fiyatları maç ile Burada, steak tartar, ızgara zebu fileto, keçi peyniri mantı ve dolma yengeç bulacaksınız. Hizmet tatlı resmi, etkilemek için elbise ve öncesinde rezervasyon iyi bir fikir gerekir.


Çin
La Paillote
Bu şık Çin Lokantası gurbetçilerin sadık bir kalabalık çekmek, her ikisi de büyüleyici bir gölgeli terası ve içinde bir akıllı yemek odası vardır. Yemekler lezzetli ve iyi hizmet.

Kale, Saraylar & Köşkler
Fon Sarayı
Sadece kuzey Bamenda ait Bafut büyük Tikar topluluk, Grassfields krallıkların geleneksel olarak en güçlü. Burada Tel (yerel Şefin) saray 700 yıllık hanedanına ev ve geleneksel kültürün içine büyüleyici bir fikir olduğunu.

Kale, Saraylar & Köşkler
Palais du Lamido
Palais du Lamido, yerel Müslüman hükümdarın sarayı girmek için, kraliyet ikamet siteyi kutsamak için diri diri gömüldü bireylerin kalıntıları ile doldurulmuş üç ayağı arasında geçmektedir. Kamerun'un daha ürkütücü foyers biri, evet, hangi estetik İslam daha fazla Afrika Batı hissediyor alçak, ağır sazdan roundhouses bir kompleks halinde açar.

Doğal Merkezi
Mandara Dağlar
Maroua Mandara Dağları batı muhteşem manzara trekking Kamerun'un en iyi ve en popüler mekanlarından biri, özellikle daha maceracı gezginler için. Bütün bölge yuvarlak kulübe, büyük taş oluşumları ve geniş yeşil vadiler geleneksel yamaç köylerle dolu.Yürüyüş ve Trekking
Bimbia Rainforest & Mangrove Trail
Yaklaşık bir saat güneyinde Limbe Bimbia Rainforest ve Douala ve Limbe arasında kalan, sadece kıyı ova yağmur ormanları geçiyor Mangrove Trail olduğunu. Deneyimli bir rehber bazı oldukça güzel batık ormanda, kuş gözlem alanları ve eski köle-ticaret siteleri üzerinden günlük turlarda götürecektir.

Doğa ve Yaban Hayatı
Limbe Wildlife Centre
Afrika'da birçok hayvanat yerleri karartıcı, ama Limbe Wildlife Centre parlayan bir istisna değildir. Ortaklaşa Çevre Bakanlığı ve primat sadaka Pandrillus tarafından işletilen, o kurtarıldı şempanze, goril, matkaplar ve diğer primatlar içeren, tüm yerel koruma sorunları hakkında ilginç bilgi dolu, büyük muhafazaları yerleştirilmiştir.

Kale, Saraylar & Köşkler
Palais Royal
Foumban of must see cazibe şu anda ev Bamoun hanedanının 19. padişah, sultan saray. Fransızca biliyor varsayarak - Bu rakam bir önceki sultanların mallarını ve bölgeye büyük tarihsel fikir içeren büyüleyici ve iyi organize müze vardır.

Kafeler ve Kahve Evi
Café des Palabres
Bir 1905 sömürgeci Alman konut içinde yer alan, Bonanjo ana meydanında bu büyüleyici kafe, bir akşam içki, hem de tam bir menü ve alternatif / entelektüel vibe serin bir iç mekan için mükemmel bir büyük bahçe terası vardır. Edebiyat türleri bu Gecenin Sonuna Celine'nın Journey 'la Pagode' olarak tanımlanan yapı olduğunu bilmek isteyebilirsiniz.

Uluslararası
Hot Spot
Dramatik kıyı şeridi ve Park Hotel Miramar bakan şehirdeki en iyi yer, eller aşağı, burası et ızgara, karides, balık ve tavuk yemekleri oldukça standart bir seçki sunuyor. Güler yüzlü personel, açık oturma ve görünümleri olsa bunu yapmak. Aracılığıyla otellere toprak yolda bahçeleri köprü sonra orta yol almak.

Parklar ve Bahçeler
Botanik Bahçeleri
Afrika'nın ikinci en eski botanik bahçeleri, diğerleri arasında, tarçın, hindistan cevizi, mango, antik cycads ve isimsiz bir ağaç yerliler 'Afrikalı Viagra' olarak tanımlamak, ev vardır. Bir küçük Ziyaretçi Merkezi ve Commonwealth War Graves ile bir alan var. Kılavuzları (CFA1000) gerekli değildir ama etiketleme az olarak tavsiye edilmektedir. Böcek sprey getirmek.

Afrika
Saga African Restaurant
Atmosferik ve lüks, Saga bazı yerel böyle Ndole (ıspanak benzer ve füme balık ile tatlandırılmış acı yaprakları ile yapılan sos) gibi klasikleri, artı, pizza, Çin ve makarna yemekleri ile Afrika yemekleri ilginç bir karışımını sunuyor. Bu güzel önünde bir açık hava alanı ve arkasında bir soğuk camekanlı yemek odası, dışarı katlı.

Kamerun Nerededir Google Mapsta Kamerun


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Kamerun Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Kamerun gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Kamerun tanıtım videosu,Kamerun görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Kamerun tanıtım filmini izleyin

Kamerun Uçak Bileti Al

Kamerun Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Kamerun Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Kamerun Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kamerun Uçak Bileti Al »Kamerun Uçak Seferleri » Kamerun Uçak Bilet Fiyatı »Kamerun Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Kamerun Uçak Bileti Al   » Kamerun Uçak Seferleri   » Kamerun Uçak Bilet Fiyatı   » Kamerun Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+